Nespoľahlivé kupujúce

caspino
11. dec 2013

Ahojte žienky, maminky,.....
chcem sa len poradit ako riešite tie ktore mate inzeraty a ozve sa vam kupujuca ze ma zaujem a povypytuje sa plno veci a potom vas požiada ze tovar zobere za 10dni na 100% ze moment.nema peniaze ale isto jej ho mate držat, a prosi vas a nemate ho nukat inym a na to sa v dohodnuty termin neozve ja ju obhanam ze teda ci uz ide platit uz mala aj udaje k platbe a napise ze nasla iny tovar, tak do kelu to uz v niektorých nie je vobec zmysel pre zodpovednost a korektnost obchodu, som taka nahnevana ze az a medzi tym som uz mala dalsieho zaujemcu o tovar ale nakolko som dala slub ze tovar podržim je prec aj dalsi kupec. och niektoré su fakt nezodpovedné......

Do buducna mam ako taketo riešit zalohou ale ked nema....??
vdaka za info

sense
11. dec 2013

pozri ja som riesila predaj cez bazar tak ze ked sa niekto ozval ze chce tovar kym nenabehla platba som inzerat nepozastavovala, ked sa nasiel dalsi zaujemca som mu povedala pravdu ze uz jedneho mam na kt. sme sa dohodli na dany datum, ak sa predaj v dany den neuskutocni moze dany tovar mat.....a ked sa jedna zaujemkyna ohradila ze som tovar nepozastavila tak som jej to tiez takto vysvetlila ze je zaujemca c. 1 ale ak v dohodnuty termin peniaze na ucte nebudu al. nepride osobne pri vacsej veci tak tovar ide dalsiemu zaujemcovi v poradi....a doteraz sa na mna este nikto nehneval

caspino
autor
11. dec 2013

ok asi ano tak budem robit aj ja

marikap18
13. dec 2013

Ja som tiez uz tak doplatila dokonca teraz cakam na uhradu, hovori, ze uhradil ale je mi podozrive, ze peniaze by neprisli na 3. den, dokonca mi dal aj svoju adresu a to iste sa mi uz stalo predtym, kupujuca mi dala adresu, vsetko bolo dohodnute a po 2 tyzdnoch sa mi konecne unuvala napisat, ze si nasla iny tovar...tiez ma ide z takych kupujucich porazit... 😝

caspino
autor
13. dec 2013

@marikap18 to je na nervy fakt

ariadna22
13. dec 2013

@caspino
vieš možno že fakt nemá a nájde medzičasom, kým dostane materskú niečo lacnejšie. Mne sa to tiež už pár krát stalo.

caspino
autor
14. dec 2013

ved to je v pohode ale napisem ze nehnevajte sa zmena aj skor nie ze ja ju budem obhanat ale co uz nie akzdy mame zmysel pre zodpovednost žial ale nejdem sa rozculovat aj tak to nic nezmeni ved je advent 🙂

marikap18
15. dec 2013

Ved to, nemaju sa ani unuvat, ze si to rozmysleli...to ma jeduje....

caspino
autor
16. dec 2013

@marikap18 aj mna čo uz

chikita0000
8. jan 2014

Vobec nechapem niektore akoze kupujuce.najprv mi pise litanie otom ako odomna chce zimny overalik pre novorodenca a balicek pre novorodeniatko proste 100 sprrav pyta zlavu,tak som dala zlavu stim ze cele postovne by mala zadarmo a po dvoch dnoch odmlčania ked sa opytam ci ma zaujem mi odpise ze nie lebo sa jej to aj tak nehodi nakolko malinke sa im narodi vlete.ja toto vazne nechapem.mile niektore mamicky skuste sa najprv zamyslet ci daco potrebujete lebo su aj ine co pisu a maju zaujem a ja ich dam bokom kvoli nejakej co zato nestoji

karamel
27. jan 2016

pozor na riaalzy - Siváková absolútne nespolahliva kupujuca, ozyva sa na inzeraty a vôbec potom neodpoveda!

