evi_b
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.
evi_b
17. dec 2015

úplne normálna vec 🙂 mimi tlačí na mechúr a jedine takto sa to prejaví 😉 stačí jedna aniónová intímka na upokojenie- sú antibakteriálne a teda bránia aj infekciám nemusíš sa strachovať a si v suchu 🙂

evi_b
17. dec 2015

Niekto vyskúšal ketónovú diétu? Poznáte ju ? Prosím podeľte sa o postrehy 😔

evi_b
17. dec 2015

@gabinka279 Ahoj 🙂 Držala si prosím nejakú špeciálnu diétu alebo niečo podobné? Ja zvažujem chudnutie s ketónovou diétou ale mám obavuuu. Ďakujem

evi_b
17. dec 2015

My na vianoce riešime túto motorku ako hlavný darček ale nemáme recenzie 😒 poznáte to niekto?
http://www.rajhraciek.sk/elektricka-trojkolka-injusa-wawes-spiderman-6v-p92188 Dík 🙂

evi_b
29. nov 2015

myslím že ten mikrofon co by sa jej hodil by ju potesil a cenovy limit si zvolis aky chces a objednas v odpovedajucej cene aku si vyberies na kytarach som to videla tusim uz od 20 eur..

evi_b
29. nov 2015

zupaniky pre deti 😉 su rozkosne take s oveckou

evi_b
autor
25. nov 2015

Ahoj maminky po dnešnom pátraní po vianočných darčekoch som z návštevy asi desiatich predajní bežných známych predajcov na sk vytočená z cien, obsluhy a výberu 🙄 ... Vy nemáte pri týchto nákupoch pocit, že platíte najmä za značku a nie za kvalitu? Ste presvedčený že kvázi značkové hračky sú výrazne alebo vôbec kvalitnejšie než neznačkové? juuj ja už asi ani neviem čo si myslieť..

evi_b
17. nov 2015

Neviem akú presne modrú myslíš ale tuna je jeden: http://kytary.sk/rockcase-case-western-guitara/HN089271/

evi_b
autor
16. nov 2015

Dobrý večer zaujíma ma to z dôvodu, že som si o nich na internete načítala a v obchode som zatiaľ nevidela. Sľubujú menštruáciu bez zápachu a potreby častej výmeny tak by som chcela vyskúšať...ĎAkujem

evi_b
16. nov 2015

Možno vložky alebo tampóny s presným zložením. Nejakou špeciálnou úpravou. Skús sa pozrieť na zloženie a vlastnosti jendotlivých typov aniónových vložiek z gentle-day.sk

evi_b
11. nov 2015

Náš synovec má 2 a trištvrte a momentálne ho baví auto na diaľkové ktoré svieti a búra do nábytku. Prekvapilo nás, že zvláda diaľkové bez problémov priam luxusne 😀 Ak budeš mať čas skús mrknúť na Mikro autíčko ECX KickFlip Buggy na raji modelov 🙂 majú tam podarené hračky a rc modely TOP 😎

evi_b
11. nov 2015

minimum...tento rok sme sa rozhodli, boli sme viac menej donútení kúpiť pianino na zuš-ku a tak ježiško prinesie YAMAHA B1 PM 😀

evi_b
11. nov 2015

Kvadrokoptéra je myslím teraz veľmi aktuálna 😉 http://cz.rajmodelov.sk/blade-nano-qx-bind-fly-p61061

evi_b
27. okt 2015

My sme sa všetci spolu poskladali a kúpili sme jej retiazku http://izlato.sk/zlato/retiazky/s-priveskom/privesok-s-retiazkou-heart-p102077.html . Bola to náhoda lebo na Vianoce rok pred tým dostala naušnice s tou zelenou a pekne to pasuje 😉 tak sme to vzali a bola nadšená tak snáď to nehrala 🙂

evi_b
22. okt 2015

Jééj tak ak sú vaše deti na tom tak ako naše tak majú všetky možné hračky od výmyslu sveta od starkých a príbuzných :D Na vianoce sme vytvorili zoznam s tým čo by is priali a preposlali známym emeilom tak ako nás pýtali ;) my kúpime dievčatku náušničky z izlata žlté zlato s ružovou a chalanovi vstupenky na futbal...

