Existuje fórum slobodných oteckov?

dvnz
3. apr 2012

Ahojte ja sa len chcem informovat ci existuje nejake forum kde si pisu slobodny oteckovia , vsakde vidim len forum so slobodnymi mamickami..dakujem

sisaha
3. apr 2012

@dvnz ahoj, sem sa mozu pridat aj slobodní ockovia, len je ich asi malo... Ale obcas sa tu vyskytnú..

irriss
3. apr 2012

@sisaha
Zrovna dneska rano prisel "nesmely"..tusim @pety1 (pokud jsem spletla nick omlouvam se😉 )

Nebo jsi to myslela @dvnz tak, ze bys rada nekoho nasla k pratelstvi prave mezi "svobodnymi ockami"?
Pokud ano, zrejme zkusit neco primo pres nejakou seznamku..
ale to je jen dedukce 😉

irriss
3. apr 2012

@dvnz
no ale tusim, ze nic nepsal o tom, ze by byl svobodny..to bylo spis jako reakce na @sisaha , ze sem ockove chodi malo...a vetsinou to prozradi az po nejake chvili.. 😉
takze konkretni novy tatinek nepripada primo do "svobodnych" 😉

lenka311
3. apr 2012

@dvnz Čo myslíš pod týmto pojmom? Chlapa ktorý žije sám len so svojím dieťaťom a matka sa o neho nestará, alebo chlapa ktorý spravil dieťa, je s ním matka a on zostal slobodný...
Keď som čítala Tvoj príspevok spomenula som si na svojho ex.. Ten si hovorí slobodný otec - je tu aj registrovaný.. O malú sa starám ja, on platí len výživné a berie si ju každý druhý víkend domov...
No a otcov ktorý sa starajú o svoje ratolesti naozaj bez pomoci matky poznám dvoch. V oboch je matka neschopná postarať sa o svoje dieťa. Jedna silná alkoholička - dieťa má 6 a druhá od neho zdrhla - dieťa má 1,5roka... Chceš sa zoznámiť, alebo o čo ide?

irriss
3. apr 2012

@lenka311 😉

..ale je to pravda, chybi tu seznamka!

lenka311
3. apr 2012

@irriss Zoznamka by možno bola fajn, no keď si spomeniem sa svojho ex ktorý si do profilu zapísal, že slobodný otec skoro som sa povracala 😎 😎 , takže by som potom brala tých ktorý sa o to dieťa aj dennodenne starajú, lebo niekedy sa všeličo stane s matkou...
Potom už iba slobodný, rozvedený...
Spojenie že "slobodný otec" znie divne, nie? - to skôr cvok ktorý opustil svoju partnerku, lebo sa bál zodpovednosti...

irriss
3. apr 2012

@lenka311
a vis, ze ja jsem si pod pojmem "svobodny otec" predstavila pouze otce s ditetem ve vlastni peci?
Vubec mne nenapadla varianta, kterou pouzil Tvuj ex..no zrejme ji pouziva i ten muj..ex.. 😠 😠 😠

p.s. ja mam take v papirech, ze se lekl...😀

viki2912
3. apr 2012

ja slobodnych oteckov poznam..ale len takych ktori maju deti,no ich matky opustili...spiny sa tomu hovori. 😉

tea333
3. apr 2012

ja by som teda v ziadnom pripade neutocila na slobodnych a rozvedenych oteckov, pretoze su taki, co proste zdrhli, ale potom su taki, u ktorych bol rozpad vztahu problemom oboch rodicov a dokonca su taki, u ktorych je ta mama naozaj onicom (pricom mi nejde do hlavy ako sa s niekym takym mohli vobec stretavat)
nechcem tu teraz rozoberat starostlivost o dieta, ale vacsinou je dieta do starostlivosti zverene matke. a aj ked je otec normalny a ma zaujem, casto mu matka robi naprieky, nechce aby sa deti s otcom vidali a pod.
Ja obdivujem celkovo pary, ktore dokazu dat stranou osobnu nenavist a problemy a vytvarat pre dieta stabilne a milujuce prostredie.