sv
8. feb 2016

rada by som upozornila na kupujucu marika123456789, absolutne neseriozne jednanie. Mala zaujem o saty, poslala som jej podklady k platbe, dlho nic nechodilo, po 14 dnoch mi napisala, ze uz poslala, ale ze sa pomylila v cisle uctu, medzitym sa mi ozvala dalsia mamicka, ktora chcela satocky kupit, a ja som ju odmietla, koli tejto neserioznej osobe. Teraz sa mi uz odmieta ozvat, uplne ma ignoruje, na spravy neodpoveda. Obchadzajte! ☹ ☹ ☹ ☹

marienka13
17. feb 2016

upozornujem na predavajucu z trencina vystupuje pod menom danulik999, kupila som od nej kozene topanky bez toho aby uviedla akukolvek chybu daneho tovaru a prislo mi toto vid foto, chcela som aby mi vratila peniaze a ja jej poslala spat topanky , dva dni nereagovala pokym som nenapisala tam kde pravdepodobne robi a to tulacik outfit v trencine , pripajam jej odpoved . samozrejme vam rada poslem aj link na jej inzerat v povodnom udani . same tmave flaky , podrazka ani nehovorim a tie vlozky a vnutro koniec

narcisia
22. nov 2016

Ahojte,
poradite mi ako riesit problem s mamickou? 1. novembra som si objenala tovar- vetrovku, 3 boli zaplatene peniaze, doteraz mi tovar neprisiel, mamicka mi raz odpisala bolo to pred tyzdnom, ze ma chore deti a vetrovku v pondelok poslala, uz presiel opät tyzden a nic mi neprislo, mala mi poslat podacie cislo a nic, pisala som jej opät, vobec neodpoveda, co mam robit????

narcisia
22. nov 2016

Mamicka ma nick nelka0609

gebeente77
23. nov 2016

Maminky, prosim o radu, predala som jednej maminke Adidas cizmicky 26tky, pytala vnutornu dlzku, vybrala som, odmerala, nadoraz mala vlozka dlzku 16,5cm. Poslala som 16.11., dnes mi pise (este som nekukla, kedy balik prevzala), ze cizmicky su vraj 25ky, lebo ich primeriavala vraj v nejakom obchode a ze ked meria tak maju dlzku 15,2cm (takze ja uz som asi debil, lebo som ich merala 3x), a ze ich neter neobuje a ze teda su to 25 a ze co navrhujem, lebo ona jej kupila v adidasovom obchode 26tky a tieto nechcu... Napisala som jej, nech mi posle fotku odmeranej podrazky s centimetrom na mail, dala som jej aj ten. Co by ste robili vy? Lebo ja si myslim, ze ponosili, nasla nejake v obchode v akcoske a tieto zrazu nechce...

marienka13
23. nov 2016

@gebeente77 podla mna ked bolo vsetko odmerane a suhlasila s tym a tovar nie je poskodeny .... nevracala by som jej prachy ..... niektore zeny su tu fakt choreeee 😡

gebeente77
23. nov 2016

@marienka13 Uz som aj klamarka, lebo som cizmy mala predavat ako 25ky nie 26tky... Nic spat brat nebudem, lebo v jednej sprave ich mala nevie obut na patu, v druhej uz ich zrazu obuje a tlacia ju, a v tretej uz sa vlozka hybe a posuva na patu, preto ma 15,2cm... Iba mi zneprijemnila den, nemam rada konflikty, ale toto bolo vyslovene vymyslanie, vyhrazala sa mi adminom, tak som jej povedala, ze kludne a ze stale cakam na tu fotku, kde vlozka ma tych jej 15,2 cm...