evi_b
22. okt 2015

@sardinka32 Maximálny súhlas- určite každý chlap naškriabe na kvet a ak aj šperk istotne sa nenahnevá niktorá z nás 🙂 ja som bola brutálne nadšená z náramku od izlato factory. Na tommi síce nezáležalo ale napokon potešilo ešte viac :D :D

evi_b
21. okt 2015

Takže hľadáte elektrickú? Pecka Asi veľmi odborne neporadím ale podľa ceny na kytary.sk by som sa priklonila skôr k tej Cort cr 200 bk 🙂

evi_b
21. okt 2015

Takisto som nič neočakávala resp. v tom strese a zhone ma ani nič rozumné nestihlo napadnúť. Manžel na druhý deň došiel s kyticou modrých ruží a náramkom z izlata s iniciálkami nás troch a dátumom narodenia drobca. Bol to podľa mňa perfektný darček a teší ma dodnes

evi_b
21. okt 2015

My sme nemali také šťastie žeby lekár dal aj náušničky. Pekne čisto nastrelil ale naušničky sme si priniesli svoje a to keď bola ešte úplne mimi. S naušničkami bol boj lebo som chcela niečo zaujímavé čo nebude mať každé bábo a tak som objednala cez net z izlato.sk. Veľa ľudí riešilo na diskusiách z tejto stránky cenu ale tak čo už 🙂 Páčili sa a ešte stále sa páčia. Sme spokojní 😉

evi_b
14. okt 2015

kytray.sk sú podľa info slovensky. ste si istý že sú češi?

V diskusii: Kde kúpim gitaru?
evi_b
autor
8. okt 2015

@wendy62 Ďakujem 😉 naozaj veľmi pekne ďakujem skúsim sa poobzerať

evi_b
autor
8. okt 2015

@renab To fakt? Super 🙂 ďakujem my máme teraz novú pani učiteľku dva roky sme mali pána učiteľa a ten nám ich prenajal na tie dva roky tak problém nebol. Pani učiteľka nám povedala len že potrebujeme akustické husle a v meste a ani bazári som na ne zatial nenarazila a ceny na nete sa mi zdajú hodne prehnané...

evi_b
autor
8. okt 2015

Ahoj maminky potrebovala by som poradiť. Nášmu mladému začína hra na nástroj konkrétne husle a nám nabehol problém zaobstarania nástroja. Riešime či kúpiť niečo z druhej ruky predsa len na začiatok alebo zainvestovať do nového. Ako ste takýto stav poriešili? Malému je to jedno a v zuš husle majú len na cvičenie doma potrebuje svoje. Za akúkoľvek radu ďakujem

evi_b
8. okt 2015

Júuj zas poväčšine zahraničných predajcov cenzúrujete ☹ nemáte niekto skúsenosť s kytary.sk ? Malému zháňame na zuš gitaru a tak pátrame po internete...

V diskusii: Kde kúpim gitaru?
evi_b
25. sep 2015

Tak ak myslíš automatizáciou to, že všetko v dome ovládaš jedným diaľkovým tak to máme aj my 🙂 Zaujímali sme sa o to pred sťahovaním do nového house keďže nebývame zrovna vo vip štvrti. Máme napojené vnútorné osvtlenie, vonkajšie rolety a alarm a všetko na jednom diaľkovom. Celkovú tú automatizáciu nám zabezpečila česká spoločnosť tuším somfy -Domček máme v Makove a nebol to problém. Doma to máme rok a zatiaľ spokojnosť. Už ma nestresuje či som zamkla alebo tak. Je to všetko nejako ok ;)

V diskusii: Pomoc s alarmom