fairinaa2
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.
fairinaa2
30. jan 2016

dakujem Andrejka 🙂 ja som si ten adrop pozrela a myslim ze si tam toho vybereme viacej 🙂 i tak cely cas sme s manzelom doma, taky nejaky vylet by sa urcite hodil. ja som myslela ze to vychadza drahsie a milo ma niektore veci prekvapili, ze si to fakt clovek moze dovolit 🙂

fairinaa2
3. jan 2016

jeej to je mile 🙂 to by som chcela aj ja 🙂 vzdy som tuzila sa potapat 🙂 urcite boli radi 🙂

fairinaa2
28. okt 2015

oj to musi byt pekny taky let 🙂 velmi romanticke 🙂 ja by som skusila aj ten
Bungee jumping ale asi by som sa bala :D

fairinaa2
23. okt 2015

ja som na diete momentalne a celkom sa mi dari tak som zvedava ako sa to cele vyvinie. http://www.svet-zdravia.sk/nasa-metoda , nieje to nic drasticke. a co to skusili to chvalia. tak som sa dala na to aj ja

fairinaa2
23. sep 2015

Hovori sa tu aj o atopickom ekzeme.Mojej dcerke ho zistili nedavno.Dostali sme linolu ale ja som zapatrala a nasla na internete protopan,ma snim niekto skusenost? Celkom sa mi paci ale neviem, ked nie je v lekarni zatial

fairinaa2
23. sep 2015

Keď budeš ešte vyberať tú poschodovú posteľ, tak sa uisti, že máš dosť priestoru ako dole tak aj hore, pretože v bytoch s nízkymi stropmi to nie je dobrý nápad a keď sa na tej dolne posteli nedá sedieť to tiež nie je dobré ;)

fairinaa2
autor
23. sep 2015

A nie je nejaká pokuta za klamlivú reklamu, keď to nie je až taká prírodná kozmetika ako prezentujú? Dnes totiž každá spoločnosť chce byť, extra BIO natural, všetko z byliniek zo záhradky ale v podstate opak je pravdou...

fairinaa2
23. sep 2015

@zlatkavav zalezi co chces, ja mam studenu penu, ta sa mi zda lepsia, ale tiez som to dlho riesila...

fairinaa2
12. sep 2015

Rozťahovacie postele si myslím, že nie sú vhodné, to je tak, že časom bude deťom vadiť, že jedna posteľ musí byť zatiahnutá a jeden leží na posteli druhého a hašteriť sa budú, moje netere sú presne také, každá chce mať "svoje miesto", táto posteľ z drevony je veľmi pekná, ale ja osobne som za obyčajnú klasiku, i keď to síce nešetrí moc miesto, ale dá sa kúpiť posteľ aj s odkladacím priestorom a tam poukladať všetky "potrebné" veci ;)

fairinaa2
11. sep 2015

Ja som si minulý týždeň objednala matrac a stojí to za to, jediný nepriaznivý efekt to má, že sa mi nechce po ránu vstávať z postele :D Kto rozmýšľa nad výmenou matraca, nech neváha dlho ;)

fairinaa2
25. aug 2015

Suhlasím, zapínanie je najlepšie na tých prvých náušničkách, no ak mám pravdu povedať, mne sa najviac páčia tie z izlato, s delfínikmi. Ale je to na tebe 🙂

fairinaa2
25. aug 2015

Leni mam podobne trapenie. ja aj tym ze mam úracu kde cely den sedim a nemam skoro ziadny pohyb. to sa sice snazim konpenzovat sportom ale ani to nieje velmi ucinne :P

V diskusii: Ako schudnúť?
fairinaa2
24. aug 2015

pridavam sa k doporuceniam pre amos. urcite neolutujes

fairinaa2
21. aug 2015

kytary sú v pohode e-shop, veľmi spoľahlivý, to čo píšu na stránkach aj dodržia a do dvoch dní máš hudobný nástroj doma, a to som si pôvodne myslela, že by som nakupvala takéto veci len v hudobninách :D

fairinaa2
autor
21. aug 2015

@luciakraj Takže by si mi ju odporučila? Chcela som ju skúsiť a keď budem objednávať, chcela som aj pre dcérku niečo objednať. Nepotrebujem 100 percentnú biokvalitu, ale predsa len trošku prírodnejšej kozmetiky nie je na škodu 🙂

fairinaa2
autor
12. aug 2015

Dobrý deň, máte niektorá skúsenosti s prírodnou kozmetikou Weleda? Nedávno som sa k nej dostala a vyzerá celkom dobre, dokonca aj pre malé deti. Vopred ďakujem za vaše skúsenosti a názory 🙂

----------------

Oficiálne recenzie našich mamičiek na prípravky Weleda nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-pripravkami-weleda/

fairinaa2
12. aug 2015

@margaretka818 Určite odporúčam zmenu matracu a vankúšu pri bolestiach chrbta, mne to veľmi pomohlo, zlé nie sú ani napríklad strečingové cvičenia, ktoré sa dajú robiť aj ráno pred prácou a nezaberie to veľa času, prípadne v práci sa sem tam ponaťahovať 🙂

fairinaa2
28. júl 2015

Áno, presne ten myslím, tiež som kupovala u http://www.okamzitauleva.cz/ 🙂 Teším sa, že je nás tu viac priaznivcov. 😀 😀

fairinaa2
28. júl 2015

Spravila nám veľmi kvalitné zábery, naozaj. Má mnoho funkcií, ešte som ani nevyskúšala všetky :D A základný obsah balenia je dosť veľký a postačujúci 🙂

fairinaa2
22. júl 2015

Noo neviem aký prístroj myslí zrovna miriamka, ale ja som si kúpila prístroj Cellion 🙂 Na webe som vyčítala, že je výborný (okrem iného) prosti vráskam, tak ho momentálne používam 🙂 odvtedy aj lepšie spávam a viem sa aj viac sústrediť, vraj za to môže tiež on 😀

fairinaa2
18. júl 2015

Dnes už sa ani tým krémom nedá veriť... 😒 Keď už, tak mne veľmi pomohlo, že som prestala fajčiť a začala som si očisťovať telo vďaka orientálnej medicíne. Dokonca som si kúpila aj taký prístroj na domácu liečbu, čo pomáha bojovať proti vráskam 🙂

fairinaa2
autor
17. júl 2015

@jasminet no my sme sa o to rozprávali, ona na tom finančne nie je najlepšie, takže jej chcem urobiť radosť, vyberať budeme rozhodne aj spolu s ňou 🙂 len som chcela odporučenie kde hľadať, tak aby sa to naozaj oplati a nie aby to bola mačka vo vreci : 🙂

fairinaa2
autor
15. júl 2015

Ahojte, chceme sestre do daru kúpiť gauč, ktorý sa dá roztiahnuť. Bohužiaľ nemáme nato dostatok času aby sme to objednali v nábytku a tak rozmýšľame nad kúpou cez internet. Malo by ísť o niečo menšie okolo 200cm na šírku. Viete mi poradiťodkiaľ objednať? Nemáte skúsenosť? Ďakujem 🙂

fairinaa2
25. jún 2015

podla mna je to dobry znacka mi sme kupovali odrazatko z rajhraciek a presne od tejto znacky. a neboj nijaky problem 🙂🙂

fairinaa2
25. jún 2015

my sme kupovali kočik značky Graco myslim 🙂 ak to pomoze 🙂