Kto objednáva zo sportsdirect z Anglicka?

lawel
26. mar 2012

rada by som objednala pre dcerku tenisky ak náhodov niekto objednávate

zuzu_la
14. feb 2013

@bbtina čo je to ten track number?

zuzu_la
14. feb 2013

ako sa dá sledovať zasielka cez internet?

zuzu_la
14. feb 2013

pri detských topankach, ako su cislovane? co to znamena C3,.....? mam vela otazok,objednavam,kazda rada draha...dakujem 🙂

bbtina
14. feb 2013

@zuzu_la no čislo zasielky v prepravnej sluzbe, tym ho mozes aj sledovat.
C3 je nasa 18 pri väčšine značiek,tak si to musíš odpočítať

zuzu_la
14. feb 2013

@bbtina to mi pošlú na mail? a kam ho uvádzam? dakujem za upresnenie velkosti

bbtina
14. feb 2013

@zuzu_la no to vsetko nie je také jednoduché, najskôr musís byt registrovana a tam vyplnas svoje udaje, dost velke problemy byvaju aj pri platbach, vsak nastav si na tranke slovensky jazyk a tam vsetko pisu, ale urcite sa zaregistruj najskor 🙂))

zuzu_la
14. feb 2013

@bbtina uz som obejdnala, zaplatila, prisiel mi od nich hned mail, taka fakturka, na ktoru nemam odpovedat...a teraz cakam, co bude dalej, preto by som to chcela hned mat odsledovane aj cez net 🙂

bbtina
15. feb 2013

@zuzu_la a uz ti poslali aj to cilo? Lebo ja som tiez uz objednala, tiez mi prisiel ten mail a cakam na dalsie kroky, lebo stale vidim ze pri objednavke pisu, ze je v spracovani, preto mna zas zaujimalo ako dlho moze to spracovanie trvat

happyfrog80
15. feb 2013

hlavne platte bank.kartou registrovanou na adresu kde to chcete poslat bo ak ta adresa nesuhlasi vam to nepojde objednat.
Ja som objednavala 3 posilovacie stroje v hodnote £500 na Uk adresu a myslela som ze jeden sa stratil ,nakoniec som si tam zavolala co stoji aj prachy ,20 minut som cakala na linke narade .£15 som prebolala z Uk pevnej linky ,a zistilo sa ze jeden nemali na sklade ale ma neinformovali o tom,poslali mi mail ze mi uz posielaju vsetky 3 kusy .
No a niektorí sa stazuju ze im posielaju spinave hadry co sa im povaluju po obchode .Ja som objednala boty a trocha tam bol lep vidiet.Uz tam nekupujem uz chodim do outletu .Uz mi nepripada lacny ten obchod.Moj si v outlete v Nike kupil o £20 lacnejsie boty nez mali v Sport direct.

happyfrog80
15. feb 2013

a este nieco,ked vam chyba nieco v objednavke a informujete ich cez webstranku tak absolutne nereaguju ,som poslala 5 x ze mi chyba objednavka,nakoniec na facebooku som si nasla tu firmu a tam daka polka udala ich tel.cislo inak ho nikde nenajdete .

bbtina
15. feb 2013

@happyfrog80 tiež som počula, že cez facebook sa s nimi človek skor spoji,no uvidíme

bbtina
15. feb 2013

@zuzu_la tak už mi akurat prisiel mail, ze to dali kurierovi

happyfrog80
15. feb 2013

@bbtina nie ze sa s nimi spoji cez facebook ale ludia tam diskutuju ,oni niecja som mala strach ze bud delivery firma ukradla balik abo ich firma ,nedali vo ec vediet ze neni na sklade a ja som to potrebovala bo to idem posielat na Sk znamemu ,ale ked som objednavala skorsie take blbosti ako boty abo tak za nalo prnazi vzdy mi poslali aj velky hrncek s ich logom 😀 ,uz mam 2 😀 .Aj vlajku anglicku pribalili zdarma.No posledne 3 tyzdne spat mi uz ziadnu pozornost neposlali za £500 nakup ☹

bbtina
15. feb 2013

@happyfrog80 tak neviem, ale asi maju toho vela. ja to beriem tak, že je to dost renomovana stranka a prakticky objednavaju ludia z celeho sveta, takze pri tom kvante objednavok sa musi daco vysrstit, predsa len ludsky faktor 🙂 A co sa tyka facebooku raz jeden chalan pisal, ze sa s nimi skor spojil cez facebook, ze tam mu zareagovali za 1 den ako cez customer services, lebo tam niekedy ani nestihnu odpovedat a niekedy to trva ja tyzden

kikina84
15. feb 2013

maminy nebude odtial niekto teraz objednavat? ze by sme sa zlozili na postu?hmm? 🙂

teresa12
15. feb 2013

@mami.sk len sa bojim taku sumu znova odoslat,vbanke mi povedali že z ich strany sa to uvolnit neda. .-(

mami.sk
15. feb 2013

@teresa12 som prekvapená, lebo k žiadosti o uvoľnenie platby sa prikladá čestné prehlásenie a jedna z možností je že platba prebehla ale klient neobdržal tovar 😕
asi musíš len počkať do tej lehoty 30 dní 😔

teresa12
15. feb 2013

@mami.sk no asi až vtedy ☹

mami.sk
15. feb 2013

☹ ☹ ☹

zuzu_la
16. feb 2013

@bbtina aj mne dnes rano prisiel mail, ze je balik u kuriera...celkom rychlo to ide.... balik doniesie kurier domov alebo to ide cez postu?

kikusa8
17. feb 2013

baby, prosim Vas ak chcem platit kartou VISA Electron, su tam nejake poplatky za prevod? Viem ze zalezi od banky, ale vseobecne. Inak mam CSOB...

zuzu_la
18. feb 2013

@bbtina mate dake info o baliku? co sa deje dalej?

bbtina
18. feb 2013

@zuzu_la no vsak podla cisla co poslali si mozes sledovat pohyb, kde prave je

zuzu_la
18. feb 2013

@bbtina aha,predpokladam, ze to je to reference number, ja fakt neznala, kam uvadzam to cislo...? 😕

bbtina
18. feb 2013

@zuzu_la no zo sportsdirectu by ti mal príst este jeden mail, kde ti poslu link cez ktory to mozes sledovat,ak Ti neprisiel, tak nieco nie je v poriadku a balik nie je u kuriera

zuzu_la
18. feb 2013

@zuzu_la a uz som sa v tom nejak vysomarila...

zuzu_la
19. feb 2013

@zuzu_la uz vam prisiel balik? dhl od vas neziadala sposob dodania,tel.c. alebo email?

zuzu_la
19. feb 2013

@bbtina uz vam prisiel balik? dhl od vas neziadala sposob dodania,tel.c. alebo email?

bbtina
19. feb 2013

@zuzu_la veď ale to všetko majú od sportsdirectu. Zajtra mi príde

rohypnol1
25. feb 2013

Ahojte! Potrebujem objednat nieco zo SD, mam toho ale malo, tak mi je luto platit vysoke postovne za 3 veci, ak by ste sa niekto chceli pridat, kludne mi napiste polozky do spravy - objednavam zajtra o 18:00. Neziadam ziadnu proviziu, ani nic - len postovne 5 eur (to uz je vratane dorucenia balika k Vam domov). Peniaze netreba vopred, ak to nebude velka ciastka🙂