Mary Kay kozmetika

marienka24
25. jan 2018

Ahojte, mam 28 rokov, doteraz som nepouzivala ziadnu kozmetiku typu odlicovac na oci alebo denny krem na oci. No pravdepodobne uz by bol asi najvyssi cas zacat v skorsom veku ako neskor. Ake mate skusenosti s kozmetikou Mary Kay? Bolo mi to totiz ponuknute a neviem ci do robo ist alebo je fajn aj nieco ine, aka znacka? Vdaka za skusenosti

ivanamyl
26. jan 2018

Používala som jeden čas túto kozmetiku, bola som celkom spokojná. Odličovač a očný krém som síce nemala, ale mala som púder, špirálu, nejaký make up, oč. tiene a masku. Tie boli fajn.

ivanamyl
26. jan 2018

Aj podkladovú bázu pod make up 🙂

lucia1317
26. jan 2018

Dolezite je mat jednu radu a nemiesat rozne kozmetiky. Ja som s Mary tiez spokojna. Vyskusaj a uvidis😉

babulkomale
26. jan 2018

pozri si zlozenie, je to len predrazena multilevelova kozmetika, aby si mohli ti "hore" vyplacat provizie. Nehovorim, ze je dobra alebo zla, dobra je presne tak, ako komu sadne, ale je vela ovela kvalitnejsej kozmetiky aj v biokvalite za lepsiu cenu.

dajna8
26. jan 2018

Osobne by som radšej tie peniaze dala za kvalitnú prírodnú kozmetiku 😉

marienka24
autor
26. jan 2018

@babulkomale vies poradit aka ina?

marienka24
autor
26. jan 2018

@dajna8 ktora je fajn?

classymom
26. jan 2018

miceralky od Biodermy myslim mozes pouzivat aj na oci. alebo ak by si chcela nieco bio eko tak potom odlicovaci olej od Saloos s Arganom.

nmonikaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anika
18. feb 2018

Kde kupit kozmetiku mk za inu, nie premrstenu cenu , kludne aj ip, niekoho overeneho, dakujem

anketkarka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dejna86
18. feb 2018

ja prechadzam na prirodnejsiu dekorativnu kozmetiku "coloeur caramel," alebo "zuii" , sice su drahsie ale viem ze je to prirodnejsie a nie tak zatazujuce plet, mary kay je fajn ale tiez si myslim ze je predrazena aby niekto mohol mat provizie

classymom
18. feb 2018

@dejna86 ja teraz skusam zao a dost ma laka 100 % pure.

dejna86
18. feb 2018

ano presne aj zao som nasla, ale to som este neskusala🙂 si spokojna?

noname26
18. feb 2018

Pouzivam odlicovac make up puder a tiene na oci. Spokojnost. Kremy ale kupujem ine. Mozno zo zvyku. Ked mi raz cosi sadne, ostavam pri tom.

classymom
19. feb 2018

@dejna86 ruz si nekupuj. je velmi tuhy a prilis kryci. make up super, rozjasnovac tiez vyborny. maskaru mam hnedu a som spokojna. este by som chcela vyskusat kozmetiku 100 % pure. ale sama vies, ze tieto veci su trosku drahsie. tak ich vymienam postupne 🙂.

mariposita7
19. feb 2018

Pouzivam z mary kay uz par mesiacov cistiaci gel na tvar, hydratacky krem a tu uhlikovu vychvalenu masku. Nevidim ziadny priaznivy ucinok, moja plet je nadalej taka ista, ako bola pred pouzivanim mary kay

malinajahoda
20. aug 2018

Ja z Mary Kay používam očný krém Timewise firming eye cream a ak mám pravdu napísať, tak toto 14g balenie mi vydržalo rok. Cena bola 34,50€. Mám mastnú pleť s akné a na noc používam Timewise krém na tvár. Je to dosť veľké balenie, až 88ml. Taktiež to mám asi rok. Ďalej mi vyhovuje maska s aktívnym uhlím. Je čistiaca. A nemôžem si vynachváliť krém na ruky a dekolt. Pred použitím týchto výrobkov som mala zapálené vyrážky. Takže ja som veľmi spokojná. Síce prvotná investícia je drahšia, ale výrobky vydržia niekoľko mesiacov. Nevybrala som si ich ja, ale na základe mojej pleti mi ich vybrala moja kozmetická poradkyňa.

beruska.pb
29. mar 2019

Ahojte kočky, ak by si chcel niekto niečo objednať z Mary Kay nie za predražené ceny, tak sa kľudne ozvite, rada vám pomôžem.

katgon
9. máj 2019

dobrý den,mala by som záujem o timewise hydratacny krém, co by stál u vás?dakujem pekne.katka

deenkka
14. máj 2019

@katgon Katka kludne mi napis

kammik
14. máj 2019

@beruska.pb ako sa vieš k tomu dostať za dostupnejšie ceny?

aleshka_supermama
14. máj 2019

@marienka24 keď chceš Mary Kay tak si obj z Avonu rovnaká kvalita a lacnejšie 😅🙈.

michelle567
28. máj 2019

Ja mám po používaní marykay veľmi hebkú pleť, som spokojná. Kozmetika ozaj vydrží dlho, stačí jej použiť ozaj máličko. Očné tiene líčka a púder mám už dokonca niekoľko rokov a stále sú super

ema201313
8. jún 2019

Ahojte kúpila som tieto masky a krem len ich nevyuzijem su nove rada ich vymenim za Mary Kay makeup,puder,tiene,ceruzky na pery,ruze nieco na licenie ja som to kúpila ako veľkú sadu aj z malovatkami a dala som sa oblázniť kupovala som toho vela a toto nevyužijem tak by som to rada vymenila😉

monculik
9. jún 2019

@ema201313 písala som ip

zuzan286
12. júl 2019

Ahojte rada vymenim za nejaký kremík dostala som puder ale nevyužijem ďakujem

sofiia87
12. júl 2019

Pre mna je to len predrazena kozmetika. Nevravim, ze je zla, no za tu cenu viem mat kvalitne kremy a zvysnu kozmetiku.

ema201313
24. júl 2019

@zuzan286 mam zaujem