Kvalita predavaného tovaru v bazari

shushu
22. jún 2011

Som veľmi sklamaná ,že aj keď je MK bazár niekto si to tu mýli zo smetiskom!(ČESŤ VÝNIMKÁM 🙂 🙂 🙂 )takú okopanú obuv,deravé obnosené šaty,väčšina z nás už len na smetisko vyhadzuje a nie pýtať zato ešte neaké €uráče!Ľudia veď sa zamyslite aj nad tým či vy by ste dali za ten stav vecí-topánok alebo hocičo iné neaké peniaze ,lebo niektoré veci ani zadarmo!!!!som s toho smutná,alebo zarobiť za každú cenu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mia551
22. jún 2011

@shushu mne sa to stalo asi len dvakrat, a to nakupujem na MK celkom dost... na 90% mam pozitivnu skusenost... najradsej mam, ked niekto napise, ze sa jedna o nenosene veci (clovek logicky caka novu vec) a pride nieco, co vyzera, ze nosili minimalne dve-tri deti predtym... zrejme nebolo nosene len konkretnou osobou...
🙂 ale tie dva pripady (tych 10%) stali fakt za to - suhlasim s Tebou. najhorsie je, ze tie osoby mali velmi pozitivne hodnotenia... tomu ja nerozumiem! ☹

nice202
22. jún 2011

@shushu mne sa to uz tiez stalo. predavajuca napise, ze tovar je ako novy a prislo mi cosi strasne a sprane. hanba. tiez same pozitiva mala. zbytocne aj nieco napisat vtedy.

sisaha
22. jún 2011

@shushu najlepsie by bolo, keby si taku predavajucu hodila na black list. Ja osobne predavam iba take veci, ake by som si aj sama kupila. To znamena, ak je nieco poskodene, tak to rovno vyhodim. ak je tam nejaka mala chybicka krasy, tak na nu upozornim. @mia551 ja si myslim, ze niektore si pisu vlastne hodnotenia sami pod inymi nickmi. Mozno sa to da trochu odsledovat, ak napr. hodnotenia su z roznych casovych obdobi a nie povedzme z jedneho mesiaca vsetky.. Ale ano, mate pravdu obe, niektore veci su naozaj katastrofa... a to nielen tu, ale aj na modrej streche.

benne
22. jún 2011

toto je už xy-ontá diskusia venovaná kvalite predaja v bazáriku.. ved kto chce, kúpi, kto nechce, nekúpi.. každého osobná vec 😉

sisaha
22. jún 2011

@benne to ano, ale plati to iba v tom pripade, ak nie je kupujuca uvedena do omylu a mysli si, ze kupuje takmer nove veci.. Fotka dokaze riadne skreslit..

benne
22. jún 2011

@sisaha iste, s tým súhlasím, ale reagujem na úvodný príspevok.. ohľadom toho, že sa majú ľudia nad sebou zamyslieť, čo to do bazára ponúknu na predaj.... fórum o predaji a nespokojných kupujúcich je inde

shushu
autor
22. jún 2011

@benne ahoj ,ja som kupila sukničku pre malu bolo tam že 100%stav a ked som to otvorila tak grc a tak isto aj mikinu ,hned to letelo do kosa!mas pravdu kto chce kupi kto nechce nekupi ale co potom ked už kupis a je to na h......o

sorciera24
23. jún 2011

ja musim zaklopat, ale, co som kupovala vecicky, prisli v perfektnom stave....dokonca krajsie ako som cakala..... 😉 ...a podla mna je to kazdeho vec, v akej kvalite predava vec, ak samozrejme danu vec aj patricne opise....niekto zamerne vyhladava veci an donosenie a nema problem ich kupit.... 😉
jasne, ze ina vec je to, ak niekto napise....vynikajuci stav ako nove a posle deravy, flakaty tovar....

dominika443
15. aug 2012

aj ja čo som si zatial objednala vecičky tak mi prišli v dobrom stave,tak som spokojná 🙂
aj ja čo som mala velmi v zlom stave veci to som vyhodila,ja predávam málo nosené skoro vobec 🙂
pretože to nemám kedy vynosiť tak posuvam dalej.

jankah77
14. sep 2012

mne sa casto stavalo, ze ak som sa nepytala na stav veci, prisli flakate (na fotke nebolo vidno - casto male fotky ci mierne neostre, alebo boli naaranzovane s inymi vecami tak, aby to vidno nebolo), alebo nohavice odrate spodky. Ale kedze som ich chcela detom na von, tak som prizmurila oci.
Teraz uz na take veci, ktore maju zlu fotku ani nepozriem, idem dalej. A zacala som sa vzdy pytat na stav veci - ci maju flaky, paranie, dierky, stav zipsov, presuchanie a pod.
No teraz som sa napalila riadne, kupovala som bundu na seba, bola lacna, no pacil sa mi styl i farba. Tak som sa opytala na stav - vsetko je ok, len trosku suchnute rukavy - ha... a prisla mi katastrofa. Flaky, rozpadavajuca sa latka na sviku na futre, a navyse zle odmeranie o 10cm - bunda mi je mala (pritom som jej hovorila, ze na danej miere mi velmi zalezi). Proste....a napisala - no tak som ju po poslednom noseni necistila, sak sa flaky vyperu (naozaj?), podsivku si nevsimla, mieru merala na sebe, nie na bunde 😲 ....