Máte skúsenosť s napeňovačom mlieka?

smarti
31. dec 2010

Máte niekto skúsenosť s napeňovačom mlieka? Urobí to penu, ktorá sa môže dať do kávy alebo je to blbosť? Ak áno, tak akú značku?

kisska
31. dec 2010

mam napenovac z Ikei, je to taka jednoducha metlicka na baterky za 1,5€. Milujem kavu s napenenym mliekom a moj manzel to vie uplne fantasticky. Urcite nie je ziadny profi, ale robi to kavu ako mam rada 😉

kvetinka211
1. jan 2011

Ja mam taky mechanicky typ slahaca (http://img.alibaba.com/photo/235410198/stainles...) a robi uzasnu hustu penu, predpokladam ze lepsiu nez tie vrtulove. Treba vsak pouzit mlieko z chladnicky, slahat (zdvihat piest hore-dolu) asi 30-40 sekund a potom nechat cca minutku odstat a do kavy dat lyzicou iba penu co ostane na vrchu. Kocka cukru potom nema sancu padnut cez takto vyslahanu penu 🙂

andrea487
1. jan 2011

ach baby,ja milujem latte,a všetko s napeneným mliekom,ale také niečo že napenovač,to ma naozaj nenapadlo,a ani som netušila že niečo také je,mi máme taký malý pressovar,a tyčku na naparovanie ma takú malú že mliečko sa tam velmi naparit nedá,len taká malá pena,skor sa to mlieko prevarí ako naparí.
ten s ikei vyzerá byt lacný a užitočný,skoda že ikea je odomna tak daleko 😲 😲

tintinka
7. jan 2011

a ja som sa k napenovacu este nedostala, stale sa ho chystam si kupit....zatial to robim rucne s metlickou ked zohrievam mlieko...a dari sa mi myslim celkom dobre...pekna husta pena a aj kava drzi na mliecku tak ako ma, nepremiesava sa to ani ked pohybem poharom..az ked vopcham lyzicku ... a este si pri tom aj zacvicim, lebo kym sa to napeni.. 😝

martincca
7. jan 2011

ja mám speňovač AEG MS 100, síce "trošku" drahší ako ikeacky ale fantastická vecička a dizajnovo tiež ujde, je k tomu i nádobka napr. na škoricu, všetko na stojančeku, a mlieko spení úžasne, mňamky, už aj si idem urobiť kávičku. No podľa mňa to blbosť nieje

janefonda
7. jan 2011

my máme kávovú mašinku aj s napeňovačom 🙂 a latte je z toho suprové! Ja by som asi bez toho ani nemohla byť!!! nemyslím si, že je to blbosť ak to máš rada! 😉

anjelicek26
7. jan 2011

To je uzasna vecicka, nas stal ja neviem, 10-12€? ale je uzasny, staci zohriet na 70 stupnov v mikrovlnke mlieko, napenit, uuuzasne 😵 😵 😵

henikav
5. feb 2011

baby, tak ste ma navnadili, ze bezim do Ikei ho kupit. 😉

p3tra11
23. apr 2011

ahojte, aj my mame doma napenovac, jeden na baterky, ten kupite kde-kade po obchodoch, v tescu alebo v Kauflande ho maju pri kave a kapucine, aj v elektrodome kupite... 🙂 mm vie tiez taku uzasnu penu spravit, ja trosku zohrejem mlieko v mikrovlnke a potom dam do neho vanilkovy cukor, uplne inak chuti kava 😉 a potom mame este jeden, ja tom ma ucila robit mliecko jedna kamoska talianka, neviem, ako sa to vola, ale je to taky maly dzbanik aj s metlickou, maju to v tescu za smiesne peniaze, ja som za svoj vyhodila asi 20 eur... 😠 da sa v tom robit aj zrnkova kava, ak nechcete zrniecka, alebo sypany caj 🙂

elina313
13. máj 2011

aj my máme šlahač z IKEA a všetci k nám chodia na kávu... fakt 🙂 🙂 🙂 postup... dám do vysokého poháru viac mlieka...lebo robím latte, cca 1/3 pohára... vsypem tam vanilkový cukor... a dám do mikrovlnky trošičku otepliť...nie moc, lebo potom nevyšlaháš nič... zalejem kávičku do nádobky, ktorá má taký sosáčik ako džbán a v pohári s mliekom vyšlahám pri vrchu penu... potom z "džbánika" pomaličky lejem a pekne sa mi oddeľuje - mlieko, káva, pena...
No a na toto som naučila návštevy a viete koľko ich teraz mám ??? 😀 😀 😀 😀 ale neva, ja mám úžasných priateľov... hneď by som si dala aj ja, ale vybili sa mi baterky 😖 😖 😖 😉

palicka23
15. máj 2011

my mame tento, zboznujem latte 🙂 http://www.pricemania.sk/katalog/spenovac-mliek...

loren
23. máj 2011
katkastet
24. máj 2011

ahojko ak ta zaujíma napeńovač spoločne mixíkom ktorý ti melie mak orechy,napení ti mlieko,šľahá drví atď napíš,je to mixsy zo zepteru pa katka

natal12
24. okt 2012

baby a ked to mlieko vyslahám mixerom klasickým to mi neurobí penu ? lebo nemám napenovač :(

suuzi
2. dec 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

mate niektora skusenost s tymto napenovacom?
mala som z hoferu, ale som ho odpalila a tak chcem novy, ale s vacsim objemom - ten z hoferu zvladol na 1x iba 100 ml mlieka

http://www.mall.sk/slahace-mlieka/guzzanti-lm-310-cappucino-frother

pripadne s akym napenovacom mate dobre skusenosti - ale nechcem ten rucny, chcem aby som zapkla gombik a aby sam aj napenil aj zohrial mlieko

dakujem pekne

suuzi

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potvorka20
5. máj 2013

michaela a ako sa teno vola?kde ho najdem?dik