Mohli moje číslo prideliť inej osobe?

kepassa
12. mar 2023

Stalo sa vam, ze po viac ako 10tich rokoch pouzivania vasho mobilneho kontaktu ho pridelili niekomu dalsiemu? Pritom je aktivne a platim dve faktury (aj za dceru)... a posledne dva tyzdne mi volali kvoli terminu u zubarky, ku ktorej ani nechodim ani nie je v mojom okrese ked som si ju vygooglila, potom z eshopu tiez zo zapadneho Slovenska, kde som ani nevytvorila objednavku a teraz kvoli zatepleniu domu, kde pan nechapal kam sa dovolal kedze mal odo mna spravu z messengeru na tento kontakt s odporucanim od jedneho pana. Jasne, ze som nic z toho nerobila. Doteraz sa mi to nedialo. Mam to cislo velmi dlho v telekome a nepreniesla som si ho od ineho operatora.

petamich
12. mar 2023

ak je cislo aktivne, tak by sa to stat nemalo ak je neaktivne dlhsiu dobu, tak ano recykluju sa

ked si ho das napr. do google co ti najde? pripadne treba kontaktovat operatora, nech to preveri

bloger
12. mar 2023

Operátor by to mal preveriť. Takéto veci by sa nemali stávať.

viestta
12. mar 2023

@kepassa a nemali ti ludia len cislo s preklepom? Mne naposledy volali, ze mi prekladaju termin na internom. Chudak ten pan, sa tam potrepe zbytocne, lebo mu to nemaju ako oznamit. Cislo bolo spravne, len nie jeho.

marca12
12. mar 2023

@kepassa Preco to neoznamis operatorovi a neinformujes sa tam? To sa nemoze stat,ze aktivne cislo pridelia dalsiemu.

kepassa
autor
12. mar 2023

@petamich ano ale ja ho aktivne pouzivam uz 16 r. Nemenila som ani operatora, zeby som si ho vzala so sebou ku konkurencii
Musim tam zavolat
@bloger toto mi ukazuje po zadani mijho cisla nic viac
@viestta pri tej zubarke som si to myslela to bolo 2 tyzdne dozadu, ze preklep stava sa. Uz mi bolo divne, ze mi volal crazy box min tyzden 3x ze mam u nich objednavku a teraz v nedelu ten oan so zateplenim. Trikrat v priebehu 2 t je trosku velka nahoda 😕

mikadooo
12. mar 2023

@kepassa mne sa to občas stane. Tiež si myslím, že len preklep, buď ten kto vytáča, alebo to číslo niekto niekomu tak naškrabal, že napríklad trojka vyzerá ako 5 a podobne. U mňa sa jeden pán vytrvalo dobíja na vyšetrenie, problém je, že ja nič nevyšetrujem (akurát tak má dať - dal 😄). Neriešim. Ja mu to vždy vysvetlím, on aj pochopí a potom o pol roka zas takmer ten istý telefonát.

kepassa
autor
12. mar 2023

@marca12 pretoze infolinka pre zakaznika funguje pond-piat.je nedela a dnes sa mi to stalo tretikrat a uz mi je to fakt divne...zajtra tam idem osobne chceka som pocut ci ma niekto realnu skusenost, ze je to mozne...lebo trikrat po sebe v priebehu 2 tyzdnov...🙄

janka_lolo
12. mar 2023

@kepassa dcéra používa číslo tiež veľmi dlhú dobú, už snáď aj 13 rokov, v poslednej dobe jej stále vyvolávajú, že sa chcú objednať na vyšetrenie, aj meno doktorky povedia, doktorka je na opačnom konci Slovenska, keď sme to riešili u operátora, bolo nám povedané, že oni s tým nič nemajú, že to číslo je evidované na firmu, čo je pravda, keďže máme doma všetky čísla písané na firmu, údaje sedeli, ale pán povedal, že okrem firemných údajov, tam evidujú ďalšie 3 mená s rôznymi adresami, ktorým bolo čísle pridelené len nedávno, čiže aj tak to nevedia vyriešiť, minule starší syn hovoril, že jej volal lebo chcel od nej niečo a zdvihol mu to úplne niekto cudzí a ešte sa ten dotyčný cítil urazene, že čo si to dovoľuje, pritom syn má dcérine číslo uložené roky a nikdy sa to nestalo a zrazu toto, a dcére číslo meniť nechcem, keďže dcéra ma už množstvo kontaktov aj ľudia na ňu a bolo by to zbytočne komplikované
a tiež ide o telekom, ale číslo vydali pôvodne v o2 ale už 3 roky sme v telekome a iba na dcérinom čísle sa toto deje

lily14
12. mar 2023

Joj stalo a dosť nepríjemná skúsenosť . .pred 6 rokmi mi zomrela mamka ale číslo mám ešte uložené v telefóne a zrazu asi pred rokom správa že mamička(tak ju mám uloženú) je späť na Viber...skoro ma vystrelílo

macilaci
12. mar 2023

@kepassa mne mesačne raz už pár rokov zavolajú kvôli objednávke pre RYBU. UŽ aj kuriér mi volal že mi vezie balík . 😁😉

katica06
12. mar 2023

@kepassa niekoľko krát mi volali, hľadali nejakú no stále tú istú firmu, aj kuriér, ktorý bol na druhom konci SR, že mi vezie balík.

kepassa
autor
14. mar 2023

Vcera som tam bola pozerala system nikto okrem mna to moje cislo nepouziva...podala ale staznost o preverenie.dnes mi volali a potom mi poslala toto...mozem si jedine zlenit cislo po 16tich rokoch...