OmegaMarine Forte+

majocka04
6. nov 2015

mám asi veľký problém...poslúchla som reči "milej" pani, ktorá mi volala,aby som si objednala hore uvedenú hlúposť, veď viete- vzorka zadarmo a potom keď nebudem chcieť, tak sa to dá jedným telefonátom zrušiť...a teraz čítam na nete , že je to jeeden veľký podvod...čiže budú mi chodiť tie hlúposti a ja za nich budem vyhadzovať peniaze...lebo na to číslo čo tam je sa vraj nedá ani dovolať...:( prosím poraďte mi čo mám robiť, lebo sa zbláznim, hanbím sa s tým priznať aj manželovi....ďakujem za každú radu

prego81
6. nov 2015

@majocka04
pises ze za nich budes vyhadzovat peniaze: ako? ty si nieco podpisala alebo si milej pani dala cislo karty/uctu?

majocka04
autor
6. nov 2015

@prego81 nie, ale budú mi chodiť tie vitamíny a keď ich nebudem uhrádzať narastú aj úroky a ja sa nedoplatí, môžem si za to sama, tak si to musím vyžrať....napísala som tam, že to chcem zrušiť, tak uvidím ako dopadnem...

prego81
6. nov 2015

@majocka04
ak si nic nepodpisala tak nic neplat. Nerozumiem...dala si im svoje udaje a pod?

bonaqa2013
6. nov 2015

Počuj ja ťa chápem. Mne tak asi pred 3 mesiacmi volala jedna pani, že robia nejakú reklamu na ponožky, ktoré sú proti poteniu nôh. tak ma spracovala, že som jej dala tel. číslo, aj adresu a o pár dní prišiel jeden pár ponožiek domov. Ponožky som zabalila a pekne krásne poslala spať na ich adresu. Odvtedy mám pokoj. aj keď tomu môjmu sa nohy potia poriadne.... Ale podĺa mňa to bol podvod. Takže keď niečo príde, alebo to nepreber, alebo to pošli naspať, že ty si to neobjednala. A dovi....

petraxy6
6. nov 2015

@majocka04 toto je článok z roku 2011 . to toto máš na mysli? http://www.bystricoviny.sk/spravy/banskobystric...

petraxy6
6. nov 2015

@majocka04 a ináč, manželovi by si to mala povedať. určite ti pomôže 🙂

jankazav
6. nov 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Nie si povinná nikomu nič platiť. Jednoducho napíš im e-mail, že odstupuješ od zmluvy, pretože použili "nekalú obchodnú praktiku" (presne tak to tam napíš - nekalá obchodná praktika) a to je všetko. Od toho momentu ich môžeš ignorovať. Ak by sa s tým aj obrátili k súdu, neuspejú, pretože použili nekalú obchodnú praktiku. Nájdi si o tom informácie na internete.

jankazav
6. nov 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

A zároveň napíš aj e-mail (podnet) na Slovenskú obchodnú inšpekciu (SOI).

majocka04
autor
7. nov 2015

@petraxy6 to som si precitala,az mi zle prislo :( dufam,ze sa tam v pondelok dovolam a ked nie,musim to nejako riesit,keby sa to nedalo po dobrom tak som schopna sa obratit aj na policiu,len nemam dokazy...a manzel to uz vie,videl na mne ako sa tvarim,tak som mu to musela vyklopit 🙂

petraxy6
7. nov 2015

@majocka04 🙂 aspoň ťa podporí manžel 🙂 a mne je divné že už toľko rokov tak tá firma funguje. len skúšaj pátrať, dáko sa to vyrieši 🙂 držím palce 🙂

majocka04
autor
7. nov 2015

@jankazav sice som im pisala na mail ,kt je na ich stranke,len ci sa k nim "dostane" :( nedvihala som cudzie cisla,len toto volalo casto a ja hlupa som naletela :(

majocka04
autor
7. nov 2015

@petraxy6 dakujem ,hadam sa to poriesi a zbytocne som z toho vylakana 🙂

majocka04
autor
7. nov 2015

@bonaqa2013 ja som to nechcela prebrat,len prebrala som a aj otvorila zo zvedavosti,ani ma to nenapadlo poslat naspat...:( ale jest to isto nebudem,ked sa to poriesi tak hned to vyhodim...

majocka04
autor
10. nov 2015

už je to hádam ok, teda keď nepríde ta faktúra 🙂

dr_janka
1. jan 2017

@majocka04 ahoj. Ako si nakoniec dopadla s tymto problemom?

majocka04
autor
1. jan 2017

@dr_janka juuuj to bolo ua davno...ale nakoniec som sa tam dovolala a zrusila som to...tablety skoncili v kosi

dr_janka
2. jan 2017

@majocka04 tak super potom

ivinka22
30. okt 2017

Kocky :( aj ja som sa dala nachytat...prosiel mi email ze zadarmo mozem vyskusat ze zaplatim len postovne...kamoska mi ukazala hned recenzie este v ten den...pisala som im email ze chcem zrusit a nic mi neodpisali...co.mam robit ked mi to poslu?...

majocka04
autor
31. okt 2017

@ivinka22 skus to zrusit telefonicky...ja som tak urobila

ivinka22
1. nov 2017

@majocka04 uz to je vyriesene...mailom sa ti dalo 🙂

monka7
3. jan 2018

@ivinka22 ahoj, mne to dnes "odtelefonovala" a odsmskovala upešne "šikovna" dcera porazit ma ide pisala som znovu sms ze nesuhlasim a aj mail rovno na tu info adresu dufam ze sa to podari zrušiť. tebe to uznali v pohode?

ivinka22
3. jan 2018

@monka7 neboj sa ...uznaju...a este ked to dcera a nie ty objednavala...uz som ti pisala aj spravu

airin141
29. jan 2018

@ivinka22 ahoj, prosim ta vies mi povedat na aky mail si pisala, a z akeho ti odpisali, tiez mam s nimi problem.Dakujem

ivinka22
29. jan 2018

@airin141 ja uz nepamatam aky to bol mail..

mila23
15. máj 2018

zianky, obnovim diskusiu. AJ rodicom prislo 'balenie zadarmo" a ze si mozu za polovicnu cenu objednavat dalsie balenia. Tak pozeram recenzie na nete. V podstate co citam, tak nie su vyhrady k tovaru ale skor k tomu ako to nasilu ponukaju....ci? nasi su vitaminovi maniaci, tak zase rybi olej by im prospel, len teda neviem ci zrovna tato znacka

basterko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz