Podprsenka pre väčšie prsia

lucka2506
1. jún 2022

Baby prosim vas poradite mi podprsenku v ktorej nebudu vecsie prsia (85E-F) ovisnute? Dakujem

mandymoore123
1. jún 2022

@lucka2506 ahoj, počula som že astratex má dobré podprsenky 😊

katikaba
1. jún 2022

@lucka2506 ja som kúpila v Tescu

dskjhfdlkdjhl
1. jún 2022

@lucka2506 pomeraj sa podla navodu v astratexe a sice budes mozno prekvapena, ale tie podprsenky sedia naozaj dobre.

babajaga
1. jún 2022

timo

angelous1991
1. jún 2022

Ja si kupujem mimizer podprsenky v bonprixe. Prsia zmenšujú a majú presne tieto rozmery ktoré píšeš v úvode . Pekne držia hore nič nevypadáva a hlavne ani kostice nevyliezaju po praní z nej

kornelies
1. jún 2022

@lucka2506 Triumph-vyborna nemecka znacka aj kvalita.
Triola - ceska znacka.
Lindex.
U mna zatial vyhrava Triumph, kupim vzdy 5 ks, ked je v Pandorfe vypredaj. PC cca 60E, ja kupujem za 30-35E.

petricka22
1. jún 2022

@lucka2506 triola, astratex, ale aj tesco a skusim zrejme aj ja tei z bonprixu

pinkgirl
1. jún 2022

Na podprde nešetri - dopraj si podlie, tiež odporúčam Triumph a skúšaj na predajni.

gabika8855
1. jún 2022

Ja som bola v predajni atractiv vo Vivo a za mna uplne top pekne pomerali a skusali sme niekolko

kris_tin257
1. jún 2022

Astratex vôbec nie, dobrá je značka Hunkemoller prípadne prekvapivo ale Victoria Secret má dobré podprsenky, ešte Etam celkom ok sedí záleží na type 😊

evamea
2. jún 2022

85G - Tesco, lepšiu som hádam ešte ani nemala... Bola v zľave za 2,50e, tak som si rovno tri vzala a už ich mám niekoľko mesiacov a všetko drží tam kde má. 😁 Doteraz som bola verná Astratexu, ale tieto mi sadli ešte lepšie.

a_adamcova
2. jún 2022

Za mňa Astratex tiež nie ... kostica vyliezla behom mesiaca. Ja som spokojná s tými z Tesca, ale musia mať ten baneau strih ... tie mi sedia úplne super...

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gondyo
2. jún 2022

Minimizer jednoznačne,širšie ramienka...odporúčam podprsenky zn.huber

gondyo
2. jún 2022

Astratex majú v ponuke asi milión značiek,aj kvalitnejších aj menej kvalitných,sú ale dosť rozdiely vo veľkostiach,každý výrobca má svoje veľkosti ako aj pri bežnom oblečení

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gondyo
3. jún 2022

Mne minimizer nijako prsia neutlačí,mám na sebe niekoľko rokov denne a nič ma nebolí...preto aj odporúčam tú značku...

gondyo
3. jún 2022

A moje prsia vyzerajú mimoriadne esteticky

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gondyo
4. jún 2022

Určite je to minimizer,podprsenka bez výstuže, tenká,musí byť dostatočne pevná aj pre veliké prsia,hrubšie ramienka..opticky to má zmenšovať...aj zmenšuje...ako píšem...nosím ich roky

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gondyo
4. jún 2022

To vážne?