Nejaké fórum so slobodnými ocinkami?

lulu_7872
10. júl 2011

Ahojte, velmi rada by som sa vas opytala ci existuje nejaky forum so slobodnymi ocinkami alebo nejake zoznamko..Som 23 rocna mamicka s 2 rocnou dcerkou a rada by som sa zoznamila s milym a rodinne zalozenym ocinkom, ktory chape vyznam rodiny a hlada tiez slobodnu mamicku..a pravdaze dietatko nie je prekazkou 🙂Dakujem za informacie.Pekny den prajem

sisaha
10. júl 2011

@lulu_7872 zoznamka asi iba na pokeci a tomu podobnymi strankami.. Aj ked mozno aj tu by sa nejakí nasli.., ale ci by stali za to.... no neviem.. Mam jeden tip, ktory by sa ti mohol ozvat, ten tu v poslednom case okupuje takmer kazdu temu 😀

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@sisaha no pokec to poznam tam sa to neoplati ...to je len na zabavu ale na zoznamenie si tam nenajdes nikoho normalneho .. 😀 noo mozno tu sa najde niekto ale nie som si v tom ista.a aky to mas tip? 😀

sisaha
10. júl 2011

@lulu_7872 sem chodi malo muzov, viac ich je na modrej streche, ale tam by ti otazku zamkli.. Ten moj tip si zatial necham pre seba... ale aj ked sa neprihlasi sam, o nic neprides...Nemyslim si, ze by si ho chcela 🙂

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@sisaha dobre teda ... 🙂 takze podla vsetkeho to nestoji za rec 😀 a ta modra strecha to je aka stranka?lebo som o tom este nepocula...

stardust
10. júl 2011

@sisaha myslis @sarzan -a?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aero
10. júl 2011

😀 😀 😀

julianka777
10. júl 2011

@lulu_7872 ja som praveze na pokeci nasla otca mojej dcerky 😀 a na prekvapenie sme az doteraz spolu 🙂

sisaha
10. júl 2011

@lulu_7872 modru strechu najdes, ked sa hore na lište ako si prihlasena prekliknes, je to pod nazvom: prejdi na. Ono ja som na pokeci tiez stretla svojho priatela a sme spolu doteraz. Ale tam treba naozaj selektovat, lebo 90% z tych chlapov su blbci..

sarzan
10. júl 2011

@stardust co to? na pokeci mas ludi ako vsade inde-aj zrno aj plevy

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 skus azet,badoo

sisaha
10. júl 2011

ano...moj tip mi vysiel...ukazal sa 😀. Kurnik, škoda, že mi takto nevyjde lotto... 😀

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 co si predstavujes pod pojmom slobodny otec? že ma dieta vo svojej starostlivosti? takých vela nie je-je ich malo,ale tuto som si vsimol,že sa vyskytoval bodez-muz co ma dieta u seba doma

sarzan
10. júl 2011

@sisaha diky brona,ale zuby som si brusil na teba 😀

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 jaj ozaj este skus aj www.partneri.sk-tam som teda dlho nebou 🙂

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@sisaha hehe takze to na tohto myslela??? 😀 😀 😀 gratulujem 😀

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@sarzan noo nie celkom ze ma pri sebe dieta ale celkovo....moze mat ale nemusi mat pri sebe...

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@sisaha a este k tomu pokecu...tak si mala velke stastie a aj mas ze sa ti to podarilo... 😉

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 mna kedysi exexex priatelka najskor odžubala,že ma jedno a mala dve! 🙂

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 na pokeci tomu musis dat realny cas-dajmä tomu,že pises pises s niekym fajn a ak ta do mesiaca nepozve na niečo realne tak dovi alebo sa radsej na to pozvanie nedrz a ty pozyvaj na pivo napr.-to oddeli pisatelov od takych co to myslia vazne

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@julianka777 gratulujem 😉

lulu_7872
autor
10. júl 2011

@sarzan ako vidim si v tomto skuseny...:D

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 takze hor sa do tohoo 🙂 tuto fotku tam nedavaj,daj si bez malej,ale do profilu uved dieta a nastav si filter na chlapov z tvojho okolia a pozri si miery,vahu,fotku,profil a napiiis im 🙂

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 ja ano,stretol som sa odtial asi z 10timi 🙂 takze bojova uloha c.1-prehupnut to s niekým na niečo realne-pivo,zmrzlina,kupalisko-to už necham na teba

sarzan
10. júl 2011

@lulu_7872 ale nenasilne,niečo ako mam dnes strasnu chut na zmrzlinu 🙂

sisaha
10. júl 2011

@sarzan to nie je celkom tak.. na pokeci je niekolko druhov pisatelov. Takí, ktorí ťa pozvú hneď na rande, takí ktorí ťa pozvú rovno do postele (tých je tam asi najviac a nevadí im ani keď fotku nevidia) a takí, ktorí si budú najskôr písať a keď zistia, že nemáš ako sa hovorí v hlave nasr..é, tak ta niekam pozvú...

sarzan
10. júl 2011

@sisaha no mozno by tam ani neprisiel do tej postele vieš 🙂

sisaha
10. júl 2011

@sarzan no by si sa cudoval kolko je takych, ze im je jedno s kym, hlavne nech zasunie... Ale ako hovorim, treba si dat pozor. Niekedy je dobre si toho dotycneho preklepnut aj tak, ze si zalozis iny nick a znova ho oslovis. Ak to rozbehne na dve strany, dala by som ruky od neho prec

sarzan
10. júl 2011

@sisaha vieš toto by som nerobil lebo to sa vie,že sa to robí z druheho nicku-musis ratat aj s tym,že osoba z toho isteho nicku nemusi byt pri pc..si si ista,že toto ti píše muz teraz? 🙂 ale ak budes mat paranoju nikdy sa s nikým odtial nestretnes

sarzan
10. júl 2011

@sisaha aj tč je ošemetne dat s tym treba velice citlivo