Poslala som peniaze podvodnikovi

xenyja
14. dec 2022

Dobrý deň, žiaľ som poslala peniaze z účtu slsp podvodníkovi prostrednictvom PayPal. V internetbankingu mi píše, že platba je rezervovana a dátum splatnosti je 21.12.2022. V aplikácií PayPal suma svieti ako zaplatená. Nemáte niekto skúsenosti prosím? Ráno skočím do banky. Myslíte si, že sa to bude dať zvrátiť?

lucia15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
14. dec 2022

neodpoviem k otazke, ale mna zaujíma na zaklade čoho si mu tie peniaze poslala

tatianaba
14. dec 2022

@xenyja Cez apku banky nevies platbu zrusit?

anjelicek26
14. dec 2022

Akukolvek platbu cez paypal ries jednoducho cez paypal... oznamis problem s transakciou, vysvetlis situaciu a do 30 dni mas peniaze nazad... ja platim paypalom vyse desat rokov vsetko co sa da... tych par raz, co ma niekto napalil - vzdy, uplne vzdy - to vyriesili k mojej spokojnosti a vratili peniaze do posledneho centu.

maranco
14. dec 2022

Prihlás sa do PayPal účtu a pozri pri detaile platby aké máš možnosti na reklamáciu.

V každom prípade ak si naozaj platila priamo cez PayPal a nie dávala číslo karty na nejakej napodobenine stránky tak viac peňazí ti nevezme z účtu.
Ako si zistila že je podvodník? Tý sa PayPalu vyhnú lebo môžeš reklamovať platbu.

liz_lemon
14. dec 2022

banka ti platbu nezrusi

liljana
15. dec 2022

Skus to riesit riamo cez paypal. Inak zaujimave, kolko novych podvodov vymysleli (cez apple pay,...), vid dole.
https://george.sme.sk/c/maskuju-sa-za-zname-zna...

nicopopa
17. dec 2022

Zrusite si rezervaciu z Vubky a peniaze neoddidu. Volajte mi, pracovala som pre Vub. 0948 679 911

liz_lemon
17. dec 2022

@nicopopa toto sa urcite neda, banka to urcite nezrusi