Je tu nejaká obeť podvodníka z Bazos.sk?

kiwi82
14. jún 2011

Musim aj ked nerada priznat, ze som naletela podvodnikovi. na bazos.sk som dala inzerat, ze kupim kociar concord do 120 euro. a ozvala sa mi pani slavka, ze mi ponuka za 100 euro concord neo. chcela, aby som jej peniaze previedla na ucet, tak som aj urobila. no a dnes som citala upozornenie na zenu, ci muza, nevime, co robi tieto veci, ze ponuka tovar, ktory nema, zhrabne peniaze a tovar a ani svoje peniazky nikdy neuvidite. patrala som na nete a zistila som, ze som uz asi 10 podvedena pravdepodobne tou istou osobou. podla cisla uctu a podla mena majitela uctu by malo ist o tu istu osobu. neviem, co dalej.... zvazuje podanie trestneho ozamenia. ak ma niektora podobnu skusenost, prosim ozvite sa. dikes.

tomi16
10. júl 2018

aj dalsia mamka sla podat..

tomi16
11. júl 2018

@alias32 chcel predat ? zbojnik.. aj si mu poslala peniaze?

alias32
11. júl 2018

@tomi16 vyssie je všetko napisané odomňa

tomi16
12. júl 2018

@alias32 uz som to pzrela, nepamatam, lebo uz tolko podvdených zeniciek sa ozvalao.. ja to uz len archivujem a na poziadanie poskytnem policii, lebo uz toho maju dost vela

veve14789
19. júl 2018

@javka aj mna tato osoba oklamala ako toam riesit?ide o 42 eur a este v banle som platila poplatok 20 eur za vyziadanie platby...

illly
19. júl 2018

Aj ja som sa nechala oklamat asi 1 mesiac dozadu autosedacku som zaplatila na ucet a nemam ani peniaze ani autosedacku a nikdy som neposielala peniaze dopredu iba na dobierku ale bol mily a ukecal ma tak som si myslela ze o.k. ale uz nikdy neposlem peniaze na ucet poucila som sa ze sa neda verit moja hlupost to bola

tomi16
20. júl 2018

@veve14789 pisem ti na sukromnu postu

tomi16
20. júl 2018

@illly písem ti na sukromnu postu

petrakl
20. júl 2018

Mám takú skúsenosť spred 2,5 roka
Išlo o 12 eur.Podvedeni sme boli viacerí len suma bola nízka celková.Ide o to, že daný podvodník meni cisla účtov a vystupuje pod inými menami.Mam kontakt na ľudí, ktorých podviedol a tiez aj práve meno danej osoby, pokiaľ islo o tú istú osobu ako v tomto prípade.

joja55
20. júl 2018

@petrakl ake je prosim to vase meno podvodnika?

petrakl
20. júl 2018

@joja55 Roman Barborík.
Ide o toho istého?

javka
20. júl 2018

@veve14789 treba si vytlačiť komunikáciu s dotyčnou osobou(email atď), výpis o prevode peňazí a ísť s tými papiermi na políciu povedať čo sa stalo a oni to zaevidujú a budú riešiť...ja som mala vytlačenú celú komunikáciu cez email, výpis o prevode peňazí kde bolo uvedené dotyčného č.účtu, vytlačila som si aj jeho inzerát kde bolo uvedené meno a tel.číslo aj keď to už mal vypnuté, všetky papiere si nechali plus moje kontakty (č.OP, adresu a tel.číslo) a do 30 dní sa mi ozvú, tak čakám 🙂
bola som cez víkend v sobotu, takže ak chcete podať trest.oznámenie môžte kľudne aj zajtra

joja55
20. júl 2018

@petrakl ja som mala Zabojnika z Nitry

tomi16
22. júl 2018

@petrakl nie.. vzdy sa predstavuje pod inym menom... Ze Bobrik.. fantazia mu pracuje

petrakl
22. júl 2018

@tomi16 nie to je jeho skutočné meno..mám to z banky ...mne sa predstavil ako Miroslav a potom ešte 2 x pod iným menom.. keď som mala podozrenie že zase dal inzerát...dokonca ak ako žena a pod inými menami písal a číslo účtu to isté...dal ..potom keď dal jeden pán na bazos výzvu tak ho zmenil a začal obchodovať na bazár.sk...
Takže meno na 100% je Roman Barborik.
Vždy odpisoval v noci okolo pol noci jednej...ja som mala podozrenie..že klame ..no napísal mi či si myslím.. že potrebuje mojich 12 eur..ze to kludne aj inemu preda ..ze to uz zabalil atd...a plno dramatických chýb robil

tomi16
5. sep 2018

Budem na tohto hajzlika upozornovat nadalej:
POZOR PODVODNIK NA BAZOSI NADALEJ URADUJE.. NECHAVA SI POSIELAT PENIAZE NA ROZNE CISLA UCTU. VYSTUPUJE POD ROZNYMI MENAMI , MAILOVE SCHRANKY RUSI... VELA ZIEN NALETELO.. VELMI DOBRE ZAROBI , KED SA TAKTO NECHAVAME NACHYTAT, Pise napr. z adries : tropikal@centrum.sk
katkamatka@centrum.sk
havak@centrum.sk
perena@centrum.sk
prudaja@centrum.sk
basloka@centrum.sk
losian@centrum.sk
peklina@centrum.sk
kladafa@centrum.sk
sosola@centrum.sk
momela@centrum.sk
takaca@centrum.sk
Nedajte sa zienky nachytat, nikomu neposielajte peniaze dopredu na ucet... zda sa ze sa smeje do ksichtu a inkasuje pekne peniaze... Je podane trestne oznamenie od viacerích ludi .... je to na trestny cin, no ci policia koná " ?

