Norethisteron a ako ho brať

natal12
27. júl 2018

Ahojte baby. 3 dni pred ocakavanou MS mam začať uzivat norethisteron.. lenze co ak menzes dostanem skor napr. V nedelu a nie 1 augusta? Minulý mesiac a predminuly som mala 1.

natal12
autor
27. júl 2018

Alebo mozem to brat aj skor?

nikiky
28. júl 2018

Ahojja som tiez mala brat norethisteron ale mala som z neho vedlajsie ucinky. Silne bolesti hlavy a sa mi zda ze pri nom mi menstruacia meskala 20 dni ale potom prisla taka ze fakt take bolesti som nikdy nemala

skrinkaminka
28. júl 2018

V pohode aj skor ho možeš brať :D ja som brala asi týžden pred MS,,,nič sa nestane 🙂

lubassa
28. júl 2018

Nedavno som ho brala aj ja, vobec mi nezabral, dostala som menzes, ked som ho asi pred styrmi rokmi mala, tak mi normalne zabral, ani ziadne vedlajsie ucinky.. Ja som ho zacala brat styri dni pred ocakavanym menzesom, ale nemyslim si, ze som tym nieco pokazila, no menzes prisiel normalne a silnejsi ako inokedy.

natal12
autor
29. júl 2018

@lubassa to ani nesranduj 😡 sestrička mi kazala 3 dni pred . No uvidime

natal12
autor
29. júl 2018

@lubassa
@skrinkaminka
@nikiky baby a ked som dnes jednu tabletu vzala o pol jedenástej a druhu si dam večer o pol jedenástej. . Tak mozem si to prehodiť zajtra tak ze jedna o osmej rano a druha o osmej vecer? Ci radsej uz nie?Ďakujem

lubassa
29. júl 2018

@natal12 sama som bola prekvapena a nenachystana, co ti poviem, parada...

nikiky
29. júl 2018

Ja som brala rano o 9 a vecer o 5. Niesu to antibiotika ze by sa mala brat kazdych 12 hodin. Ked som pri malom zabudla si dat tak tiez o 12 naobed a vecer o 7 nikdy som nerozdelovala na 12h.

maminecka2
29. júl 2018

Ja som akurat uzila poslednu planovanu tbl., tak cakam kedy a co bude. Ak dostanem o 20 dni tak to bude presne na dovolenke 🙈. Posuvam si totiz jeden cyklus pred, nechcela som ho brat celu dovolenku.

natal12
autor
30. júl 2018

@nikiky tak super lebo mne sestrička ze mali by sa v rovnakej hodine tak preto sa pytam. A vedľajšie ucinky som citala ze hnačka a tu mam uz od nedele😡 teraz neviem ci s tých liekov alebo s tepla😀

natal12
autor
30. júl 2018

@maminecka2 aha. A mas aj nejaké vedľajšie ucinky lebo ja ano😡

nikiky
30. júl 2018

A koli cimu ich mas???

natal12
autor
30. júl 2018

@nikiky ideme s priateľom na dovolenku 3 augusta,a 1 augusta mam dostat menzes. Tak preto. A uzivat ich mam po celu dobu co tam budem ze ako ja chcem teda. Kedysi som mavala menzes hocijako ze raz prisiel skor a raz neskor.. ale posledné dva mesiace dozadu došli nacas vzdy prvého-1

maminecka2
30. júl 2018

@natal12 Ja mam ale ze totaaaaal nervy, uz som pohadana aj s neterkinym morcatom 😱. Ja to mavam ako PMS a teraz je to brutal. Inak aj mna prehnalo jednu noc a potom este dva dni taky cudny pocit v bruchu, ale mala som aj krce a pripisujem to skor viroze.
Ja som sa bala ako to budem znasat takze si posuvam cyklus pred, ale mam strach ci si nerozhadzem cyklus a nedopadnem este horsie 😜.

natal12
autor
31. júl 2018

@maminecka2 rozhadzes si cyklus s tym mozes pocitat . A uvidíme ci zaberu tie lieky lebo mam uz biely vytok😕

natal12
autor
31. júl 2018

@maminecka2 nechcem celu dovolenku presedieť len

maminecka2
31. júl 2018

@natal12 Ja som prave presne po 48 hodinach dostala, tak som rada, lebo som mala strach ze dostanem o dva tyzdne akurat na dovolenke. Ale teda nervy mam stale, neviem ci to bude este dosledok alebo je to z tych 100 rokov na materskej 😛😱.

natal12
autor
31. júl 2018

@maminecka2 a na dovolenke by si uz mat nemala ci?a kedy ides?

maminecka2
31. júl 2018

@natal12 Ano nemala, ideme 15.

natal12
autor
1. aug 2018

@maminecka2 super. No snad zaberu. Ale porazi ma ak ich berem zbytocne😂😠😕 . Keby ich neberem mozno by mi menzes prisiel aj neskor nez 1 augusta. Ale tak posledné dva mesiace prisiel nacas prvého -1

maminecka2
1. aug 2018

@natal12 Vsak toto, ked netreba tak pohoda a ked clovek dufa o 1-2 dni tak just nie 🙄

natal12
autor
1. aug 2018

@maminecka2 ale tak berem to radsej. Mozno by došli aj toho 1 augusta keby neuzivam tie tabletky

maminecka2
1. aug 2018

@natal12 Jasne, vsak uvidis.

0100
21. aug 2018

@natal12 prosím ta neostali ti tie tabletky potrebovala by som súrne do štvrtku

barboraule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz