Máte skúsenosti s kupujúcim s menom Derrick Thomas?

jelsulka
2. sep 2015

Dobry den, chcem sa opytat, mate niektora skusenosti s kupujucim Derrick Thomas? Chce silou mocou odo mna kupit topanky a poslat ich cez svojho agenta dcere do USA a pyta si vsetky moje bankove udaje aby mi mohol poslat peniaze. A neviem ci ide o seriozny zaujem alebo o podvodnika.

sissy27
2. sep 2015

@jelsulka prosím ťa, chcem vidieť tie zázračné topánky, ktoré potrebujú až v usa, lebo také tam nemajú... zrovna tam, kde je neporovnateľne väčší výber topánok a o cenách nehovorím, tak presne tam potrebujú topánky od teba... aj nosené dúfam... porozmýšľaj trochu 🙂

kengurica
2. sep 2015

.....ignoruj ho. ...nastuduj si "nigerijske podvody".....uz tu toho boloooo

jelsulka
autor
2. sep 2015

@sissy27 No ide o nove boty zn. Gucci, samozrejme nie origos, a mne sa to nezda od sameho zaciatku, ale reku skusim tu napisat, ci naaaaahodou niekto nema skusenost.. 🙂

prasiatko30
2. sep 2015

Hej je tu uz niekolko takych tem staci hodit do vyhladavaca ale v podstate staci pouzit zdravy sedlacky rozuma a ziarovka v hlave by sa mala hned rozsvietit - tak ako hovori @sissy27.

Zeny aj napriek materskej demencii sa treba nad urcitymi vecami pozastavit a zhodnotit ich ako blbost

zuzanna24
2. sep 2015

scammers... okradli uz miliony ludi, ktori naleteli na ich recicky,,, (poznam jedneho podvedeneho).. Ci ti vobec tie topanky za tie nervy stoja...

jelsulka
autor
2. sep 2015

@zuzanna24 Napisala som mu ze do USA neposielam..max po SR 😉

adussa87
20. jan 2016

@beccca baby mate s nou nejaku skusenost? U mna ma objednany tovar. A cakam na platbu od 7.1.16