tomi16
5. sep 2018

Budem na tohto hajzlika upozornovat nadalej:
POZOR PODVODNIK NA BAZOSI NADALEJ URADUJE.. NECHAVA SI POSIELAT PENIAZE NA ROZNE CISLA UCTU. VYSTUPUJE POD ROZNYMI MENAMI , MAILOVE SCHRANKY RUSI... VELA ZIEN NALETELO.. VELMI DOBRE ZAROBI , KED SA TAKTO NECHAVAME NACHYTAT, Pise napr. z adries : tropikal@centrum.sk
katkamatka@centrum.sk
havak@centrum.sk
perena@centrum.sk
prudaja@centrum.sk
basloka@centrum.sk
losian@centrum.sk
peklina@centrum.sk
kladafa@centrum.sk
sosola@centrum.sk
momela@centrum.sk
takaca@centrum.sk
Nedajte sa zienky nachytat, nikomu neposielajte peniaze dopredu na ucet... zda sa ze sa smeje do ksichtu a inkasuje pekne peniaze... Je podane trestne oznamenie od viacerích ludi .... je to na trestny cin, no ci policia koná " ?

tomi16
5. sep 2018

@mafimodrastrecha Budem na tohto hajzlika upozornovat nadalej:
POZOR PODVODNIK NA BAZOSI NADALEJ URADUJE.. NECHAVA SI POSIELAT PENIAZE NA ROZNE CISLA UCTU. VYSTUPUJE POD ROZNYMI MENAMI , MAILOVE SCHRANKY RUSI... VELA ZIEN NALETELO.. VELMI DOBRE ZAROBI , KED SA TAKTO NECHAVAME NACHYTAT, Pise napr. z adries : tropikal@centrum.sk
katkamatka@centrum.sk
havak@centrum.sk
perena@centrum.sk
prudaja@centrum.sk
basloka@centrum.sk
losian@centrum.sk
peklina@centrum.sk
kladafa@centrum.sk
sosola@centrum.sk
momela@centrum.sk
takaca@centrum.sk
Nedajte sa zienky nachytat, nikomu neposielajte peniaze dopredu na ucet... zda sa ze sa smeje do ksichtu a inkasuje pekne peniaze... Je podane trestne oznamenie od viacerích ludi .... je to na trestny cin, no ci policia koná " ?

pravnyporadca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomi16
18. sep 2018

Pozor PODVODNIK z BAZOSA stale uraduje !!!!!!!! Szale pod inym menom , stale pod iným mobilnym cislom, na ktorý sa samozrejme nedovolate. Nedajte sa nachytat, nikomu neposielajte peniaze dopredu.

tomi16
18. sep 2018

@pravnyporadca Tibor Hirko mne zdvihol. Zlozil. Treba dat na neho trestne oznamenie ak si mu poslala peniaze

tessina
15. dec 2018

@mahenka ahoj pozeram ze rok 2012 nas tak oklmal teraz poslal TV bez kablou, hajzel

carolenka
15. dec 2018

@tomi16 som aj teraz, pred Vianocami, vela veci kupila, platba vopred a vsetko prislo. Uz tu bolo napisane - ked natrafis na podvodnika, aj na dobierku ti moze poslat kus dreva a pod. Cize zalezi od koho nakupujes, a nie ci platis dopredu alebo si das poslat na dobierku. najidealnejsie je osobne prevzatie.

tomi16
16. dec 2018

@carolenka tak to si mala stastie,.. lebo ked sa zacnes trochu zaujimat o podvodnikoch, tak zistis , ze stovky ludi naletelo. a Tí TO VEDIA VYUZIT

lusima
18. dec 2018

@renatkaf1 dobrý deň. Môžem sa spýtať ci ste to nejak riešila? Mne ešte do minulého týždňa odpisoval že vyrieši to ale nedošiel mi ani tovar ani peniaze späť. Reagovala z iného emailu aj meno mi vyskočili že Alenka Štrauch ale číslo účtu toto iste. Ďakujem

tomi16
18. dec 2018

@lusima ano podala som trestne oznamenie na policii so vsetkou mailovovou komunikaciou. Tovar nedojde... policia by si mohla vyziadat od banky, kto je majitel uctu. banka to v pripade vysetrovania musi poskytnut. Mne to nemohli. Inak by som uz dotycnemu krk vyjrutila. Ak si pozries skorsiu postu, je nas vela co okraol a aj co podali trestne oznamienie. Treba ist na obvodne oddelenie

tomi16
9. jan 2019

Ahojte, je tu este nejaka obed podvodnika na bazosi z Popradu, alebo okolia Popradu ? policia ho vypatrala, aj obvinila..no potebujem zistit este niekho koho okradli, kto ste poslali peniaze na ucet a tovar nepriesiel... a ide to na súd. Ozvite sa mi prosim do spravy

vierka888
23. mar 2019

@johnysro prosim ozvite sa mi, okradol ma o 120eur, presne tento isty clovek podla popisu vyskereny v cervenej kravate mi mal zvarat jeden darcekovy predmet, mesiac nic neodpoveda nedviha telefon ..

vierka888
23. mar 2019

@alias32 prosím ozvite sa mi okradol ma o 120€, idem na policiu

tomi16
25. mar 2019

@
@vierka888 ozvi sa mi cez sukromnu postu. Mna tiez okradol, a poviem ti ako to dopadlo.