Nechcené myšlienky,obavy,strach,úzkosť,bolesť hlavy

laete
27. júl 2018

Ahojte baby. Mám problém s tým že už asi okolo mesiaca sa mi v hlave vytvárajú také nepríjemné myšlienky a pocity. Som z toho strašne zúfalá. Mám hrozný strach a obavy o svoje zdravie a zdravie najbližších. Nemozem počúvať niektorú hudbu ktorá znie smutne alebo filmy ktoré sú smutné. Teraz ma asi 5.deň bolí hlava nad očami alebo len polovica a ja mám strach. Som zúfalá. Hovorím si v myslí že keď niečo nespravím stane sa niečo mne alebo mojej rodine. Som zúfalá. A neviem čo so sebou nechcem to riešiť liekmi alebo psychiatrom strašne sa bojím... Pred tým som takto negatívne nemyslela ale vydz som bola taký emotívnej si typ čo všetkého rozplače.

eliska13
28. júl 2018

@jana_eyre super asi Tá láska od rodiny, deti vyliečila nemáš čas sa nad tým zamýšľať🙂práveže čo sa mi zdá u ostatných skôr ako pribudli povinnosti, deti, stresy práve vtedy sa niečo takéto objavilo...psychika je strašné krehka

jana_eyre
28. júl 2018

@eliska13 no ja myslim, ze je to tym, ze som si po tazkom obdobi sa mi zdaju starosti s detmi ako malina 😅 u nas doma to nikdy nebolo ruzove - moj otec dostal mozgovu porazku ked som mala 8 rokov, velmi to zasiahlo jeho psychiku a cela rodina tym trpela.. v 20tke mesiac po mature mi zomrela mama a to ma uplne dostalo na dno.. no a o rok som sa stretla s muzom a odvtedy sa vela veci zlahcilo, hoci ocd som mala este aj pocas nasho vztahu.. posledne roky mi je lepsie.. 😊

katyd
28. júl 2018

@deborach14 Ja som prežila podobné stavy, viem o čom hovorím. Inak by so si netrúfla písať k tejto téme. Každý raz musí začať "svoju cestu", ak chce prežiť v tomto šialenom svete.

lienka9
29. júl 2018

@laete ja som mala tiez uzkostne stavy a uplnu paniku o blizkych..pomohla mi bachova tetapia 🙂 odporucam

andy_m8
27. apr 2019

ahoj, ja som mal rovnaké myšlienky v detstve. začalo to keď som mal asi 8 rokov asi zo stresu a genetických dôvodov. Mal som stále akoby v hlave niakého "démona" ktorý mi hovoril čo mám robiť : keď nepreskočíš plot zajtra umrieš atď... bolo mi to strašné trápné robiť veci čo sa mi v hlave vynoria pred ľuďmi. potom ďalší typ myšlienok ktorý som mával bolo ako keby nutkanie urobiť niečo proti mojej vôli. keď som bol dajme tomu na skale s kamarátom mal som potrebu ho sotiť aj keď som vedel že by som to nikdy neurobil. keď som si o týchto veciach čítal články na internete zistil som, že sú to príznaky OCD a call of the void fenomén. je to zložitá téma na dlhú diskuziu. keď sa chceš o tom ďalej rozprávať napíš mi na instagram : @thehuntertv_insta

lukas484
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukas484
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puplatko
21. jan 2020

Idem si ho prečítať @lukas484. Pravda je, že mnohých nás nejaké psychické problémy trápia, len stále máme problém o tom hovoriť, máme pocit, že sa to týka len nás a že niekto iný by nás mohol vysmiať :/