Najsilnejšia modlitba

18. dec 2023

Baby, aka modlitba je najsilnejsia? S akou mate skusenosti? Viem, ze neexistuje nejaka univerzalna, ktora sa odverklikuje a bude..... Potrebujem, aby sa stal zazrak.... :(

kulumulu123
18. dec 2023

Uprimna taka co ide priamo od ♥️ verim ze pomoze

madeincssr
18. dec 2023

Prajem ti, aby sa tvoja viera v zazrak a tuzba po nom vyplnila. Mnohym sa vyplnila 💙

majulienk
18. dec 2023

Deviatnik k sv. Rite❤️

angeli121212
18. dec 2023

Vieš čo u mňa taká naozaj od srdca, keď som bola už veľmi zúfalá a modlila sa

ninka297
18. dec 2023

Najsilnejsia modlitba? Asi slovo FIAT, ak ti to nieco hovori. Mozes sa modlit akukolvek, ale ak sa ma stat zazrak, tak to musi byt v prvom rade Bozia vola. Cize odovzdavaj vsetko Bozej voli.

sasesoe
18. dec 2023

Pompejska novena.
Ideál kombinovať s časťou (aktívnou) účasťou na sv.omsi

moze
18. dec 2023

Podla mna pomoze aj ked sa spoji viac ludi a mysli na ten spravny "ciel".

bloger
18. dec 2023

Zázrak by sme niekedy chceli všetci. Ono si to vyžaduje modliť sa aj celé roky. Ale ako už niekto napísal sv. Rita je úžasná. Prípadne môžeš aj Pannu Máriu poprosiť. Je predsa známe, že Boh jej nič neodoprie.

ankare
18. dec 2023

Modli sa priamo k Bohu a vlastnými slovami. Držím palce, nech sa stane zázrak!

martul
18. dec 2023

No neviem, ty si veriaca? Lebo podľa tvojej otázky o Tom silno pochybujem. Ty si myslíš, že sa pomodlis tú,, najúčinnejšiu" modlitbu a bum, hotovo, stane sa zázrak.?! Ale to tak nefunguje. Modlí a prosí sa mesiac, rok, celý život. Modlí sa preto lebo sa chceme rozprávať s Bohom a nie pomodlim sa len keď niečo potrebujem. Treba niečo obetovať bohu, niečo pre ten ,, zázrak " spraviť aby Boh videl, že to chceme úprimne. Niekedy nie je ani modlitba potrebná ale môj život je dôkazom u Boha aby on potom ten zázrak spravil.
Toto je len taký tvoj výkrik, že povedzte modlitbu ja sa pomodlim a vybavené.

maminkadeticiek
18. dec 2023

Sukromna poboznost sv.Marty.Osobne skusenosti.

taga
18. dec 2023

Aky uz musi byt clovek egocentricky ignorant, ked si mysli, ze odverklikuje jednu modlitbu a bude.. zazrak...
Verim, ze mas tak maximalne 15 rokov

mamatroch
18. dec 2023

Niekedy to, co si myslime, ze je pre nas najlepsie - zazrak na pockanie - je v skutocnosti nieco, co by nam ani neprospelo. Preto nas Boh niekedy nechava tak dlho cakat - kazda uprimna modlitba postupne uzdravuje a meni nase srdce... To mas napr. Ako ked sa nejaka zena modli za to, aby sa jej manzel zmenil. A cely ten cas sa ho aj snazi menit, lebo ved "mozno dnes konecne ta modlitba zaucinkuje"... A manzel sa nemeni... A mozno sa pritom stacilo modlut za seba - aby Boh moje srdce uzdravil a zmenil na laskavejsie a chapavejsie, aby som dokazala prijat manzela aj ked mi s tym a tym poriadne ide na nervy. A mozno sa napokon zmeni vdaka modlitbe i Tvoj postoj k nemu a on sa postupne sam zacne menit.
A niekedy jednoducho treba prijat to co je.
"Pane, Ty vies, ako velmi ma trapi toa to... Ak nechces, aby to bolo sucastou mojho zivota, pomoz mi to zmenit... No verim Ti, Pane. Viem, ze nedopustis nic, co by mohej dusi uskodilo. A tak ak chces, aby odteraz aj toto patrilo do mojho zivota, daj mi silu to zvladnut..."
Ja som 7 rokov tuzila po 3. dietatku, modlila sa zan, plakala, ze nie je a asi ani nikdy nebude... A vo chvili, ked som Bohu povedala "Pane, ta bolest a tuzba v mojom srdci je uz pre mna prilis tazka, uz ju nevladzem niest... Prosim, bud nam to 3. dietatko zosli alebo mi zober tu túžbu z mojho srdca... Prijmem oboje, viem, ze chces pre nasu rodinu len to najlepsie." ...a na druhy mesiac dve ciarky 🥰 ...a velmi skoro som zistila, ze to Boh nacasoval uplne dokonale. Najstarsej dcerke totiz v case, ked mal moj vymodleny syncek 4 m., zistili nador na mozgu a cakalo nas niekolko tazkych mesiacov. Ver, ze by som v tej chvili Bohu z vdaky nohy vybozkavala, ze som na materskej a mozem byt dcerke oporou, ked prisla z nemocnice.
...a niekedy su v zivote chvile, kedy sa ani modlit nevladzes, vtedy treba i druhych poprosit o modlitbu. To sme urobili, ked dcerka ochorela. A doslova sme citili, ze nas modlitby druhych nesu, doteraz mam usta udivom otvorene ako pokojne sme to niesli a ako velmi som v tych casoch citila blizkost Boha, napriek tomu, ze som sa vtedy sama nedokazala modlit (z vycerpania a inych veci, hnev som nepocitovala vobec... Dokonca mi v tom case ani raz nenapadlo "Preco my?" )

