Dve mačky v byte

20. okt 2022

Máme kocúra a z ulice sme zobrali do dočasky mačiatko. Možno si ho necháme, ale plánujeme stavať dom a istý čas asi budeme musieť žiť v podnájme, teraz sme vo svojom 3-izbovom byte. Nechali by ste si v tomto prípade aj tú druhú mačku?

shewinka
20. okt 2022

mala som 4 mačky v 2izbaku 🙂

liloastitch
20. okt 2022

Mali sme dvoch veľkých kocúrov v 3i byte úplne v pohode,ale byt bol náš.Suseda má v 3i byte 4 krpaté yorky a tri mačky ☝️😂 . To už je moc ... Ak plánujete podnájom asi by som pouvažovala,majitelia zvieratá v bytoch veľmi nechcú , aby ste vôbec niečo s dvoma cickami našli.

lenqua_12325
20. okt 2022

Kamoška má mačiek 8 v byte 😀

lintu
20. okt 2022

Jedna/dve mačky to je už hádam jedno. Len aby vás už s tým jedným pustili do podnájmu.

miminka91
20. okt 2022

Vsak a preco nie? Pokial s tym nebude problem v podnajme, tak by som si nechala obe. Isto sa najdu ludia, co aj viacero domacich zvierat maju a v pohode funguju.

kiki68
20. okt 2022

Tak toto neni problem, aspon sa nebude nudit. Kamoska mala depresivneho kocura zo samoty a ten co dorobil

oli18
20. okt 2022

Kamoška má v byte 10 mačiek 🙉

refly
20. okt 2022

Ja mam 4 trvale mice + vtactvo v trojizbaku. Momentalne mam este extra 3 macence na docaske. Tie 4 davam uplne v poriadku, ale 7 je uz trosku dost, nebudem klamat x_x

Podla mna je optimalny pocet 2, mozno 3. Hlavne ked su to surodenci, alebo spolu od macata. Potom sa aj v dospelosti hrozne lubia a je to neskonale zlate. Jasne ze si zvyknu aj dospele, ale pri macatach je zarucene, ze sa budu nie len tolerovat, ale aj lubit 🙂

malacibulka
22. okt 2022

Raz som si sla adoptovat kocura z jedneho azylu. Ten azyl sa nachadzal v dvojizbovom byte. Bolo tam asi 40 maciek, o ktorych by som nevedela, keby som vosla do bytu so zaviazanymi ocami. Potichu lezali alebo sedeli vsade. Uplne spokojne do toho.