Samodržiaca podprsenka

3. jún 2022

Ahojte baby.
Prosím vás ,potrebovala by som poradiť ohľadom samodržiacej podprsenky, nakoľko mám ovisnuté väčšie prsia a máloktorá mi drží :( po pôrode ešte horšie . Tak či máte niektorá s nejakou dobré skúsenosti . Budem vďačná za pomoc 🙂

ola101
3. jún 2022

Tak sem sa pripnem ak môžem lebo by som takú chcela ale fakt že kvalitnú a ktorá bude držať, len som ešte žiadnu takú nenašla no 🙂

monkabohdalova
3. jún 2022

ja som mala takúto na svadbe, dobre držala , ale teda neviem si predstaviť, že by som to nosila nonstop :D nebolo mi to až také pohodlné a príjemné ,..za mňa na nejakú akciu fajn,ale bežne ju nenosím
https://www.aboutyou.sk/p/magic-bodyfashion/pod...

nestastna21
3. jún 2022

Ja síce nemám ani veľké prsia ale keď som sa začala potiť tak sa odlepila a už nesla za lepiť naspäť - ak teda myslíš taky ten nalepovaci typ. Skôr by som skúsila hľadať nejaký iný strih podprsenky. Su aj špeciálne do šiat s holym chrbtom alebo odhalenými ramenami.

autor
3. jún 2022

@monkabohdalova takúto nemôžem mať ,absolútne mi to nedrží a nie je vhodná na moje prsia ,ale ďakujem . Myslela som skôr taku bez ramienok iba

monkasponka
3. jún 2022

Ja som si jednu kupila a boli to vyhodene peniaze .. odpadavalo mi to, neviem či som ju len raz mala na sebe..

3petka
3. jún 2022

Ja som kúpila s intimisimi. Mám celkom pevne prsia ale urobila mi taký dekolt že dovi dopo. Držala celkom pekne. Klasická na zapínanie na chrbte bez ramienok ale sú pribalené. A má take špeciálne silikónové lemi aby držala…

3petka
3. jún 2022
petamich
3. jún 2022

ja mam z intimisimi a je perfektna, sirsia, dobre drzi 🙂