Môžem mať koreň v ďasne?

kavicka12
15. dec 2020

Ahojte včera som bola u zubára s bolestivym ďasnom ,pred dvomi rokmi mi na tom mieste zubár ťahal stoličku 7 mu,na pravej dolnej casti problemi nebolí žiadne potom som musela zmeniť zubára kvôli sťahovaniu, pri novom zubárovi som bola ťahať osmičku na ľavej dolnej strane asi o tri mesiace sa začali moje problémy bolesť na pravej strane presne tam kde mi pred dvomi rokmi prví zubár ťahal stoličku,bolesť je taká čudná ani neviem či má bolí ucho či to ďasno , zuby sú ok bolesť mám už dlho pravidelne 2x za deň ktorá hneď aj ustúpi no vtedy sa mi nedá nič robiť musím len sedieť a čakať kedy to prestane ,dnes mi nová zubárka povedala že tam mám možno koreň zuba tak idem na RTG ak sa tam dostanem
Môžem tam mať tak dlho ponechaný koreň?Nová zubárka nemá rada dlhé vysvetľovanie takže ani nič neviem musím čakať do rána na ten snímok

miadi
15. dec 2020

Mozes . On ti mal ten prvy zubar ked zub vytahol urobit RTG aby sa uistil ze tam nieco neostalo. . Mojej mame vypadol mrtvy zub ktory jej zubar zachranoval. Za par dni mala bolesti ako ty. Zobrala som ju k zubarovi hnet ako mali povolene trhat. Vybral jej korene a hnet aj RTG urobil. A dostala atb Lebo tam uz bol trochu zapal.