Kastrácia psíka

christinee
16. júl 2022

Ahojte, pred 5 dňami sme dali kastrovať nášho 3 ročného stafforda. Zatiaľ to vyzerá tak že sa celkom ukľudnil ale bohužiaľ máme problém s tým že keď prejde 5-10 minút vonku tak ďalej už nechce vôbec ísť (sadne si, stojí čaká) čiže sa samozrejme trocha obávame keďže predtým lietal ako blázon a prešiel by bez problémov kilometre. Najprv som to dávala za vinu tomu teplu vonku ale robí mi to aj o 4 vnoci čiže teplom to zjavne nebude. Neviem či je to ešte možno skoro ale 5 dní sa mi zdá ako doba po ktorej by to už mohlo byť lepšie no nie je. Pani Veterinárka vravela že to môže byť aj z injekcii proti bolesti no ale už sa mi to nejako prestáva pozdávať. Nemáte niekto podobné skúsenosti prosím? Veľmi by som sa potešila keby mi niekto viete napísať čím to môže byť. Ďakujem moc. 🙂

simona92101
16. júl 2022

@christinee zerie a pije normalne?ak ano,tak by som ho neprepinala,pokial vonku urobi potrebu,tak by som ho nenutila,este nieje urcite fit.

mimikarol
16. júl 2022

Nás bol dva týždne po kastrácii úplne bez života. Len ležal, smutný bol, ani nestekal. Potom to preslo

christinee
autor
16. júl 2022

@simona92101 áno našťastie jesť mu chutí úplne normálne aj mlsku si pekne vypýta a voda taktiež práveže by som povedala že aj keď sme vonku pije oveľa viac než predtým čiže toto je chvalabohu v poriadku.. áno chodíme oveľa menšie prechádzky ani ho nenútim chodiť viac, počkám teda a snáď to bude po pár dňoch už lepšie 🙂

christinee
autor
16. júl 2022

@mimikarol ďakujem moc, hneď mi je trocha lepšie keď viem že to teda nemusí byť nič zlé. Ten náš našťastie aj zašteká aj zavrčí čiže dúfam že to bude čoskoro fajn 🙂

edal
19. feb 2023

Ahojte, mozno mi niekto odpovie 🤗. Mali aj vasi psikovia modriny po kastracii? Nas je po kastr 2 den a teraz som si vsimla, ze ma modrinu. Vcera este nic. Inac je OK. Dakujem❤️