Microsoft teams - nejde mi prihlásiť do konta

kristinabrusova
6. jún 2021

Čaute baby. Som tu nová a potrebujem vašu pomoc👐.
K tejto téme budú rozumieť iba dievčatá, ktoré chodia ešte do školy.Veľké množstvó slovenských i zahraničných škôl používa na online hodiny aplikáciu ,,Microsoft teams".
Ale bohužiaľ ma odhlásilo z môjho konta a nepamätám si moje heslo. A veľmi to potrebujem pre školu. Nechcem si ani predstaviť čo by sa stalo kebyže neprídem na hodinu. Jednak , naša učiteľka je dosť tvrdá dáma a toto by mi len tak neprešlo .Mám 17rokov už sa skoro blížim k 18tke. Baby prosím vás , stále mi ukazuje že mám zadať mój kód , totiž som si menila heslo a skúsila som ho tam zadať , ale bohužiaľ to píše , že to nieje to správne , skúšala som overovacie kódy , no žiaľ tak tiež nič , skúšala som to všade pregoogliť a nič no ja neviem baby moje , budem rada za každú odpoveď🙂.

janai1
6. jún 2021

@kristinabrusova predstav si, že tejto téme rozumejú aj ženy ktoré nechodia do školy 😉 a keď prídeš do reálneho života zistíš, že teams nepoužívajú len školy

Každopádne treba kliknúť na "Nemôžete získať prístup k svojmu kontu?" a postupovať podľa inštrukcií

antoniatonka
6. jún 2021

za dverami nasich spalni?

suge
6. jún 2021

@antoniatonka Možno má PC v spálni no.😀

ninusa221
6. jún 2021

Ja som stym mala tiež problem ale na VŠ ale ja mam školsky mail a tam mi prišli údaje. Ak ti to tak musíte mat na škole dakeho učitela čo aa venuje počítačom