Nákupy na Ukrajine- Veľké Slemence. Oplatí sa tam ísť?

jana822
28. jún 2010

Ahojte chcem sa spytat ze či bol niekto na nákup na ukrajine cez Veľké Slemence.Chcem sa spytat ze ci sa tam oplatí?je tam dost velky trh a da sa tam hocičo kupit???dakujem za odpovede 🙂

sudabe
15. jún 2013

@ankiki zabudla som cukor nä painu je povolene 4kg

ankiki
15. jún 2013

@sudabe Ďakujem veľmi pekne za info. Dnes som sa tam šla pozrieť a bolo tam, ako si spomenula. Veľa športových vecí, ale celé ma to akosi nenadchlo. Dosť dlho sme čakali, kým nás pustili, zhruba hodinu sme si postáli na slniečku a to všetko, čo som očakávala, že si prinesiem dopadlo nakoniec tak, že som ešte zamierila do Tesca 😀 Chlapi si to tam pochvaľovali, lebo pomaly, čo butik s ponukou aj potravín, to ochutnávka alkoholu 😀, mne sa ušli cukríky...ale ináč, dosť slabý výber,...z oblečenia poväčšinou všetko polyester a ten materiál mi nerobí dobrotu, tak som si tam z oblečenia veľmi nemala čo vybrať...škoda...ale, čo sa tam oplatí, tak to je skutočne ten alkohol, cukríky, žuvačky Orbit som si tam nakúpila za 0,30€, cukor, ...Možno ešte skúsime ten Užhorod,...uvidíme,....a mali sme tašku na kolieskach, super padla vhod. Ďakujem! 😉

firko
6. sep 2013

Da sa kupit a priniest na slovensko malotraktor jednonapravovy.Niečo ako tera.Dakujem

kopy008
25. sep 2013

ako casto mozem ist na ukrainu? ked som bol dnes mozem ist aj zajtra? len ako pasazier chcem ist.. 🙂

pearl20
20. okt 2013

@lara1705 dobry den ja by som sa chcel spitat ako casto premava ten minibus so Slemenic do Uzhorodu a či aj cez vykend by to bolo možne sa takto prepravit.Vopred dakujem za odpoved

lara1705
21. okt 2013

@pearl20 dobry deň, minibus zo Slemenca do Užhorodu chodi každe 2-3 hodiny, nie som si ista za vikend ale mal by aj cez vikend chodiť ale asi nie tak často, jak v pracovne dni. Ale su tak aj taxikari, ktori radi vas odvezu kam potrebujete.

lara1705
21. okt 2013

@kopy008 chodiť možete každy deň

kacenka9583
9. dec 2013

Neviete či medzi vanocami budu otvorené obchodiky a svadobný salon v Slemenciach? Dakujem.

bielytesak
2. feb 2014

@lara1705 Ahoj.Chcem sa spytat.Chodis nakupovat do uzhorodu,ci len do tych Slameniec...potrebujem tam kupit lieky.myslim,ze je to na volno.nikde to nemozem cez net kupit....z ciny mi chcu poslat tonu...Je to antibiotikum na osteymelitidu.stoji par hrivien,ja by samozrejme platik v eurach...kludne aj 20 eur za tych 10 tablit-pekny den

lara1705
3. feb 2014

@bielytesak ahoj, už davno som nebola na Ukrajine ale v Slemenci nieje lekareň, trebalo by isť do Užhorodu

bielytesak
4. feb 2014

ahoj....to je skoda...je to antibiotikum.ani to nie je drahe.Len maju to na ukrajine,v rusku....aj cina to ma....ale chceli mi to poslat v prasku...tonu.Pritom to je 10 tabletiek....Cinania mi to chceli asi tatrou vysypat pred dom...Ja by si poto aj zasiel do uzhorodu,len zo ziliny je to streka...mam pas,len neviem ci plati....cez net sa to objednat neda...

