Mám tučné stehna na úzku sukňu?

16. aug 2021

Dobry, toto bude mozno trapna tema, ale kupila som si prvy krat uzku suknu. Chcem ju nosit casto, ale ked som v nej dlhsie pocas dna a kracam, tak sa mi suchaju stehna o seba a zacne boliet a zacervena sa to. Ma niekto na to riesenie? Ked si tam dam puder pomôže to alebo sa to ešte zhorší? Prosim, rady ako vyhodit suknu si nechajte radsej pre seba. Dakujem.

bublanina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maca1984
16. aug 2021

kúp si bandaletky

janinka007
16. aug 2021

Existujú také "navleky" na stehna, aby sa ti neodierali, alebo kúp silonky, ustrihni, ak to chceš nosiť teraz bez pančúch.

leuchtturm
16. aug 2021

tuhy antiperspirant na vnutornu stranu stehien.

librarian
16. aug 2021

mne už dlho na 100% funguje tuhý dezodorant, lepšie riešenie ako všelijaké "návleky".

osky
16. aug 2021
jablkovastrudla
16. aug 2021

Tiez odporucam tuhy antiperspirant. Urobi taky film na kozi a nebude ta to boliet ked sa ti budu suchat o seba.

marticka85po
16. aug 2021

V tomto teple a uzkej sukni sa jej stehna spotia aj cez ten antiperspirant a to este len bude bolest 😃

janka_266
16. aug 2021

Skôr by som úzku sukňu nechala na jeseň zimu s pančuchami, ale keď už musí byt, tak tuhý antiperspirant, návliečky sa zošúchaju q

lorin29
16. aug 2021

Toto si kúp 🙂ani raz sa mi nezosuchali

nelca0510
16. aug 2021

Ja pouzivam take elasticke kratase z bonprixu, odvtedy nemam problem. Ale cez leto pouzivam skor volne sukne/saty.

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lopka1313
17. aug 2021

Ja ku akejkolvek sukni pouzivam kratke leginy z lidlu. Obcas ich mavaju, stoja asi 4 eura a mam ich vo viac farbach. Mam aj bandaletky, ale tie mi nesedia dobre, neboli lacne, originaly, ziaden smejd, a predsa na moje stehna nie. A silonky mi to este zhorsuju, takze aj ku silonkam nosim aj tieto kratke leginy...

autor
17. aug 2021

Ďakujem veľmi pekne baby. Oskusam vase rady. ❤️

balnita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz