Hľadám gynekológa v Nitre. Poradíte mi?

lubenka0806
2. máj 2011

Ahojte..hľadám si v Nitre nového gynekologa, no neviem sa rozhodnúť..ževraj dr. Garay je veľmi dobrý. Na internete som sa dozvedela aj do doktorovi Jánovi Kováčovi. Mal by byť v Nitre na Mostnej ulici..neviete ako to u neho chodí, aké sú poplatky a aké má vybavenie??

dadulajda
2. máj 2011

ahoj, ja chodim ku Garayovi do medicinskeho na chrenovej a som absolutne spokojna...ja som mala prve 3 mesiace tehu ineho dr. ale ten mi vobec nevyhovoval, nerobili mi ziadne testy a prote bolo to zle a Garay ma zobral, aj ked sa to pocas tehu nerobi... 😉 velmi prijemny doktor, je uz sice starsi ale je ustretovy, hocikedy mozes volat a vybavis a navyse ma skvelu sestricku, co tiez vela spraci ked nieco potrebujes. 🙂

lubenka0806
autor
3. máj 2011

a treba sa u neho objednávať, alebo sú tam časenky?? a má nejaký ročný poplatok?

mariposita
7. máj 2011

@lubenka0806 Ahoj, ak mozem aj ja prispiet, o Dr. Kovacovi som nepocula, ale ja som max.spokojna s Mudr. Obertom (na Kmetkovej takmer oproti Devilsu). Ziadne casenky, normalne sa objednas telefonicky a je tam aj velmi mila sestricka.

lubenka0806
autor
8. máj 2011

ja viem, chodila som k nemu, ale kvoly tým poplatkom som musela odísť, lebo som chodila na strednú a nemala som tých 30 eur a teraz ma už naspať nechcú zobrať..a aj to chápem..

bosacka
17. máj 2011

@mariposita @lubenka0806 Ahojte, prosim vas, ako to u Oberta funguje co sa tyka objednavania, pripadne vysetrenia bez objednania? a ake poplatky su tam? vdaka 🙂

lubenka0806
autor
18. máj 2011

@bosacka ahoj, platíš tam ročne 30 eur, ale neviem ako je to s objednávaním, pretože od minulého roka tam nechodím. Ambulancia je v poobedných hodinách a odbery 2x do týždňa. Sestrička je super, milá, usmievavá a aj Obert je veľmi milý 🙂 . Ja s ním nemám zlé skúsenosti, ale odišla som z toho dôvodu že 30 eur mi pripadá skutočne veľa 😒 . Má tam aj sono takže nemusíš nikam behať. Ak máš nejaký veľmi veľký problém, tak ťa určite vezmú aj bez objednania 🙂

mariposita
19. máj 2011

@bosacka Najlepsie je zavolat a objednat sa, ak to je surne, sestricka ta objedna hned ako to pojde. Najlepsie je volat medzi 12:00 a 13:00, lebo vtedy sa este neordinuje a sestricka je uz tam. Niekedy ale musis mat poriadnu trpezlivost, kym sa dovolas, lebo je stale obsadene 🙂 🙂 Prip. ked sa ti da, chod tam osobne a dohodni si termin.

bosacka
19. máj 2011

@mariposita @lubenka0806 - dakujem za info 😉

znava
3. jún 2011

Chcela by som sa aj ja zapojiť do tejto témy. Ja chodím k dr. Kováčovi a som veľmi spokojná. Chodím do Jelenca ale ordinuje aj v Nitre. Chodila som k nemu počas oboch tehotenstiev, a môžem povedať že odporúčam. Aj teraz po druhom pôrode som bola s jeho starostlivosťou spokojná.

zuzanakarolinka
9. jún 2011

@lubenka0806 a super je Truska, on je pri Garayovi, všetko vysvetlí, porozpráva, super

babatienko27
25. jún 2011

@mariposita ahojky fakt je ober tak dobry chcem k nemu pondelok ist som v 5 tyzdni asik a rodila si normal ci cisarsky dakujem ? treba mu zaplatit aby bol porod ok ?? som ochotna dat vsetko aby bolo vsetko ok moje prve babo dakujem za info kolko ma rokov

mariposita
25. jún 2011

@babatienko27 Ja som u Oberta nerodila, este som teda nikdy nerodila 🙂 Ja len k nemu chodim a som spokojna. Neviem ako je to s porodom, skus sa spytat inych bab.

meggieerika
23. jan 2012

ahoj, tak ja mam Mudr. Oberta............ super typek, milucka sestricka ....... mnoo objednava sa medzi tou 12 a 13tou, to by mala sestricka dvihat.... Obert tam chodi na tu 13tu.... mna aj rodil, rodila som cisarskym,potom ked siel nahodou okolo mojej izby ked som uz bola na oddeleni a zbadal ma, sa zastavil, popytal sa ako sa mam ako sa dari, co kojenie......falt je super, vzdy vysmiaty---- a plati sa tam to rocne 30 eur

zdenushka
29. feb 2012

Ahojte, ja som bola prvý krát v pondelok u MuDr.Garaya a musím povedať, že je úžasný. Privítal ma, keď som vošla do ordinácie podal mi ruku, potom sa ma popýtal na rôzne veci a vyšetril ma. Jeho prístup je veľmi dobrý, sestrička je taktiež veľmi milá čo je podľa mňa dosť dôležité. Potom som šla oproti jeho ordinácie na sono, kde je taktiež milá sestrička, všetko mi poukazovala, takže vrelo odporúčam. Prvotný poplatok je 7 eur.