narcisia
24. nov 2016

@narcisia balicek uz prisiel, tak je uz vsetko OK

ebetke
9. mar 2017

Ahojte žienky. Chcela by som nahlasit nespolahlivu predavajucu z Hlohovca.
@makiky _ okradla kamošku o cca 40€, ona od nej chcela kupit aj zaplatila bycikel, co mal byt darcek pre jej dcerku a tota neposlala bicykel, takze neoklamala len ju ale aj to chuda dieta co cakalo na ten bicykel. Hrooooza taki ludia bez chrbtovej kosti!!! Mame podozrenie ze takto vybera peniaze vopred na ucet a tovar neposiela. Dajte na nu pozor. Potom uz vobec ani nedviha telefon ani nekomunikuje, neda sa dopatrat ani k tovaru ani k peniazom.

gebeente77
10. mar 2017

@ebetke treba sa obratit na admina, ak mate podozrenie, ze ide o podvod, admin vie zistit, kolko zaujemcov bolo na bicykel, my sme sa takto spojili, ked sme sa stali obetou podvodu s pomocou adminov a uz je podane trestne oznamenie, aj mena vinnikov vieme.

ebetke
10. mar 2017

@gebeente77 Dakujem za info. Už sa kamoške ozvali z koníka, že to budú riešiť, tak dúfam že tamtú dobehne karma ako sa hovorí, a zaplatí za to čo spravila.

jazmine
17. mar 2017

Viete mi dat meno admina?ja co som mala uz nie je aktivny

marienka13
20. mar 2017

NEKUPUJTE od - babika111 ... pripajam konverzaciu aj foto sukne co mi prisla a povecte mi vas nazor ci je to ta ista sukna ( podla mna nie ) a dobre si precitajte ako od veci pise tato dotycna a samozrejme mi nemieni vratit peniaze ma na to 3 dni a idem si osobne po ne !! teraz najnovsie chce foto zpredu lebo ona fotila z predu ... ten vzor je vsade rovnaky mimochodom ale kludne urobim video aby milostiva videla z kazdeho uhla a nasla si novu vyhovorku

novana
20. mar 2017

1. Keby sa mne stalo, že tovar nie je zhodný s popisom, žiadala by som vrátiť zaň peniaze + 2 krát poštovné.
2. Ak by predávajúca komunikovala a zaujala postoj ako babika111, išli by sukňu vrátiť "chlapci", ktorí sa nájdu v každom meste 😉a zinkasovali by nielen za sukňu, ale rada by im preplatila aj cestovné. 😀
3. Jej meno aj s adresou by obletelo celý internet, tá hanba by jej nestála za to.
Na hrubý pytel hrubá záplata! Podvodníkov treba vyhubiť ako škodnú. 😖

marienka13
20. mar 2017

@novana .... bud je ona nacisto slepa alebo ja som jana z arku ... a este co vymysla v tych spravach ... normalne som na pochybach ci je cista ... ved sami si precitajte a doplnim dalsiu komunikaciu

novana
20. mar 2017

@marienka13 , nie je slepá, len sa robí? sprostá

marienka13
21. mar 2017

zdravim prosim vas chcem sa spytat ci problemy s obchodom riesi len jeden admin ? mam bamboa ak sa nemylim len este nemam ziadnu odozvu , ci aj iny sa venuje tymto problemom, vdaka

andreakg
4. apr 2017

Komu mám nahlásiť nespoľahlivú predávajúcu? Poslala som peniaze,tovar som nedostala,vyhováral sa stále na niečo,keď som chcela od nej aby mi poslala fotku podacieho lístku,tak už vymazala všetky svoje inzeráty a prestala reagovať, má tam aj overený telefón,kto mi vie pomôcť?

ebetke
5. apr 2017

@andreakg nevolala sa tota náhodou makiky? Lebo taká moju kamošku oklamala, že jej neposlala bicykel čo mala v inzerátoch (za čo mala zaplatené bohužial vopred na účet)

andreakg
5. apr 2017

@ebetke nie mala nick Iwetusik, ešte nemala žiadne hodnotenia,ale už sa mi ozvala, že vraj pošle peniaze,no uvidíme 😀