Inšpirácia - obliekanie

15. aug 2022

Ahoj baby, nepoznáte nejakú stránku aldbo niečo kde sa zapisuje, sú fotky alebo niečo ako sa pekne obliecť? Som mlada baba, ale moc si neviem zladiť oblecenie. Keď idem po ulici tak baby v mojom veku, (okolo20r) vždy pekne oblečené, doladené do posledného detailu. Za kazdym oblečené niečo iné, proste nenosia stále to iste, čo sa o mne nedá povedať 😬. Nie že by som toho viacej nemala ale neviem sa zladiť, a nosiť stále tie iste outfity sa mi nepáči. Kde beriete inšpiráciu na obliekanie vy? 😊

Ďakujem baby.

pinaofina
15. aug 2022

Na IG si pozri napr. Fashionspy… dava tipy a ma aj kurz kapsuloveho satnika

bajka16
15. aug 2022

Ked to nevieš, tak ti nepomôžu ani obrázky. Ako mne. Jednoducho neviem vymyslieť outfit 😀 ale základ je, vedieť nepreháňať a vedieť si nakupovať basic kúsky, ktoré sa dajú ľahko kombinovať. Tam nemáš čo pokaziť. Jednoduché farby a jeden kúsok trochu zaujímavý. 🤷🏻‍♀️ Ja najead nosím bodycka. Aj obyčajné, aj hladké, aj farebné, aj rôzne materiály. K tomu nohavice s vysokým pásom občas nato hodín sako záleží kde idem a bodka. To sú celé moje outfity 🤣 a to som nosila aj keď som mala 20 v tom sa cítim najlepšie.

autor
15. aug 2022

@bajka16 ano ďakujem ale mne by každý deň v inom body bolo už na nič 😅😅 chcelo by to rôznorodosť, raz body raz hento raz tamto.. len ja tie outfity neviem vyskladať 😅😅

autor
15. aug 2022

@pinaofina ❤️ďakujem

nikoletta1712
15. aug 2022

Ja si vždy dám do googlu Pinterest obrázky ( napríklad napíšem po anglicky blue jeans) a vyhodí mi veľmi veľa krásnych inšpirácii…🙂

oli18
16. aug 2022

Hlavne v lete noste saty a sukne a k tomu pekne sandalky. To sa muzom paci😉