...niekedy sa nam vsak Bozie ne/odpovede mozu zdat nepochopitelne. Modlis sa za chore / zranene dieta a ono... Zomrie. A my sa na Boha mozeme i hnevat. No hnevame sa len preto, ze nevidime cez stenu zvanu cas... A preto nemozeme vidiet, ze mozno by nam toto dieta neskor bolo najvacsim trapenim v zivote. A ze toto bol mozno posledny okamih, kedy este mohlo byt zachranene pre nebo...

solida1
18. dec 2023

Každá, ktorá je úprimná a z čistého srdca ♥️

stanulienkat
18. dec 2023

Nechcem ti brať ilúzie, ale žiadna.

hanelka1
18. dec 2023

Modlila som sa dva roky každý deň modlitbu Veľké prisľúbenie sv.Brigite, je to 15 modlitieb, 15 otčenášov a 15 zdravas, ( nájdeš na nete) je potrebné sa modliť to každý deň. Ja som sa to nemodlila za niečo, nie preto, že by som niečo žiadala, jednoducho som si dala tento cieľ. Ale raz som naozaj potrebovala zázrak, o ktorý som neprosila, iba s pokorou prijala, čo sa nám stalo. Vtedy som sa modlila hlavne k Panne Márii, ktorá je mi veľmi blízka a mám k nej veľkú dôveru. A zázrak sa naozaj stal, čo som si uvedomila až neskôr. Verím, že to Boh nám dal šancu. Boh je všemocný a Panna Mária na nás dáva pozor a prosí za nás.

katarinka1986
18. dec 2023

Ja verim v Ježiša a jeho mocne meno. A viem ze len on je pravda, cesta a život. Jemu su podriadene veci na nebi , zemi aj v podsveti…

“Preto ho Boh nad všetko povýšil a dal mu meno nad každé meno, aby sa pri mene Ježiš zohlo každé koleno tých, čo sú na nebi, na zemi aj v podsvetí a aby každý jazyk vyznával na slávu Boha Otca: „Ježiš Kristus je Pán.“„
‭‭Filipanom‬ ‭2‬:‭9‬-‭11‬ ‭

antonia15
18. dec 2023

@mamatroch krásne ste to napisali, dojalo ma to k slzám...verím, že dieťatko je už v poriadku...veľa zdravíčka prajem 🙌🙌

autor
18. dec 2023

@martul ved v prispevku som napisala,ze viem,ze to tak nefunguje...tak nerozumiem tvojmu prispevku.....na druhej su modlitby ( napr. pompejska novena), ktore su ponimane ako silne

autor
18. dec 2023

@mamatroch ❤️❤️❤️drzte sa!

madeline1
18. dec 2023

Take tie zakladne, ale aj tvoj vlastny rozhovor s Bohom. Modlitba je rozhovor s Bohom.

mamatroch
18. dec 2023

@antonia15 dakujem. Ano, dcerka je v poriadku, 99 % nadoru sa podarilo odstranit a uz je len sledovana. ...a uz riesime klasicke pubertacke temy, vyvracanie oci a pod. 🤫🤭 ...vdaka Bohu i za to, lebo to uz aj nemuselo byt...

daniela2202
18. dec 2023

Najsilnejšia bude zrejme zo srdca