Hodnotenie na bazári

sisinka88888
11. apr 2014

Preco nedávate pozitívne hodnotenia ked ste boli spokojné s obchodíkom?a preco vlastne ovela radsej dávate negatívne hodnotenie????mhokrát sa mi stalo ze som predala tovar v mojom bazári a nedostala som napriek spokojnosti(co som dostala v privatnej poste)!!! 😒

ellca123
11. apr 2014

prebratim tovaru to clovek povazuje za vybavenu vec

skuste dotycneho poziadat o hodnotenie

ivett1
11. apr 2014

@sisinka88888 slušne požiadaj o hodnotenie- po skončení obchodu ... niečo v zmysle..." ak ste boli s priebehom tohto obchodu spokojní, tak ako ja, poprosím tiež o hodnotenie🙂 ... ďakujem..."

janinah
11. apr 2014

hodnotenia píšem,ale nepýtam,...kto chce napíše,nie každý má na to čas a chuť....viac mi vadí,že sa neozvú,že balíček došiel v poriadku a potom skladujem lístky z pošty donekonečna 😒

heni79
11. apr 2014

@sisinka88888
@ivett1
Hm, mne sa už stalo i to, že som o hodnotenie slušne požiadala. Ako vravíš, kupujúca napíše, že bola spokojná a ďakuje, no hodnotenie nedá. Tak som oň slušne požiadala, v zmysle, že si vymeníme pozitívne hodnotenia.
Hm, spravila som to asi 4x a z toho som bola 3x označená za divnú. 😕
Tak to už nerobím.
Ale tiež tomu nerozumiem. Ja hodnotko píšem vždy. No mám chuť, ak sa mi nevráti, ho zmazať. No i tak ho nechám, teda ak sa mi nevráti. Vravím si, že nebudem rovnako "blbá". 😅 😕

sisinka88888
autor
12. apr 2014

@ellca123
@ivett1
@janinah
@janinah
@heni79 Ja som písala hodnotenia pred tym ale uz nie lebo ani mne nepísu aj ked ako písete slusne o to poziadam vzdy.nerozumiem preco robí vacsiu radost napisat negativne hodnotenie ako pozitivne.asi ta skodoradost robi naozaj vacsiu radost ☹ ja uz nebudem nikoho prosíkat v buducnosti o hodnotenia.uz by som mala kopou pozitivnych hodnotení 😒

caoli
14. apr 2014

Tak ja neviem, ako kopa iných vecí, aj toto sa tu voľajako zmenilo k horšiemu. Pred časom, možno pol roka-rok, sa mi nestalo, že by kupujúca nedala hodnoťko. Na 10 predaných vecí prišlo 10 hodnotiek. Dnes? Na 10 vecí tak 1-2. Mamina napíše správu, že je spokojná, ja vzápätí ohodnotím nákup, ale nič sa mi nevráti. Tak si môžem myslieť, že tá spokojnosť v správe asi nebola v skutočnosti až taká, aby stála za hodnotenie...(?) Ani len vrátenie toho, ktoré dostala odo mňa? Nikdy by som si hodnotenie nevyžiadala, cítim to ako doprosovanie sa (čo z duše nenávidím), takže si len v duchu niečo pomyslím. Ale je fakt, že schopnosť oceniť vynaložené úsilie sa vytráca zo dňa na deň. Veď tu nejde len o to, že zaplatila som ti, tak čo chceš. Každá, čo má v bazáriku veci dobre vie, koľko času a aj práce stojí 1 inzerát. Obzvlášť, keď sa snažíme prezentovať vecičky pekne, nie len tak ledabolo 1 fotku cvaknutú mobilom. A nikto (až na výnimky) si z toho nerobí biznis, je to prosto len lepšie riešenie, ako hodiť do kontajnera, ak vieme, že to niekomu príde vhod a pomôže. Tak aspoň toto malé odvďačenie sa, ktoré nestojí žiadnu námahu a druhej strane urobí radosť a zadosťučinenie za vynaloženú prácu. Hmmm, chceli by sme tak veľa?

marionette12
30. apr 2014

Naozaj sa snazim dat pozit. hodnotenie jednej predavajucej.
V case, ked som si vecicku objednala nebola som zaregistrovaná na MK, tym, ze som si ju objednala, predavajuca stiahla ponuku (rezervovala-pre mna) Teraz sa k tomu uz neviem nijako dostat-iba cez komunikaciu inej jej ponuky-kde mi ale vypisuje, ze mi musi najprv odpisat....
Ked si kliknem na jej hodnotenia tam nikde nie je kolonka "pridat hodnotenie" (takze vidim hodnotenia od ostatných )
Som v tomto uplny amater-a teraz este aj tak zamotana, ze konec

quaxi
7. máj 2014

Viete mi niekto poradit? Chcela by som ohodnotit kupujucu, ale uz som zmazala inzerat a teraz neviem ako jej pridat hodnotenie. Je tam napisane ze z miesta pod inzeratom, ale ten uz neexistuje. Da sa ohodnotit aj niekde inde? Bola som spokojna, tak by som ju rada odporucila 🙂

luucciaa
10. aug 2015

Mamicky davajte si pozor na mamicku pod nickem mishelka88, so mnou bola dohodnuta na platbe a rezervacii tovaru do 10-8-15 ked sa vratim z dovolenky a medzicasom mi predala tovar!!! Ma i negativne hodnotenie ako kupujuci!!!

lilidia
2. júl 2017

Už zas nie je v móde písať hodnotenia? Iba zjednávať , žiadať rýchle zaslanie... a nič. ... ☹