Má právo sa hnevať?

nelka421
25. apr 2024

Dobrý deň prajem, má kamoška právo sa hnevať, keď sme sa začali stretávať s jej bývalým partnerom avšak až tri roky po ich rozchode s tým, že rozchod inicovala ona. Nebola s ním spokojná vo viacerých smeroch, dokonca ho podvádzala. Sama sa mi veľakrát priznala, že ho vlastne asi nikdy úprimne nemilovala. Ich vzťah trval približne rok. Určite jej to chcem povedať, len ma zaujíma aj názor iných či môže byť potom na mňa nahnevaná. Pekný deň. 🌼

monicatko20
28. apr 2024

Neviem ci ma pravo sa hnevať, ale teda ak by moja naj kamoška skončila s mojim bývalým, asi by sme už neboli kamošky 🤣 neviem o com by som sa s takou osobou ďalej bavila..na druhej strane ak by som ja skončila s bývalým kamošky tiež by som to brala tak isto..neviem no..chceš s ním chodiť za ňou, alebo spoločne výlety?Myslím že taký ľudia si už nemajú čo povedať keď sa raz rozišli a preto to možno aj ona takto berie..určite by ma to nehnevalo, ale kamarátstvo by to zrušilo isto..

thoughtfulweirdo
28. apr 2024

Právo hnevať sa má, každý sa môže hnevať, na čo len chce 🙂 osobne ale nerozumiem, prečo by mi malo vadiť, keby moja kamarátka randila s mojím ex. Ja o neho skutočne nestojím, nie je pre mňa vhodný partner, ale ak je pre kamošku tým, čo ona od partnera hľadá, tak prečo nie?

hopsas
28. apr 2024

@nelka421 má. Toto sa kamoške nerobí aj keby boli rozídeni dvadsať rokov. Skrátka frajerky a frajeri kamarátov sú tabu.

zuzana76
28. apr 2024

Ja by som to vobec neriesila, normalne jej povedz, ved ak su oni dvaja uz vysporiadani, nic k sebe necitia, tak pre nu je to de facto cudzi clovek. Ja by som sa na tom pobavila. Nahnevat sa samozrejme moze, nepozname ju, to musis vediet ty, ale podla mna ten hnev nie je na mieste.