Ľudia nepíšu spätné hodnotenie

kamakorka
10. feb 2012

nefér, ked ja napíšem hodnotenie a oni sa ani len neunúvajú napísať, že tovar im prisiel.
Nie to ešte aby hodnotenie napísali..
ach ajj

sisaha
10. feb 2012

@kamakorka bud onho poziadaj, aby sa vyjadrili ci su spokojní, alebo vymaz to, co si im dala ty. Vacsinou si to potom uvedomia 😅 . Ja to sice nerobim, ale tiez nemam minimalne 10 hodnoteni spokojnosti. Niekto mozno na to zabudne a treba sa pripomenut, alebo sa na to vykaslat...

kamakorka
autor
10. feb 2012

nechcem sa vtierat a prosiť o hodnotenie.
hlavne nech mi napíšu, ze im balicek prisiel.
ked ja nenapísem a neopýtam sa, či ho dostali tak niektoré maminy ani nenapíšu. a potom ked napíšem, jasne, jasné prisiel,sú spokojní... a ja napíšem hodnoteni, a oni niektoré nič..
nemažem im aj ked oni nenapíšu.

sisaha
10. feb 2012

@kamakorka ja ich poziadam, aby mi dali info o doruceni vtedy, ked im podavam info, ze to bolo odoslane a kedy to maju asi cakat. Zatial, okrem jednej kazda to info podala. Niektorí sa podakovali v komunikacii, niektorí pridali hodnotenie. Mne az tak na tych hodnoteniach nezalezi, nepovazujem to za alfu a omegu. Dolezite je, ze su spokojní.

koniarova
10. feb 2012

@kamakorka A ja na to po už tak dlhej dobe, čo predávam na bazári kašlem. Po pár dňoch napíšem hodnotenie a inzerát mažem. Keď neopätujú, nevadí. Nebudem sa nikomu doprosovať. Možno si ani neuvedomia, že aj druhú stranu by to potešilo. Takže rada, buď si ho vypýtaj, alebo nerieš. 😉

kamakorka
autor
10. feb 2012

asi to tak začnem... neriešiť..
🙂))

len.petra
10. feb 2012

@kamakorka skús v správe napísať, že si napísala hodnotenie a potešíš sa, keď aj Tebe dotyčná napíše.

vitacalcin
5. mar 2012

baby, máte nejaké plus body keď napíšu hodnotenie, alebo čo je za tým? lebo kupujúce si stále žiadajú hodnotenie, a neviem kvôli čomu, keď veci ja predávam.

cikyta
5. mar 2012

@vitacalcin Dobré hodnotenie je plus,ked si niekto pozerá dotyčnu,či už ako kupujucu, či už ako predavajucu...preto by sa malo dávať ako pri predaji,tak pri kúpe 🙂

alenka600
5. mar 2012

@kamakorka Tak ja som napr. na zacoiatku nevedela, ze nejake hodnotenia su, resp. som nevedela, ze su pre niekoho dolezite. Odkedy som to zistila, tak sa snazim ich pisat. A dalsi dovod - nakupujem veci narazovo - a pride mi kopa veci a priznam sa, ze niekedy stracam prehlad a neviem, ci som odpisala, neodpisala a pod. Kludne napis, ze chces hodnotenie, to je v poho myslim

vitacalcin
5. mar 2012

mne na hodnotení nezáleží, len som si myslela, že dostávajú plus nejaké body

sisaha
5. mar 2012

@vitacalcin malo by ti zalezat. Ty mas napr. iba dve. ak sa niekomu budu pozdavat veci z tvojho bazariku a pozru ake mas hodnotenia a mas ich malo na to, aby vypovedali o tebe, ci tovar napr. po zaplateni naozaj posles, resp. ci tvoje veci zodpovedaju opisanemu stavu, moze sa stat, ze radsej kupi od niekoho, kto tam tych pozitivnych hodnoteni ma viac. Nie je to samozrejme ale pravidlo.

natalinka98
5. mar 2012

Kúpila som si veci z bazáru, ale vôbec neviem, kde mám to hodnotenie napísať. A kde si ho mám pozrieť, keď chcem vedieť, aké hodnotenia má predávajúca?

katren
5. mar 2012

@kamakorka niktore su rady, ze si najdu to, co potrebuju a nie este aby pisali hodnotenie/ myslim tym, ze nie su tak technicky zdatne/....ja sa tiez nejako extra po tom nevrham..... 😅

sisaha
6. mar 2012

@natalinka98 ked si rozkliknes inzerat o ktory mas zaujem, tak nad hlavnou fotkou je v ramceku pisany nick a pocet hodnoteni. Tam mozes kliknut na hodnotenia a precitat si ich. A ked v nich budes, tak po pravej strane je zas moznost "pridaj hodnotenie" 😉

natalinka98
6. mar 2012

@sisaha Ďakujem, našla som to. 🙂

morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz