Nápady na valentínsky darček pre muža?

lucka12399
29. jan 2019

Baby mate nejaké nápady na valentinsky darcek pre neho? Nieco originalne vyrobene, ak ste nieco vyrabali alebo videli😀 uz som vymyslala hocico no tentoraz ma nic nenapadá. Vdaka.

h_petra
29. jan 2019

to sa ešte dáva? Darčeky na Valentína? Choďte na večeru, do kina, do divadla, spravte si pohodu, venujte sa výhradne jeden druhému... každý deň a pri každej príležitosti, nie len na Valentína

beky1813
29. jan 2019

Ja kupujem kefky curaprox

fokuska
29. jan 2019

@lucka12399 Podla mna nema zmysel davat silou mocou originalny darcek, ak ho sama nedokazem vymysliet presne na mieru tomu, koho chcem obdarovat.

Okrem toho, staci si hodit do googlu original valentinse gift ideas a podobne a na pintereste ti najde stovky/tisice inspiracii.

tyrkysova_kobyla
29. jan 2019

@lucka12399 este je otazne, co ho potesi, nie ze najdem si nieco super krasne, ale jemu su take veci uprdele 😀
Mojho potesi aj ked ho len tak vezmem niekam "neromanticky" na burger alebo tatarak, alebo len ked donesiem flasu vina a popijame v posteli

titla
29. jan 2019

@lucka12399 Ja vyrábam pohľadnice - mám to ako hobby. Tak manželovi spravím valentínku. Jemu je to úplne jedno (samozrejme poďakuje, ale ledva pozrie), ale ja mám aspoň dôvod sa svojmu koníčku venovať... 😀😀😀
Inak Valentína nijak neprežívame. Kvety mi manžel nosí v priebehu celého roka len preto, že mi chce spraviť radosť. A ja sa ho tiež snažím potešiť len tak, lebo chcem.

lucka12399
autor
29. jan 2019

My valentin neprezivame nejako extra, do kina chodime hocikedy, na veceru a pod. tak isto. Ide o to len dat si nejaku drobnost, malu hlupost len tak cisto z lasky. Potesi ho hocico..

sintra
29. jan 2019

Moj take vyrobene neoceni a mne sa aj tak nechce :D Zato velmi oceni dobru cokoladu, tak dostane velku.

ellieellie
29. jan 2019

Prečo nespraviť radosť tomu druhému? Aj k mame cítim vďaku a lásku po celý rok a predsa to neznamená, že na Deň matiek jej ani len nezavolám.. lebo však si voláme hocikedy. Nerozumiem celkom tomu boju proti Valentínu, Dňu žien, Dňu matiek atď. Ale to len na margo niektorých komentárov 🙂

My na Valentína nemávame nejaký extra špeciálny program, ani si nedávame veľké darčeky. Ale dostanem kytičku (áno, aj napriek tomu, že ju dostanem hocikedy počas roka - keď hocikedy, prečo nie práve aj na Valentína? 😉) a nejakú čokoládku.. ja manžela najviac poteším nejakým sexi prádielkom 🙂 Ktoré mu doprajem tiež hocikedy, tak prečo nie aj v ten deň 😉 A valentínska večera je u nás jasná, môj manžel miluje pizzu, robím úplne fantastickú a žiada si ju každý piatok, je to už naša tradícia. Tento rok mi napadlo, že mu na Valentína tiež upečiem pizzu, ale nie na klasickom pizza plechu, ale kúpim taký ten špeciálny kameninový.. aj so servírovacím podnosom, takže to bude mať zároveň ako valentínsky darček 🙂 Už teraz viem, aký bude z toho šťastný a teším sa na jeho reakciu 🙂

diankadop
29. jan 2019

Je to na mna dost komerccne. Aj ja mam radsej ked dostanem nejaku drobnost len tak, bez toho aby sa to niecim podmienovalo a ocakavalo. Tam sa podla mna to caro celeho darceku straca

lucka12399
autor
29. jan 2019

@diankadop lenze on nic neocakava, hovorili sme si ze valentin nebudeme riesit. Ale aj keby. Na narodeniny cakam ze mi nejaku drobnost da a potesi ma to rovnako .. a nepride mi ze by sa nejake caro stracalo

diankadop
29. jan 2019

Neviem no tazko podla mna porovnavat valentin s narodeninami, no je to ovsem len moj osobny nazor 🙂

titla
29. jan 2019

@lucka12399 Môj manžel má rád pivo. Takže niekedy keď vidím napr. neznámu značku v obchode, alebo také čo má rád ale bežne si nekupuje, kúpim napr. 4 plechovky a previažem červenou mašľou. Toto sa dá aplikovať so zmrzlinou, čokoládou, vínom, orieškami... Spomeň si čo má rád, ale bežne si to nekúpi a prekvap ho tým.

bianka0207
29. jan 2019

Chápem Vás, my chodíme tiež často do kina atď.. Lenže na Valentína môj partner pracuje každý rok, takže osobne som tiež za darčeky. Skúste niečo originálne, napr. fotokniha, pri každej nejaké moto, alebo spomienka, ktorá sa vzťahuje na určitú fotku. Alebo vankúš v tvare srdca so spoločnou fotkou 🙂 Alebo skúste na youtube vyhľadať "tip for valentines day". 🙂

lucka12399
autor
29. jan 2019

@bianka0207 super, dakujem 😊

dopolbokaodrata
29. jan 2019

@beky1813 😂😂😂 a mimo Valentína mu kúpiš obyčajný Colgate?

beky1813
29. jan 2019

@dopolbokaodrata ale toto su pekne kefky, ked su spolu, vytvaraju srdiecko 🤣🤣🤣🤣

adamkokubik
29. jan 2019

snehové pusinky 😘

dopolbokaodrata
29. jan 2019

@beky1813 jaj, to neviem, my používame iné, idem si to vygooglit

beky1813
29. jan 2019

@dopolbokaodrata ja som ich videla v dm pri pokladni

humajnicek
29. jan 2019

@adamkokubik tie vyzerajú lákavo. Sama si ich piekla aj vyzdobovala?

cokololadka
29. jan 2019

Ja som minule tomu môjmu napísala liebesbrief a nechala som mu ho v práci u nich na recepcii ..A aký bol potom vysmiaty keď prišiel domov 🙂

dopolbokaodrata
29. jan 2019

@beky1813 pekne ale obávam sa že u nás také veci nikto neoceni.. Ani ja 😂

adamkokubik
29. jan 2019

@humajnicek ďakujem za pochvalu 🙂, áno, pusinky pečiem pri rôznych príležitostiach, s rôznymi motívmi, je to moje sladké hobby

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamkokubik
30. jan 2019

@miriam11 ďakujem

zuzlaka
30. jan 2019

@adamkokubik tie motívy to si z niekade kupuješ? Objednávaš??

marty_4
30. jan 2019

podla mna staci uplne upiect nejaky kolacik alebo urobit nejaku veceru, ist niekam na veceru 🙂

adamkokubik
30. jan 2019

@zuzlaka áno, obrázky sa dajú objednať na stránke Adriany Polákovej

tanickalab
30. jan 2019

Tieto sviatky zaľúbených sú pre mňa vždy najhoršie, lebo nikdy neviem čo drahému kúpiť :-/

petravas
4. feb 2019

Nahod sa do podvazkov, sexy pradla a ides 💃 Nie je chlap, pre ktoreho by zena sama nebola tym najkrajsim darcekom 🙂