Orange verzus Tlecom internet a TV

emma673
11. máj 2018

Ahojte. Ktorý internet a tv je lepší. Potrebuje zaviesť v za a syn hra online hry.

conspi
11. máj 2018

@emma673 toto bude 100 ľudí 100 chutí... Ale za mňa telekom. Máme ho roky a som spokojná. Tiež sa u nás hrávali online hry a nikdy nebol problém

laska201
11. máj 2018

Tak mi mame balik pausal z telekomu magio tv s 3 open boxami pevny internet ten mame k magiu skoro zadarmo.A platime mesacne za toto vsetko 78eur plus sme si uz kupili telku s wifinou takze skoro kazdy vecer pozerame filmy.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibistec
13. máj 2018

@sandra151 koli comu? Pokial viem.jedini co sa da nahravat program a pod. Respektive funkciami zatial.nema konkurenciu. My sme.si napr tak zvykli ze ne uz nechceme a nekazi sa nemrzne ani nic podobne uz roky. Zato svokra mali orange a jedna katastrofa stale problemy.

kvetulienka253
13. máj 2018

@sandra151 jezisky, a to máš odkiaľ takúto múdrosť? Podložís faktami, či je to jpp?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andyka321
13. máj 2018

Za mna jednoznacne Telekom. Za tv, net a telefon mesacne 30.96 € . Vsetko stredna uroven L a telefon zadarmo.

bibistec
14. máj 2018

@sandra151 no tak horsie ako upc snad nie je nic. Stara mama mala a ostalo to podnajomnikom vecne poruchy a vypadky, uz ani nekomentujem ze sa tam nikdy nedalo dovolat jedna katastrofa.

solinkarka
14. máj 2018

Mame orange tv aj internet uz 4r a vsetko ok, za mna teda odporucam

laska201
14. máj 2018

Ked sme byvali v meste mala som mobilny internet prve 2 roky z orange no pri kazdej jedneh platbe som tam nadavala co to maju za internet ked nie a nie sa mi stranka nacitat a to ani nebola nejaka spicka ze pretazeny.Potom sme mobilny zobrali z telekomu a tam ani jeden raz sa mi to nestalo.Dokonca po 2 rokoch mi ho chceli dat za polku ale uz sme sa vtedy stahovali.

kvetulienka253
14. máj 2018

@sandra151 aké videa? Ja chcem dôkaz zo seriózneho zdroja, že mágii je najhoršie na trhu 🙂)

luci009
14. máj 2018

Z tých dvoch by som si určite vybrala Telekom. Keď som bývala u rodičov tak úplná spokojnosť.
No keď som sa odsťahovala a manžel sa nechcel viazať tak sme si vybrali ANTIK. A bohato nám to stačí.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetulienka253
14. máj 2018

@sandra151 hlavne, že ty nerypes 🙂)) Som sa slušne spýtala, z akého zdroja máš, že je najhoršie na trhu. Je to len prezentovanie tvojej osobnej skúsenosti, žiaden relevantný prieskum, parametre, porovnanie funkcií... Hmm, jpp. Ja mam magio roky a som maximálne spokojná

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henrietahena
14. máj 2018

Používame voľnú telku internet z UPC a verte že nám to stačí. Veď nevedia čo pýtať za obyčajnú telku. A načo mi je toľko programov? Veď kedy to vy stíhate pozerať? A to čo chcem vidieť nájdem na nete a bez reklám...

emuska110
11. sep 2018

Dobry den chcem sa informovat ako ste spokojni s tv Magio cez satelit? Uvazujeme o nej tak budem vdacna za info dakujem

kvetulienka253
11. sep 2018

@emuska110 veľká spokojnosť.

simdob
11. sep 2018

@emuska110 aj my máme a super 😉

221girl
11. sep 2018

Popytaj sa ludi okolo teba. My sme mali telekom internet roky a nesiel. Prisla 19-20 hodina a nic..boli sme bez internetu az do rana. Akykolvek servis nehrozil, kedze prisli cez den a internet siel, stazovanie bolo ako hadzat hrach o stenu. Tak isto telefon. Mali sme 3 cisla dokopy sme mali platit cca 30 eur a stale 45€ ucty. Ked sme tam prisli tak vypis stal 5€ na jedno cislo. Cize sa to nedalo skontrolovat. Cisty sraci... My sme mali od nich vsetko. Cela rodina.... Roky. Potom sme ptesli na net od orandge, cca 4 roky bez problemov. Este aj zlava tam bola za prenos 5€ a zlavy na ISIC atd... S telefonom treba šachovať, podla ceny. Ked sa ti nepacia ich pausaly, treba poziadat o prenos cisla a zrazu ti daju to iste aj za polovicu. To vsetci.... Ale internet od telekomu, do toho by som uz nesla nikdy. To bolo naozaj horsie ako zle, ale som si vedoma toho ze vela zalezi od lokality (a to byvame v obci hned vedla mesta… tabula mesta konci a hned tabula zaciatok obce...cize ziadne lazy)