Odporučte, ktorý mobil kúpiť do 150 €

fiafia
6. máj 2020

Dobry den. Obraciam sa na Vas s prosbou o radu,nakolko sa v tom nevyznam, nesledujem novinky, trendy. Chcem kupit mobil cena do 150€. Poziadavky mam aby nemrzol, dobra pamat, hlavne sa mi jedna o fotaky tiez dobry predny fotak. Poradite nieco prosim? Vobec neviem ktorym smerom hladat. Za radu dakujem

nika82
6. máj 2020

Xiaomi Redmi 8 LTE 32 GB cca 130e
Xiaomi Redmi 8A LTE 32 GB cca 120e

drozdajkahra
6. máj 2020

Ja mam Huawei P smart 2019
Muž Honor 8S
Nato že majú predný 5, zadný 13 mpx za mňa max spokojnosť, môj mam skoro rok, šľape dobre, ale nenútim, nevychvalujem do nebies, možno som chytila len dobrý kus

0silvia0
6. máj 2020

@drozdajkahra mam ten isty ako ty takmer rok, tiez max. spokojnost

eliska13
6. máj 2020

@fiafia ja mám Xiaomi mi A3 robí veľmi pekné fotky neviem aká je teraz cena, ale asi by si sa mohla zmestit

enka81
6. máj 2020

synovi som kúpila nedávno lenovo A6 note a stačí.

fiafia
autor
6. máj 2020

@nika82 presne tento som pozerala ale nasla som recenzie,ze mrzne a nema kvalitne fotky. 😢

fiafia
autor
6. máj 2020

@drozdajkahra tento huawei som tiez pozerala. Recenzie na ne su,vraj maju problem s google aplikaciami. Je to prosim pravda?

fiafia
autor
6. máj 2020

Dakujem za rady. Ale ako tam pozeram tie ceny, recenzie tak ma chita zufalstvo. Vyzera to,ze za telefon treba dat minimalne 300€. Mozno som mimo tejto doby ale to ja som nie ochotna dat 😂 a 1000€ za telefon ani nevravim

bluka2
6. máj 2020

Motorola Moto g7 power za 150€ , pozri

sofinka1301
6. máj 2020

@fiafia aj ja mam Huawei p smart 2019 a som spokojná, pekne foto, nemrzne a problémy s Google majú najnovšie telefóny... Tento ešte ma Google a nič sa nezmenilo 😉

jasminet
6. máj 2020

synovi sme teraz kupili xiaomi redmi 8 64GB, za 130€ a v pohode je... ja mam xiaomi tiez par rokov a super, nemozem jedno kryve slovo povedat

fiafia
autor
6. máj 2020

@sofinka1301 dakujem teda za tip. Nasla som ho aj v dobrej cene. Ma dobry aj predny fotak? Hlavne o fotaky sa mi jedna a teda aby nemrzol. Mam starsi huawei ale tak mrzne,ze sa musim ovladat aby som ho dakde nehodila 😂

sofinka1301
6. máj 2020

@fiafia ja som spokojná aj predná kamera aj zadný foťák super... Nájdem nejakú foto a pošlem do správy aj predný aj zadný foťák?

fiafia
autor
6. máj 2020

@jasminet pozerala som ich, celkom dobu cenu maju. Dakujem za realnu recenziu lebo som nasla viac takych,ze mrzne a fotak nieje tak kvalitny

marca12
6. máj 2020

@fiafia velmi sa neriad recenziami,ludia by chceli za malo penazi vela muziky. Ak nieco hodnotim,nemozem porovnavat s 1000€ mobilom,co pri tychto recenziach casto vidim a celkovo pri vyrobkoch su niekedy neadekvatne hodnotenia. Nedavno som kupovala mobil,tiez kriterium do 150€ . Odporucam ti osobne si vyskusat v predajni a zbadas,ci ti jeho rychlost vyhovuje. Ja mam mobil len na zakladne veci,aplikacie nepouzivam,mam ich malo a vtedy som vybrala huawei Y6 a spokojnost. Celkovo huawei a xiaomi su dobre. Sklamanim bol samsung A3 strasne spomaleny .

fiafia
autor
6. máj 2020

@sofinka1301 jej to by bolo super. Niesom velmi na fotenie ale ako mam malu tak fotky vzdy a vsade 😊 dakujem

sofinka1301
6. máj 2020

@fiafia poslala som 😉

jasminet
6. máj 2020

@fiafia pre mna je telefon na telefonovanie, teraz mam aj internet v nom, obcas fotim - teiz bola pre mna podmienka dobry fotak, ale na normalne fotenie mam klasicky fotoaparat, tento v mobile je len pohotovostny. naozaj uplne v pohode, nie je to profi fotak s objektivom, to nikdy nebude, fotky za sumraku a podobne su proste vidno, ze je to mobilom fotene. ale beznemu cloveku to staci ked s tym nejdes na vystavu 😀 muz ma vzdy LG, samsung atd telefony, ale sam povedal, ze plati len za znacku, vykonom sa xiaomi vyrovnaju aj obcas predbehnu tie drahe, znackove.

jasminet
6. máj 2020

boze, teraz pozeram, ze kryve slovo... ☹ krive samozrejme

fiafia
autor
6. máj 2020

@sofinka1301 dakujem krasne. Fotky su 👌 a velmi ma prekvapili fotky prednym, ani tam nevidno rozdiel. Krasni ste 😘

sofinka1301
6. máj 2020

@fiafia ďakujeme pekne 😉a pritom som nikdy nič nenastavovala na foťáku 😂😁neboli ani upravené nič ja som fakt spokojná... Len keď je blbé svetlo dnu tak sú trošku pre moje oko iné tie fotky... Ale skúsim takú pozrieť ci nemám tiež a poslem

nika82
6. máj 2020

@fiafia ja mam xiaomi 7 a nic nemrzne

nika82
6. máj 2020

@marca12 len y6 ma slabu baterku , su uz lepsie 4000 ci 5000

hettinka
6. máj 2020

@fiafia používaný IPhone 6s alebo 7

drozdajkahra
6. máj 2020

@fiafia ja nemám vôbec žiaden problém s ničím, ale vravím nevnucujem, možno som len chytila dobrý kus

marikost
8. máj 2020

@fiafia pred 2 tyzdnami som kupovala Redmi Note 7 4Gb/64Gb, 48Mpx fotoaparat, silna bateria 4000mAh 169€. Jeden uz mame a rok pouzivame, sme spokojni, vyborne foto. Odporucam, len nema platba nfc (nepotrebujem).
http://www.webmobily.sk/index.php?route=product...

fiafia
autor
8. máj 2020

@marikost dakujem za tip. Tiez by som isla do xiaomi celkom sa mi pozdava. Zajtra pojdem niekde pozriet tak som sama zvedava ci a co nakoniec kupim 😂 bez mucenia sa priznam,ze som mlada ale moderne technologie moc neovladam takze sa mi taketo veci nekupuju lahko 😂😂😂

airaw
8. máj 2020

Mám xiaomi už 3 roky a som úplne spokojná, nemrzne, robí dobre fotky, baterka dlho vydrží, stále mi padá z rúk a nič mu nie je 🙂

marikost
10. máj 2020

@fiafia v obchode kupite o dost drahsie. Rozdiel moze byt aj 20-30€.