dvnz
autor
4. apr 2012

@sisaha
@tea333
@viki2912
@irriss
@lenka311
No baby, tak ja to zkonkretizujem 🙂..Myslela som na muzov, ktory mali zle skusenosti v predoslom vztahu, a veria v slove ,,rodina,, stale, but ich opustila zena, ostali s detickami.A myslim muzov - oteckov, ktory su starostlivy a nie ,taky co si hadzu do profilu ze su ,,slodni oteckovia,, a pritom oni sposobili zle tej rodine...

irriss
4. apr 2012

@dvnz
No tak zbytecne nehledej, protoze i kdyz neco podobneho bude existovat nenajdes tam "na prvni pohled" 😉 UPRIMNE SVOBODNE TATINKY, budou tam "schovani vsichni - vsechny druhy i SPINA"😉 protoze Vstup na Fora je volny a tezko se nekdo bude chlubit tim, ze se zachoval nebo chova tak a tak...
Forum "svatych neexistuje" ani ve Vatikane ☹ 😠 😠
Naopak bych rekla, ze takove forum budou pouzivat i muzi, kteri chteji vyuzit slabosti zeny...
p.s. Jeste zijes venku nebo jsi na uzemi SK?
Hledas nekoho? 😉 ☹

dvnz
autor
4. apr 2012

No uz som na Slovensku aj s malym, a asi tu aj ostanem, podla toho ako sa veci vyvinuli ohh

igi70
31. mar 2014

@lenka311 prepáč ale nehadaz všetkých dojedneho vreca ... Moja ex je finančné nezávislá a svoju 3 1/2 ročnú dceru od jej narodenia do pi.. posielala a vyhlafavala známosti ... Teraz je mala 2 mesiac u mna a jejmatka za celú stu dobu si este čas na nu nenašla lebo je pracovné vyťažená ... Mam právo sa nazvať slov otcom ?

lenka311
3. apr 2014

@igi70 Kto koho hádže do jedného vreca? Máš to tam jasne napísané... Môj bratranec sa stará o dcéru, má ju zverenú a preto viem že sú aj matky ktoré nestoja za to... si zatrpknutý.. Nabudúce si prečítaj poriadne čo kto napísal, ja Ti to ešte prekopírujem keby si nevedel že áno... ´
Zoznamka by možno bola fajn, no keď si spomeniem sa svojho ex ktorý si do profilu zapísal, že slobodný otec skoro som sa povracala , takže by som potom brala tých ktorý sa o to dieťa aj dennodenne starajú, lebo niekedy sa všeličo stane s matkou...
Potom už iba slobodný, rozvedený...
Spojenie že "slobodný otec" znie divne, nie? - to skôr cvok ktorý opustil svoju partnerku, lebo sa bál zodpovednosti...

daniel787
9. okt 2014

@lenka311 Ahoj. chcem len reagovat ze tiez sa oslovujem slobodny otecko aj ked nemam syna v mojej starostlivosti kedze mi to praca nedovoli. S exmanzelkou sme sa rozviedli v dobrom a preto sme sa aj dohodli na tom ze syn ostane u nej. ja ho mam stale v case mojho volna kedze robim kratky a dlhy tyzden tak v jednom tyzdni ho mam 2dni v druhom 5dni. Ja som partnerku neopustil ale ona mna lebo si nasla ineho. Ale kedze co sa tyka vychovy maleho nemam v tom ziadne vyhrady a stale je super mama je u nej . O svojho syna sa staram maximalne zodpovedne a v ziadnom aspekte mu nedavame pocitovat ze je vynna jeho mama alebo ja. Preto aj pri vybere mojej dalsej partnerky je prvorady moj syn ktoreho musi plne respektovat, tolerovat a spravat sa k nemu dobre. takze co teda som podla teba ak nie slobodny otecko ? ani neutekam pred zodpovednostou ale ani nemam syna stale v mojej starostlivosti. co sa tyka mojej role otca snazim sa byt maximalne zodpovedny a uzasny otec.