majka1912
25. jan 2013

@zdenushka Ahoj, prosím ťa aké máš skúsenosti s doktorom Garayom teraz? Ja sa rozhodujem medzi Hlavačkom na Klokočine a Garayom ....
Ako dlho sa čaká na objednanie? V surnych pripadoch beru aj bez objednania? Aj ked potrebujem len recept musím sa objednať? Platí sa za objednanie resp. za čo všetko sa tam platí? Sono má oproti ambulancie? a aj na to treba čakať? Ordinuje aj poobede? Je starší či mladší? 🙂 prepáč za toľko otázok ale potrebujem si skutočne dobre vybrať doktora pretože už nechcem zažívať pocit, že som na obtiaž doktorovi. Hľadám ľudský prístup a ochotu....

zdenushka
25. jan 2013

@majka1912 Ahoj Majka, MuDr. Garay zomrel minulý rok, namiesto neho nastúpil MuDr. Kozár. Môžem Ti ho len doporučiť. Ordináciu má v medicínskom centre PROCARE, vstupný poplatok je 7 eur. V ordinácii má sono čo je výhoda, že nemusíš behať kade tade. Má veľmi ľudský prístup, je to sympatický pán v stredných rokoch, cca 55 rokov. Takisto aj sestrička je veľmi milá, čo je dosť dôležité. Objednáva sa na presný čas, ale ja mám skúsenosť, ze vždy sa to pretiahne o nejakú polhodinku. Ordinuje od 7:00 do 15:00. Keď potrebuješ recept, stačí zavolať sestričke a prídeš si poň keď sa dohodnete, ale vždy je to v ten istý deň. Nerobia s tým problém. Výhodou je aj to, že vedľa ambulancie robia sono prsníkov, takže ani vtedy nemusíš behať po nemocniciach. MuDr. Hlavačku nepoznám, takže odporúčam Kozára.

majka1912
28. jan 2013

@zdenushka 😒 ou tak to som nevedela...
Ďakujem za rady... a ešte sa spýtam na doktora " MUDr. Peter Linder " ...o nom mi neviete dať nejaké info ???

zdenushka
28. jan 2013

MuDr. Linder mi robil pár krát sono, keď som bola ešte u pána GARAYA. Taký nemastný neslaný. neviem či on robí bežne vyšetrenia, asi len to sono.

zdenushka
28. jan 2013

@majka1912 MuDr. Linder mi robil pár krát sono, keď som bola ešte u pána GARAYA. Taký nemastný neslaný. neviem či on robí bežne vyšetrenia, asi len to sono.

plastelina89
28. jan 2013

ahojte ja som chodila k doktorvi garayovi a bol super .jedneho dna si idem po recept a povedia mi ze pan doktor neodrdinuje tak som sa cudovala a ze mam ist k doktorvi kozarovi.nakoniec az cez zname som sa dozvedela ze pan doktor garay zomrel. a koza? uz som unho bola dva krat a nepaci sa mi . ma hlupe poznamky, ked som sa o opytala ze ci by mi neodporucil inu antikoncepciu lebo som pocas jej uzivania pribrala 10kg povie mi ze tak nepapakajte, inu mi neodporucil,potom ze ci nechcem dieta a nech nic neberiem.mam 23 a este nechcem dieta .pride mi taky arogantny a oduty.tak zvazujem ze prestupim k obertovi lebo ho len vychvaluju.

ana85
10. júl 2013

@zdenushka ahoj, plati sa u Kozara za vysetrenie? alebo len vstupny poplatok 7€?
dakujem

zdenushka
10. júl 2013

@ana85 ahoj, plati sa len jednorazovy poplatok 7 euro. ale ja som od neho odisla hned ako som porodila. v poslednom mesiaci sa chodi kazdy tyzden na kontroly a ja som u nho bola na kontrole v tyzdni a potom mi dal kontrolu az v 40t. a porodila som skor o mesiac. mozno aj kvoli nemu??? neviem. radsej odporucam ravingera.

viva13
28. jún 2014

Ahoj, prosím poradíte mi meno gynekologa oproti starému tescu v NR v uličke? meno a adresu? máte niekto skusenosti? platí sa tam? dakujem

celiaticka
28. jún 2014

Ahoj ak mozem doporucit dr.hlavacka v poliklinike na klokocine som uolne super spokojna a to mame 9 mes chrusta vzdy mi vysli v ustrety a s objednanim lebo byvame ba alebo dr. Laitman je nemocnici fakultnej len trochu dlsie cakas ale genalny doky rodil ma a uplne iny pristup ako smenovy hlave ma nenehal trpet a to bolo velke plus ked som ja rodila. Vela ststia pri vybere.

viva13
29. jún 2014

Prosím poradíte mi niekto?
Ahoj, prosím poradíte mi meno gynekologa oproti starému tescu v NR v uličke? meno a adresu? máte niekto skusenosti? platí sa tam? dakujem

viva13
29. jún 2014

@celiaticka Ahoj, ja mám Klokočinu od ruky :-/

celiaticka
30. jún 2014

Ahoj; chcela som len pomoc 😉

viva13
2. júl 2014

Prosím nikto mi nevie poradiť?
Ahoj, prosím poradíte mi meno gynekologa oproti starému tescu v NR v uličke? meno a adresu? máte niekto skusenosti? platí sa tam? dakujem

bosacka
4. júl 2014

@viva13 doktor Uharcek, ulica je mlynska, cislo neviem. mozes tam niektore dni natrafit aj na Gilana, ktoremu to patrilo predtym. funguju na casenky, alebo sa za 7e objednas na presny cas.plati sa myslim rocny poplatok za antikoncepciu, to pokial viem je u vsetkych v nr rovnako. rocny poplatok nie je.

viva13
5. júl 2014

@bosacka časenky? to vážne? aj u Gilana sú? to my nevyhovuje, kedže nie som z NR :-/