Kde kúpim modrý kufor?

wewericka949
17. nov 2015
Používateľ wewericka949 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od wewericka949.

Dobrý večer Nakoľko sa nám už pomaly blížia Vianoce zisťovala som od dcéry čo by ju potešilo...Okrem iného by chcela námornickomodrý kufor na gitaru. Vyhľadávače hudobnín a handmadeshopy som už skúšala a zatiaľ som nenašla nič...Neviete mi prosím dať tip kde hľadať? Kde by som to našla?

evi_b
17. nov 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Neviem akú presne modrú myslíš ale tuna je jeden: http://kytary.sk/rockcase-case-western-guitara/HN089271/

0silvia0
17. nov 2015

@evi_b v popiske je napísané, že farba kufra je čierna...

sissy27
17. nov 2015
travnerka12
18. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

na internete si myslim ze urcite nejaky najdes

wewericka949
autor
25. nov 2015
Používateľ wewericka949 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od wewericka949.

Ďakujem 🙂) ale rozhodli sme sa pre ten čierny s nádychom modrej od kytary 😉