Patria muži na modrého koníka?

zvedavymuz
1. mar 2020

Ahojte 🙂

Ako správny zvedavý muž si pokladám otázku. Patria na tento portál muži? Vieme byť prínosní v diskusiách?

Toľko prvé zvedavé otázky. Verím, že nás čaká plodná diskusia 🙂

danielahamar
1. mar 2020

ak nie je ego vyššie ako hard disk koníka, tak isto áno😉

zvedavymuz
autor
1. mar 2020

@danielahamar Skvelá odpoveď 🙂

miku1
1. mar 2020

@zvedavymuz Nevadia mi tu muži, pokiaľ vedia trafiť tú správnu kolónku či sú muž alebo žena 🙂 Ty si čo? Zvedavý muž s obrázkom ženy....

zvedavymuz
autor
1. mar 2020

@miku1 o akej kolónke sa rozprávame? Asi by som mal nejako updatovať profil 🙂

teki1
1. mar 2020

@zvedavymuz Si tu pol hodiny a už si chceš adoptovať dieťa. Tak neviem, či práve takýto typ sem patrí. https://www.modrykonik.sk/forum/o-tom-sa-tazko-rozprava/adopcia-slobodny-muz/

miku1
1. mar 2020

@zvedavymuz Pozri nastavenie, o mne, pohlavie ..... 😉

hivanik
1. mar 2020

@teki1 ...zmazane autorom😉

teki1
1. mar 2020

@hivanik Pýtal sa,či sa dá na Slovensku adoptovať dieťa aj iba chlapovi samému. Čistý troll

hivanik
1. mar 2020

@teki1 ...hej...tiez som to citala a zrazu zmazane autorom

teki1
1. mar 2020

@hivanik Ale možno je prachatý a chcel by adoptovať mňa,že nemá dediča.

hivanik
1. mar 2020

@teki1 ...

Zvedavým šťastie praje

teki1
1. mar 2020

@hivanik Ale musí aj teba,sa podelíme .

hivanik
1. mar 2020

@teki1 ...Ked ani nevieme ci ma zaujem o take odrastene ako sme my

teki1
1. mar 2020

@hivanik Veru,nejak neodpisuje. 😀😀😅

heln
1. mar 2020

Tak ja neviem, ženy tu riešia svoju menštruáciu, hlieny, ovuláciu, upchaté mliekovody a podobné super ženské veci.... čo z toho majú muži a ako budú prínosní v diskusiách? Ja tiež nechodím na "mužské" fóra o autách a nebavím sa o motorovom oleji.

danielahamar
1. mar 2020

@heln nech vedia ako na prd sa citime😆

martinals
1. mar 2020

Podľa mňa ak vie poradiť tak je jedno či je to muž alebo žena, sú tu rôzne aj "neženské" diskusie.

brita7777
1. mar 2020

mozno ani nie 🙂

leuchtturm
1. mar 2020

Podla mna hej, muzi su tiez rodicia alebo sa spolocne snazia s partnerkami o potomkov. Vedia poskytnut pohlad z druhej strany na klasicke zenske problemy, ktore sa tu rozoberaju a tiez si precitaju pohlad zien na ten isty Problem. A za tretie, nie sme dakde v Saudskej Arabii, aby sme sa oddelovali.

ovaaa
1. mar 2020

Su temy do ktorych sa muzi dokazu zapojit a obohatit pohlad z druhej strany....avsak pri takych special zenskych hrad radsej mrtveho chrobaka 🙂.

nikyball
2. mar 2020

V niektorých diskusiách áno ale čo som si všimla väčšinou sú stratení a nevedia pochopiť ženy .
Inak aj ja sa ťa chcem opýtať, čo vedie mužov k tomu aby sa tu zaregistrovali?nemyslím tých, čo sa registrujú kvôli skupine silikónové prsia , ale tých čo sa tu chcú reálne zapájať do tém?

marsmykkok
26. feb 2023

Ja mám z nich zmiešané pocity. Nemám zlé ak ich google sem privedie a zaregistrujú sa. A môžu napríklad predávať cez bazár alebo byť v skupine ako sa dá ušetriť ak sú šetrní alebo právne poradenstvo ak sú právnici. Ale z takých, čo snoria v každej téme, kde ženy hľadajú rady iných žien, teda riešia sa vzťahové problémy a tak, z takých nemám dobrý dojem. Ja by som určite nesnorila niekde na mužskej stránke čo muži riešia napríklad vo vzťahoch.

beataxxx
26. feb 2023

Myslim si, ze toto by mala byt cisto babska partia, osobne by mi bolo neprijemne, keby o niektorych cisto zenskych problemoch diskutovali muzi

heln
26. feb 2023

@zvedavymuz citam svoj komentar z pred dvoch rokov...
preco nie? aj muzi chcu vediet o hovienkach, grckani, prebalovani.....