Koľko času strávite holením?

4. sep 2022

Zdravím vás,

ako dlho vám trvá, kým sa oholíte? Sestra hovorí, že mi to trvá príliš dlho. 😀 Radšej o niečo dlhšie ako potom nachádzať zle oholené chlpy. Holenie mi trvá približne 20 minút.

Lýtka - cca. 5 minút
Stehná - 5 minút
Intímna časť - 5 minút
Ruky - 3 minúty
Podpazušie - 2 minúty

Zadok a pod pupkom neholím. Vám ako dlho trvá oholiť si jednotlivé partie?

tykat
4. sep 2022

@panelacikova ...to bud rada, absolvovala som vysetrenia a zaver: vsetko v norme, proste som taky typ 🤷‍♀️

caroline_
4. sep 2022

Jednotlive neviem, ale ked som si umyvala este k tomu aj vlasy, to som mala vzdy presne hodinu a pol, teraz v inom dome je to cca hodina aj so sprchou

caroline_
4. sep 2022

@caroline_ ale autorka este dodam teda ze intimna cast 5 minut? To ako? Podla mna ja to mam tak na pol hodinu 😀

panelacikova
4. sep 2022

@tykat fúha, tak to som rada..

ninusa221
4. sep 2022

Pazuchy si predbehnem kazdy den. Intímne partie tak kazdy druhí, nohy ked uz vidim ze je to katastrofa tak 2 krat do týždňa podla toho ci je leto ci zima.😂takze tipujem ze cca 5 minut to cele trva…

jaskolka
4. sep 2022

Je to dlho, ja si neviem predstaviť, tak dlho sa depilovat, plus sprcha, vlasy, však to koľko by som bola v kúpeľni, hodinu?

mell27
4. sep 2022

Kúp si lumeu a máš po probléme 😊😉

h2
4. sep 2022

@liloastitch Maličkú? 😅 To znie, ako keby si holila aj dcéru.

tykat
4. sep 2022

@mell27 pozrela som tu Lumeu, pre mna by to bolo ako ist strihat les manikurovymi noznickami 😁 ...ja by som potrebovala nieco viac "kombajnoidne".

lucia456
4. sep 2022

@janai1 aký krém prosím Ťa používaš? Ďakujem.

janai1
4. sep 2022

@certi používam všade a žiaden problém