Poraďte, ako zmeniť pediatričku

izabela002
3. jan 2020

Ahojte mamičky idem si po radu nie som spokojná s pediatrickou mojej malej dcéry chcem ísť k inej ale ona mi odmieta dat kartu mozem ísť k inej pediatricke aj ked nema dcerinu kartu alebo čo mam robiť poradte mi prosim vas

martul
3. jan 2020

@izabela002 a novou sa dohodnúť o spolupráci a tá si vyžiada od starej MUDr kartu

sara07
3. jan 2020

zdravotny záznam nie je ani tvoj ani jej majetok, čiže ist za novou mudr, podpisat zmluvu, ona si ta odhlasi u starej, povedať že kartu ti nedali ,nech si vyžiada

izabela002
autor
3. jan 2020

@sara07 ok pojdem to tak spraviť

arcticcode
3. jan 2020

Netreba sa nechat odbiť. So mnou tiez takto saskovali. Navrieskal som na nu a posrala sa a dala kartu

domisha02
3. jan 2020

Najprv si treba vybaviť papiere ku ktorej chces ist a potom ist k strarej a vypitat si od nej zdravotný záznam, inal ty ho nedá ak si najprv nevybaviš u novej papiere .

mogaa
3. jan 2020

@izabela002 treba sa nahlásiť k novej a ona si dokumentáciu vyžiada, karta nie je majetok pacienta, dokonca poisťovne ťo aj kontrolujú a lekár ak nemá kartu pacienta môže dostať dosť pokutu

evalin88
3. jan 2020

No my sme menili, nova ziadala o zaslanie kariet ( prechadzalo minimalne 30 pacientov naraz) normalne to stara pediatricka natahovala. Za kazdeho pacienta ktoreho eviduje ma peniaze od poistovne. Tvrdila ze ziadanku od novej dr. nedostala. Trvala na tom, ze kazdy rodic musi prist podpisat odstupenie od zmluvy. Popritom si vypytala od manzela 2 eura na postovne. A nova dr.si pre tych 30 kariet nakoniec osobne prisla....