Kde v Grobe alebo v Bratislave je skutočne dobrá husacina?

vikusjk
6. okt 2012

Ahojte mamičky a tehuľky,
viem, že koľko ľudí, toľko chutí, ale aj tak ma zaujíma, či by ste mi vedeli poradiť, kde majú fakt dobrú husacinu?
Môže byť Grob, alebo aj BA. Minulý rok sme boli v Grobskom dvore, ale neboli sme spokojní.
A kde robia pečienku na cibuľke?
Ďakujem vopred za všetky rady a tipy 😉

iviatko
6. okt 2012

u zlatej husi ;)

maruska24
7. okt 2012

ja som natrafila na grobskelokse, robia ale len rozvoz, jedla som od nich lokše a boli fakt velmi dobré.

miskap2111
7. okt 2012

@vikusjk bezkonkurenčne najlepšia je v Zlatej Husi ako už písala @iviatko

vikusjk
autor
7. okt 2012

Vdaka babulky,
na inej stránke som čítala ešte dosť dobré referencie na Husacina Plus, nemáte skúsenosti aj s nimi? Či náhodou neviete porovnať tú Husacinu Plus s tou Zlatou Husou? 😅

miskap2111
7. okt 2012

@vikusjk ten druhý podnik nepoznám, ale všetci, čo vyskúšali aj iné podniky v grobe, ako zlatú hus, tak sa nakoniec do Zlatej Husi vrátili, lebo že to tam bolo proste najlepšie. Aj keď z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že bývajú strašne "vybookovaný" a nájsť voľný stôl v sezóne je nemožné aj keď sa snažíš rezervovať si ho aj niekoľko týždňov dopredu...

vikusjk
autor
7. okt 2012

@miskap2111 Jujha, no tak tam asi skúsim zajtra zavolať a opýtam sa, aby som vedela, či hľadať ďalej... A nevieš, ako tam robia pečienku? Teda s čím? Lebo viem, že podávajú niekde s cesnakom, niekde s jablkami, s cibuľou...

miskap2111
7. okt 2012

@vikusjk pečienku robia len takú čistú. Absolútne je bezkonkurenčná!! Sliny mi tečú, len keď si na ňu spomeniem (no robím im riadnu reklamu, mohli by mi dať aspoň nejakú zľavu, keď tam pôjdem 😀 ).. Ale vážne je super! Aj samotná husacina je vzďy čerstvo upečená, šťavnatá a lokše nemajú chybu tiež. Dúfam, že ti tam bude tiez chutiť. Ja som tam tento rok ešte nebola, ale posledných 10 rokov, každý rok, vrátane oslavy mojej 40tky 🙂.. Dúfam, že sa nepokazili!!

vikusjk
autor
7. okt 2012

@miskap2111 No super 🙂 a myslíš, že keby sme ich poprosili, aby pečienku spravili na cibuľke, tak by ju spravili? Moja mamina by rada takú 😕 No teda ak vôbec budú mať voľné...

miskap2111
7. okt 2012

@vikusjk neviem, veď skús sa spýtať. A prajem peknú hostinu!!

vikusjk
autor
7. okt 2012

Ďakujem 😵

iviatko
7. okt 2012

tak tak, jednoznacne zlata hus, nielen ze je to rodina 😀 😀 😀 ale jedavaju tam aj prezidenti 😵 a ini vselijaki zahranicni papalasi... su bezkonkurencni.
Btw kvalitna pecienka sa nerobi na cibulke...🙂

emogeon
12. nov 2014

obnovujem diskusiu dievcata...kam by ste sli na fajnu hus alebo kacku v tom okoli ?

lenuss78
18. máj 2015

Nedávno sme sa boli napapať v Grobe a zastavili sme sa v Gurmánskom Grobe u Haškovcov. Okrem toho, že tam fantasticky varia, vzadu majú obrovskú záhradu s detským parkom a dokonca aj zvieracou farmou. Dá sa tam stráviť celé popoludnie 🙂 Môžem len odporučiť.

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuss78
30. sep 2016

Gurmanskom Grobe u Haskovcov, maju taku krasnu velku zahradu vzadu a vsetci casnici maju grobske modre kroje 🙂

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuss78
1. okt 2016

@olma79 My sme ju tiež mali rozkrájanú, pre nás bolo dosť, aj sme si domov odniesli. Ano cena je vyššia než inde, no nakoniec si povieš, že to stálo za to 🙂 Mali sme už v minulosti horšie skúsenosti preto vždy nepozerám iba na cenu...

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz