Kámoš sa po 7. rokoch vykašlal na partnerku

anulienka26
28. jún 2020

Dievčatá.

Po dlhšom čase som tu a chcela by som od Vás radu.
Ako by ste si vysvetlili situáciu, kedy chodí chalan s holkou 7 rokov. Potom sa s ňou chalan rozíde kvôli inej. Týka sa to môjho kamaráta a keď mi to povedal, že také niečo urobil som ostala zaskočená. Našiel si inú, bol s ňou spokojný. Po dvoch rokoch sa rozišli. Keď som sa ho opýtala, prečo také niečo urobil, tak mi povedal, že ta, s ktorou chodil 7 rokov nemala akčnosť, prácu, bola trochu lenivá. Ale nie je to od neho aj tak sebecké?????
Teraz má mladú babu, už sú zasnúbení, je s ňou šťastný a aj ona s ním. Vidím to. Zaujíma ma váš názor ako si to vysvetľujete vy.

maca1984
28. jún 2020

Co je na tom sebecke? ak to bola nejaka "knedla" leniva,este aj bez prace...chalan chce od zivota cosi ine ako mat doma lemru lemravu,tak sa s nou rozisiel aby nasiel to,co hladal..Normalna vec.

deti95060810
28. jún 2020

ako chlapi... má mladšiu. to je veľa pre muža.
Predchádzajúcu poznal 7 rokov, asi nebol pri nej moc šťastný.... len čakal na niečo lepšie...
inak ten vzťah sa mal už dávno posunúť niekde inde, načo s niekým chodiť x rokov ..... aby sa dokonale spoznali? Hlúposť nikdy nespoznáš toho druhého dokonale...

syslik81
28. jún 2020

poznas niekoho kto si bral hned prveho partnera? ty si sa s nikym nerozisla? bola si sna preto sebecka... kolke zenske su s muzom len kvoly detom rovnako muz so zenou ... a to mi pride sebecke.. u niekoho laska vyprcha po roky dvoch niekto sa rozchadza aj po 20tich ... to je zivot .. neries zivot inych a ich rozhodnutia,, ale zameraj sa na ten svoj

daganov
28. jún 2020

@anulienka26 ak cítiš, že to vo vzťahu nie je tak, ako by malo byť, je lepšie vrátiť sa z kratšej cesty, aj keď vzťah trval 7 rokov, ako sa zožierať celý život

anulienka26
autor
28. jún 2020

Ďakujem baby, lebo kamaráta mam velmi rada. Odmala sa pozname ale toto mi prislo trochu blbe, že nechal jednu kvoli druhej....

@syslik81 neriesim zivot inych len som sa to opytala lebo som nechapala.....

dajana1983
28. jún 2020

@anulienka26 no čo dodať.Tiez nám kamaráta,chodil z jednou 10 rokov.On má 30 ona 26.Rok dozadu sa rozišli,ona si stihla spraviť dieťa ,aj sa znovu zamilovať 🙈🤦😁do roka😁aj keď mne nepríde zodpovedna a ten jej terajší už vôbec nie ale hold taký je život.Proste plný prekvapení.Obcas že nevysvetliteľných 😁

lintu
28. jún 2020

Chalan neurobil nič zvláštne. Stáva sa, že s niekým chodíš xy rokov a zrazu zistíš, že ti ten vzťah vlastne nič nedáva. Ak máš kamaráta rada, tak sa v tom už nehrab a teš sa s ním, že je šťastný 🙂