bawbulik
11. feb 2014

Ahojte🙂
Chystám sa cez víkend do Slemeniec a vseobecne idem na UA prvýkrát.
Nechystám sa minút majland, no neviete mi cca povedať za koľko tam nájdem jednotlivé veci ako napr.ponožky, peňaženky, 'adidas' šport.súpravy, botasky aaaa prášky na pranie, cukríky-🙂 dakovala krásne 😉

nakupyuzhorod
10. jún 2014

Dobrý den srdečne vás pozývame na jednodnový zájazd-Nakupy užhorod 14.06.2014, cena z SL 13eur a z PO len 12 eur pridajte sa k nám Telefón: +421 908 560 259,+421 904 321 108. Odvoz klimatizovaným autobusom. Viac info aj na stranke http://www.jane-travel.eu/

nakupyuzhorod
16. jún 2014

Dobrý den prajem. Chcem sa opytat, či sa dá z hraničného priechodu Vyšné Nemecké prejst pešo na ukrajinu a tam si zobrat taxik, ktorý ma odvezie na ukrajinu. Alebo či stoja rovno vo Vyšnom Nemeckom taxiky, ktoré by ma odviezli na užhorod. Dakujem krásne za odpoved

nakupyuzhorod
17. jún 2014

Prosím vas, chcem sa opýtať, chcem prejst pešo zo slovenska cez hraničný prechod Velké Slemence a zobrat si taxík do užhorodu. Stoja tam nejaké taxiky? neviete mi prosím poradit?

sozan23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zikake
12. feb 2015

Ahojte, chcem sa opýtať, či neviete, či na trhu v Užhorode dvihli ceny kvôli dobrému kurzu, alebo ceny zostali také ako keď bol kurz 11, teda mám na mysli, či za 100 € napr. kúpim 2 x toľko ako predtým. Ďakujem

palomka
29. mar 2015

je trh v Slemenciach aj dnes, v nedelu?

katherine82
3. máj 2015

@palomka bolo otvorene? Do kolkej v nedelu?

palomka
3. máj 2015

@katherine82 kazdy den od 8.00 do 20.00hod

sestinka3
7. jún 2015

Ahojte neviete mi poradit ako su otvorene trhy v Slemenciach a Uzhorode?...da sa kazdy den?...a od kedy do kedy...
dakujem krasne

stanka91
7. jún 2015

Baby chystam sa na buduci tyzden na Ukrajinu k tej Oksane do Velkych Slemeniec asi v pondelok, dufam, ze nebudem lutovat 🙂 no neviem ako od hranice mam ist, pesi ci taxikom? poradte mi trosku kedze som tam este nebola. dakujem za kazdu radu

sany16
8. jún 2015

Stanka, aj ja uvažujem o nákupe vo V. S. napíš ako si pochodila, čo ako...či sa oplatilo..ja by som potrebovala tričká pre mojich chlapov a nejaké to oblečko na cvičenie. Pred asi 5 rokmi sme chodili do Užhorodu a boli sme spokojní...

stanka91
14. jún 2015

Idem v stredu tak napisem vam 🙂

sany16
14. jún 2015

ďakujem, údajne chodia na nákupy až do Mukačeva, niekto chodí vraj zájazdovým autobusom do Užhorodu... niekedy sa do Užhorodu dlho čakalo...teraz neviem čo ako. Budem vďačná za info, aby som nahovorila manžela 🙂

stanka91
14. jún 2015

Ja idem do oxany do svadobneho salonu...hlavne na tie svadobne satky...tesim no dufam ze nebudem sklamana 🙂 ale maju tam aj vela sportovych veci...tak uvidim v stredu budem mudrejsia 🙂

palomka
14. jún 2015

@sestinka3
@stanka91 V Slemenciach je pred hranicou parkovisko, tusim za 1€ a odtial je hranica asi 200m. Do Uzhorodu Vas odvezie odtial aj taxik asi za 10-15€. Nepamatam si presne. Vo Velkych Slemenciach je vyber malý a vsade je to iste

stanka91
17. jún 2015

no babiky, ja som si dnes na kupila 🙂 satky už mam ...bola som pri tej Oksane super krasny vyber, milé zeny, zrobia vam vsetko podla vasich predstav 🙂 maju tam aj sportove veci - len trosku asi mensi vyber ako v uzhorode, ale nakupite 🙂

sany16
17. jún 2015

Tak to som rada, že si nebola zbytočne a si spokojná 🙂)). Keď prehovorím manžela tak skúsime 🙂. ďakujem

kinkinka26
5. júl 2015

Dobry den, chystam sa v sobotu do Slemeniec. Viete mi niekto poradit ci sa mi oplati ist? Chcem hlavne oblecko pre deti - 3 a 5 rokov a nejake botasky. A tiez kolko sa caka na hraniciach. Dakujem 🙂