sargares
22. jan 2016

@irriss
ahoj ....podla teba je fajn mat otca uz s dietatom ?? a preco ?? ja som ten pripad a mam malu od 6 t. teraz ma 3 rok. ale nemam partnerku lebo je moja a ked si najdem dalsiu tak to bude uz ina....ako mala ju bude mat za mamu ale ona za dcerku ?? asi tasko ....tak sa moze ublizit dietatu ....male dieta nechape preco potom zrazu ten clovek odide a pod

sargares
22. jan 2016

@lenka311
ahoj
a potom ze preco sem nepise opacne pohlavie....
ked so dcerke riesil karticku poistenca vtedi ma este vitacalo ze pojem som slobodny otec je ako si to nazvala divni ale uz som si zvikol ze sme v skatulke.... aj otcovia majo zle skusenosty s zenami nielen opacne

lenka311
24. jan 2016

@sargares Nedá mi nereagovať, absolútne si nepochopil môj príspevok... Môj bratranec má dcéru vo výchove, lebo mama je alkoholička, trvalo mu tri roky kým ju získal a veľmi sme mu držali palce už len vzhľadom na to ako to dieťa trpelo vrátane hladu a stále jej ju súd po protialkoholickom vracal... Tomuto hovorím OTEC s veľkým O!!!!
A to čo robíš kvôli synovi Ti je na chválu, nie na hanu...
Pre mnohých otcov je však dieťa položkou na účte a často krát si kompenzujú svoj život na svojej bývalej partnerke cez spoločné dieťa.. Ja som tu mala napr. dva týždne dozadu policajtov keď som mu ju nechcela v horúčke dať.. vieš čo ziapal? Že až takú horúčku nemá aby som mu ju nedala /býva odtiaľto 120km/ a keď doviedol policajtov, malá mi tu vystrašená plakala, lebo ju chcel vidieť /má 5 rokov!/ a on mi tu ziapal že chce náhradný termín a okamžite preplatiť cestu sem... Naši policajti mu hovoria že je iné psycho /chytili ho pod pazuchy a vyviedli z vchodu/, hneď potom ma išiel udať, pritom som ho informovala že je chorá dva dni po sebe, pred jeho príchodom.. v ten deň mi ešte popísal kopec správ vrátane toho aká som zlá matka ako ma bude malá nenávidieť keď vyrastie a ako mu ubližujem i celej jeho rodine... Tak a tu mi príde pojem že slobodný otecko trochu ujetý, či sa mýlim?

lenka311
24. jan 2016

@sargares A ešte jedna vec, chlapa ako Ty, podľa toho čo o sebe píšeš, by som brala všetkými desiatimi 😀 😀 😀 😀

sargares
24. jan 2016

@lenka311
ahoj.... mam dcerku 😉
ja mam vtomto stastie..... matku som fuh kolko uz ......cca 2 roky onej neviem nic..... toto ked je tato tu a mama tam to je uplne zleee kedze sa 2 strani casto ohovaraju a pletu tam aj dieta .... take ja nepoznam .... mama vola moju matku to je premna ok ..... ako vyzivne je sudene ale sek som este nemal 😀 😖 darek sviatky od mami nuku... a ja som chlap to je zleeeeeeeeee na vianoce malá dostala auto na dialkove , autodrahu , psa co povie kde ma ruku farba ruky a cisla ...a psa co spieva take veci na dobru noc .....az potom ma trklo ze to je asi pre chlapca 😀 a aj ked ma mala 3 nausnicky nema ...mal som nazor ze sa jej to spytam a ona mi povie ci chce ci ne ale teta mi povedala ze to rozhodnutie bolo zleeee....... no a samozrejme raz a fakt dufam ze to je este moc moc daleko budem mat na programe ten 1 tyzden no a to bude fakt ze sranda ☹ 😕

sargares
24. jan 2016

@lenka311
hohohooooooooo a to som este neriesil stravu ....... ked matka chyba tak v tam .....kedze mne to nejde.....ako mlieko cerealie ... kakao .....parky....puding....kasa....este par veci vsetko zaklad ...a tam to konci 😖 ale to sa bude samozrejme zlepsovat 😅 😎

dxxolm
9. okt 2016

😀 vam tu ide 😀