Peniaze mi na účet neprišli

nelkintatino
16. sep 2014

ahojte. prosim poradte mi. pani mi poslala peniaze, slo o sumu 25 eur cize nie malo... lenze mne nic nedoslo ☹ ☹ ona ma aj vypis z uctu ktory mi poslala na email. cize z jej uctu suma odisla ale na moj neprisla... cislo uctu zadala spravne. prosim co mam robit???? poslat jej tovar?? tym padom nebudem mat ani peniaze ani veci... ak neposlem, obvini ma z kradeze... poradte mi, dakujem

dm1
16. sep 2014

@nelkintatino nech si da ona preverit platbu v banke ono v dnesnej dobe sa da taky vypis z uctu velmi lahko sfalsovat :o. Ale samozrejme chybu mohla urobit aj banka aj ked si to neviem predstavit ked cislo uctu sedi :o. A kedy posiealla peniaze?

jumama
16. sep 2014

Bankovy prevod moze trvat 2-3 dni, ak naviac teraz boli sviatky.. A inak by som sa sla spytat do banky alebo zavolala na centrum pre zakaznikov, kazda banka nieco take ma - platba sa nemoze len tak stratit, ak je cislo uctu aj banky spravne zadane.

nelkintatino
autor
16. sep 2014

@dm1
@jumama dakujeem 🙂 ona posielala davnejsie, 10 dni.... ja uz som myslela, ze ked peniaze nechodia, tak veci nechce.... a tu zrazu mi pani pise, ze kde ma veci ze caka uz tyzden a nereagujem... hned mi poslala vYpis z uctu, a obvinuje ma ze som ju okradla.... ako citim sa ako debil, nemam potrebu nikoho okradat.... vzdy cestne s kazdym jednam. preto som z tohto zarazena. i ked viem ze moja chyba to nie je

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gretocka
16. sep 2014

@nelkintatino tiez by som zacala preverovanim v banke. Ak peniaze od nej naozaj odisli a cislo uctu je spravne, treba nahanat banku. Prajem uspesne doriesenie situacie...

prasiatko30
16. sep 2014

O aky vypis z uctu ide? Pokial je to vytlacene z internetbankingu v ten isty den ako prevod urobila tak ona ma moznost tu platbu v ten isty den do urcitej doby stornovat - pokial urobila prevod, vytlacila hned na to stav svojho uctu a potom stornovala platbu - tebe poslala vypis z uctu pred stornovanim tak to moze vypadat tak ze ta platba odisla i ked v skutocnosti to na poslednu chvilku stopla

evittam
17. sep 2014

@jumama Platba už dávno netrvá 2-3 dni. Z banky do inej banky max.24 hodín. Prevod v tej istej banke - ihneď. 😉

evittam
17. sep 2014

@nelkintatino Tak jej pekne napíš, že peniaze ti neprišli - a nech si to preverí u banky.....Aká že krádež?!

nelkintatino
autor
17. sep 2014

@prasiatko30
@evittam
@evittam dakujem ☹ no nic, peniaze nenabehli, pani ma obvinuje z kradeze. vraj v banke vsetko overila, a peniaze odisli.....ale akoze ja ich nemam.... teraz sa vyhraza, ze ak jej do piatku nepridu veci, napise mi take zle hodnotenie ze nikdy nic uz nepredam.....fakt som zufala, za dobrotu na zobrotu. asi kaslem na to, predsa neposlem zadarmo veci,a jedno zle hodnotenie asi zvladnem, či nie??? mate skusenost s takymto nieco??? ako ved ja predavam veci uz dlho, hodnoteni mam vela a dobrych- nie na tomto nicku,ale na svojom oficialnom, tento pouzivam len na riesenie problemov, aby som na tamtom nemala strasne vela upozorneni..... no a proste teraz toto, niekto ma takto obvini. nechapem.... ☹

evittam
17. sep 2014

@nelkintatino Nech ti pošle oficiálne potvrdenie jej banky,že peniaze odišli na tvoj účet! Nielen nejaké vytlačené z IB.

monolulik
29. nov 2019

@nelkintatino
Ako sa to doriesilo? Ja mám teraz podobný problem?. Pani peniaze z účtu odišli a u mňa nie sú... Ďakujem

klarissa25
29. nov 2019

no ja takto už nikomu neverím, môže tvrdiť koľko chce že ich poslala, pokial ja ich na učte nemam, v prvom rade to musí ona riešiť s bankou ked tak.....

monolulik
29. nov 2019

@klarissa25 no to čakám odpoveď,že čo jej povedali. Najskôr mi poslala taký výpis akoby na papieri v utorok večer. A dodnes ich nemám ale na účte. No a dnes som pýtala aj také,čo aj vidím,čo jej nabehlo a odišlo z účtu. Samozrejme,čo najviac pocarbane údaje ostatných. Ale je to tam ozaj v mínuse tá platba,že z účtu odisla. Nechápem. Veď je piatok večer a nič...

klarissa25
29. nov 2019

@monolulik a kedy to akože poslala?? Lebo takéto foto sa daju lahko sfalšovať. A ked platbu odošleš ešte sa to to par minut da zrušiť....takže tak

monolulik
29. nov 2019

@klarissa25 pošlem ti do ip,dobre?

klarissa25
29. nov 2019

@monolulik 👍

fkata
29. nov 2019

@monolulik Je to riadny výpis z banky, alebo iba prevodový príkaz?

monolulik
29. nov 2019

@fkata jedno Bolo akoby len zadanie příkazu, ale poslala mi aj pohyby z účtu buď z aplikacie alebo po prihlaseni do IB a tam je to ako odidena platba.

fkata
29. nov 2019

@monolulik Z akej banky, do akej?

monolulik
29. nov 2019

@fkata o
zo slov.spor. do fia. V pondelok zadané a do piatku nemam nic. Jej to ukazuje ako minusovu polozku