Dáva AAA auto aj na splátky?

25. feb 2022

Ahojte neviete mi povedat ci AAA Auto da auto aj na splatky?Prosim nechcem komenty odtial nebrat a podobne!Potrebujem hocijake aj starsie na par mesiacov,lebo po lete budem mat nove.Ak ma niekto osobnu skusenost,dakujem.

bucko555
25. feb 2022

Áno dávajú aj na splátky len je otázne či to bude schválené

hesloveslo
25. feb 2022

@bucko555 ahoj my sme odtiaľ brali auto ale oni majú zmluvu cez home Credit a cez to by som určite auto na splátky nebrala lebo sa nedoplatis. My sme brali za 8800 a vrátiť mame 12 tisíc. Našťastie sa nám podarilo auto vyplatiť po prvej splátky. Určite si ale auto daj skontrolovať. Maju veľmi zlých automechanikov

zuzanka.zuzu
25. feb 2022

toto by mohlo slúžiť ako učebnicový príklad absencie finančnej gramotnosti (a zdravého rozumu) 🙊 vieš, že AAA celé zle a aj tak "nehovorte mi to". nemáš na kúpu a chceš na splátky (vrak na splátky, úžasné). a ešte (vraj) budeš mať po lete nové takže auto kupuješ na cca 6 mesiacov 🙈

autor
25. feb 2022

@zuzanka.zuzu ano budem mat nove, lebo dostanem peniaze vyplatene za dom,asi by som to inak nepisala.Dakujem za tvoj cas a tvoju mudru odpoved pekny den.

simca06022011
25. feb 2022

tak vyhod peniaze von oknom na nejaky vrak :D a potom ho este budes likvidovat... a ze to nebude mala suma, ked to musis rieist na splatky. Tak vydrz chvilu bez auta...
A pozri: https://www.aaaauto.sk/financovanie/
predavaju aj na splatky.

0silvia0
25. feb 2022

Ved si zober normalny spotrebny uver z banky a nemusis brat auto z aaa.

zuzanka.zuzu
25. feb 2022

bingoooo peniaze za dom investovať do auta (hoci aj nového, furt len auto) 🙈🙏😨 ťažko povedať či je sprostejší nápad vrak na 6 mesiacov na splátky alebo cca (minimálne) 15 000 z domu vraziť do auta - najmä keď vidím, že ozaj s peniazmi nevieš hospodáriť...

autor
26. feb 2022

@zuzanka.zuzu keby aj za 20000 stale mi vyse 80tis zostane to ta nemusi trapit.

mufka1
26. feb 2022

Ahoj áno dávajú na splátky ja som to síce u nich neriešila ale ponúkali nam to ako moznost .Ja som tam kúpila v hotovosti a zatiaľ som spokojná .Oni ti spravia splátky aj vlastne vybavia všetko okolo aj poistku na auto .🙂

aahajnalka
26. feb 2022

Ahoj, za 600€ uz kupis normálne fungujuce ojazdené auto, pozri hociktory autobazár. Na pol roka ani investovat nemusis.

aandrea9
6. mar 2022

Ano dáva, myslím ze cez tie splátkové spoločnosti ma... quatro určite. Mame z AAA dve autá a spokojnosť.

kacenocka2
29. apr 2022

Predaju aj bez dokladovania príjmu? Manzel ma CZ zamestnávateľa,preto nam auto nikde inde nechceli na leasing predať.. Aaa reklamuju ze bez dokladovania príjmu

dariushanak
4. júl 2023

My máme tiež negatívnu skúsenosť. Brali sme auto na úver, ale v predajni nám nedali možnosť prečítať si zmluvu. Neskôr sme zistili, že v zmluve sú zahrnuté poistenia, darčeky, o ktoré sme nežiadali.
No nenechali sme to tak, ale riešili cez združenie Fénix https://fenixzdruzenie.sk/mate-auto-na-uver-z-a...

bozzie
4. júl 2023

Jasne, ze hej. Ako co som tak videla, ta si tam vies navolit aj akontaciu a tak. No ako to tam blizsie funguje tak to uz veru neviem