Ovulácia alebo MS ?

anna883
9. jan 2020

Ahojte baby, neviem, či to tu už bolo, ale dneska by som mala mať presne stred cyklu, čiže ovulaciu. Od rána mám biele vytoky bez zápachu, ale sú strašné silné. Minulý mesiac som mala zápal močových ciest a meškali mi krámy 12 dní
No a teraz by som mala mať ms až 21.1, ale už mám na nohavičkách dosť krvi, tak neviem, či je to ovulaciou alebo je to už ms. Nestalo sa to niekomu? U gynekologicky som bola minulý mesiac pred vianocami. Pohlavný styk som mala naposledy v apríli. Ďakujem.

veronikaszabova
9. jan 2020

Hlavne to nepripisuj tehotenstvu 🙈🙈

anna883
autor
9. jan 2020

@veronikaszabova nepripisujem🙂 veď mi to gynekologická vyvrátila, len neviem, či to mám brať ako následok toho zápalu, ktorý ešte mám. Alebo k ovulacii alebo menstraucii. Pretože 15 dní je málo, veď to som ani ovulaciu nemohla mať.

veronikaszabova
9. jan 2020

@anna883 biely vytok nebyva pri ovulacii. Cize ovulacia to nebude

anna883
autor
9. jan 2020

@veronikaszabova a nevieš čo by to mohlo byť? Asi mi začali moje dni no..

veronikaszabova
9. jan 2020

@anna883 no sak pockaj par dni a uvidis, co sa z toho vyvinie.

anna883
autor
9. jan 2020

@veronikaszabova okej, uvidím, ďakujem pekne za odpoveď 🙂

sapetka
9. jan 2020

@anna883 pocas ovulacie je cirejsi vytok a moze sa vyslytnut aj slabsia krv

anna883
autor
9. jan 2020

@sapetka áno, to som počula, len tej krvi tam je dosť.

miadi
9. jan 2020

@veronikaszabova myslis ze je to ta co si namyslala na jesen ze je od aprila teho hoci mala negativne testy? 🙈
@anna883 chod na gyndu moze to byt nejaky problem.

anna883
autor
9. jan 2020

@miadi no bola som tam pred mesiacom 🙂 možno to je ešte z toho zápalu ciest, neviem.. alebo stresom. Zajtra zavolám na gynekologiu a uvidím, čo mi povie. Ďakujem
A áno som to ja🙂?

veronikaszabova
9. jan 2020

@miadi jo 🙂

anna883
autor
12. jan 2020

@veronikaszabova no mala som to jeden deň. Na dva dni to prešlo a teraz krvacam znova. Nechápem čo to je, asi zajtra zavolám gynekologicke.

anna883
autor
16. jan 2020

No krv už nemám, ale zas mám hnedý, miestami ružový výtok, ja už to nechápem, myslíte, že to môže byť stále tým zápalom? Gynekologická hovorila, že mám nachylnost aj na zápal močového mechúra alebo to bude PMS, o päť dní mám mať ms. Prosím, poraďte. Ďakujem