Kde kúpime rozťahovací gauč?

fairinaa2
15. júl 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Ahojte, chceme sestre do daru kúpiť gauč, ktorý sa dá roztiahnuť. Bohužiaľ nemáme nato dostatok času aby sme to objednali v nábytku a tak rozmýšľame nad kúpou cez internet. Malo by ísť o niečo menšie okolo 200cm na šírku. Viete mi poradiťodkiaľ objednať? Nemáte skúsenosť? Ďakujem 🙂

jasminet
16. júl 2015

@fairinaa2 viem, ze si sa na to nepytala, ale si si ista, ze sestra sa gaucu, ktory jej VY vyberiete aj naozaj potesi, ze sa jej naozaj bude pacit a bude sa jej hodit do bytu? nebolo by lepsie jej radsej dat nejaku vtipnu poukazku a potom ked si ho sama vyberie jej ho zaplatit? 😉

fairinaa2
autor
17. júl 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

@jasminet no my sme sa o to rozprávali, ona na tom finančne nie je najlepšie, takže jej chcem urobiť radosť, vyberať budeme rozhodne aj spolu s ňou 🙂 len som chcela odporučenie kde hľadať, tak aby sa to naozaj oplati a nie aby to bola mačka vo vreci : 🙂

jasminet
17. júl 2015

@fairinaa2
nam nabytok aj cez net trval dodanie skoro 4 tyzdne, takze to bolo rovnake ako v obchode... takze v tomto neporadim....

zuzana_kov
17. júl 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

@fairinaa2 Ahoj skús si pozrieť Drevonu aj ja a aj moja rodina má odtiaľ veci a boli sme spokojný, neviem síce koľko trvá dodanie pre posteľ, ale nám to trvalo presne dobu aká bola uvedená na stránke 🙂 ale myslím, že postele tiež trvajú nejaký ten mesiac no :/

natalym
17. júl 2015

@fairinaa2 Cez internet to bude vždy mačka vo vreci.