Prečo mi youtube púšta reklamy s tureckou hudbou?

13. jan 2020

Dobry den,viem,ze je to banalita,no napriek tomu ma to uz dlhsie zaujima.Ked doma pustam youtube a to vacsinou detske piesne,kedze som na RD,tak za kazdou piesnou bezi reklama na hudbu,pravdepodobne su to hudobne novinky.No nechapem,preco je to vsetko taka nejaka hudba turecka alebo pakistanska,ci taky typ.???To neexistuju ziadne anglicke,nemecke,ceske,slovenske hudobne novinky,ktore by ma ako posluchaca v Byratislave mohli viac zaujimat...Je ich mrte tych songov,...Vsimli ste si to?

dopolbokaodrata
13. jan 2020

Toto počujem prvýkrát, ja tam mám teraz smeracke videa a teda tie ma rozčuľujú oveľa viac ako nejaké piesne. Btw. predtým tam bola usmievanka a tuším smola a hrušky a mekáč. Lenže my sme tam kde nič nie je, ktovie prečo u vás v "Byratislave" hrajú turecké piesne. 😂

ukulela
13. jan 2020

reklama sa viaze na tvoj profil, na to, ake videa pozeras/pocuvas, ake stranky pozeras ... ja si pozriem na nete spatne zrkadla a hned i ich ponukne v reklame. takze asi robis nieco zle, ked ti ponukaju turecke vypalovaky 🙂 inac, reklama sa da predsa blokovat. ja ju nemam ani na youtube, ani na konovi ...

autor
13. jan 2020

@dopolbokaodrata Preklep.pardon,v Bratislave.

autor
13. jan 2020

@ukulela No pocuvam ceskoslovensku hudbu a detske piesne,takze netusim,co robim zle. Vela casu nie je nieco pozerat.Takze co robim zle,netusim.Neviem,zacalo to tak 2mesiace dozadu,blokovat reklamy dokazem,ale mna skor zaujimalo,ci to este niekto iny tak ma a preco.🙂

ukulela
13. jan 2020

tak mozno niekto u vas doma pozera telenovely z archivu, alebo tie detske videa su zahranicne, alebo ja neviem 🙂 ono internet ta ma pretuknutu z kazdej strany, resp. tvoje spravanie - nieco zaregistroval a preto ti to ponuka ... mozno na tie reklamy reagujes - alebo ich pozries cele a aj to staci.

klarissa25
13. jan 2020

@ukulela isto nie ja pozeravam na freefilm filmy a tiež to pusta takéto pesničky a na 100 percent viem ze to u nás nikto nepočúva....

autor
13. jan 2020

No len slovenske detske piesne a u nas sme len ja mm,takze nema kto turecke telenovely pozerat

cairka
13. jan 2020

Ono stačí, že dieťa (abo aj vy omylom) po skončení pesničky nejak kliklo na tú tureckú a Veľký brat si všetko pamätá.

autor
13. jan 2020

@cairka Moze byt,ale tak z 99% clovek klikne na nieco uplne ine a to si zjavne nepamata potom.V dobrom,len moja uvaha.

lindusss2016
13. jan 2020

Mne to tiez dava tie arabske piesne. U nas este telenovela nebezala a ani nebude. Na youtube pozerame tiez detske, manzel dokumenty a ja si odtial stahujem hudbu na jogu. Popripade hudbu elektronicku, tiez neviem, preco nam tam hadze toto. Nie sice casto, ale obcas sa veru nieco pusti

autor
13. jan 2020

Ked zvlastne je,ze len reklamy mi dava a teda prehrava cele tie pesnicky.Keby to bolo tym,ze na nieco kliknem,tak sa mi to objavuje aj v odporucanych videach a to sa neobjavuje.

jana_eyre_2
13. jan 2020

Môže to byť aj krajinou kt.mas nastavenú v telefóne.. ja som mala istý čas nastavenú Indiu (lebo len v takom mode boli pri mojom type telefónu aj iné témy, jednoducho sa už inde ako pod indiou neaktualizoval) nastavilo sa mi tam samé aj "mivideo"a potom sa mi objavovali všetky indické odrhovacky.. môže to byť aj nejakou aplikáciou čo máš nainštalované, alebo aj google chrom ti hádže podľa vyhľadávania.. v každom prípade skús si stiahnuť spotifi a tam budeš mať hudbu bez reklám..

autor
13. jan 2020

Dakujem za odpovede,uz dlhsie som sa chystala polozit tuto otazku. Dnes uz som sa prinutila,lebo doobeda pocuvame detske piesne na striedacku s Panjabim v spomalenej verzii😀 a reku,ci len ja to tak mam.

autor
13. jan 2020

@jana_eyre_2 Normalne Slovensko a mam aj smeracke reklamy obcas.

autor
13. jan 2020

Vlastne nie Panjabiho,ale moslimske kapely nepoznam,tak mi to je take najpodobnejsie.🙂

galixx
13. jan 2020

To je haluz, my pocuvame cez YT kazdy den detske piesne a este ani raz mi taku reklamu nehodilo🤷‍♀️

lindusss2016
13. jan 2020

Mam to tak isto a u nas sa nic arabske nepouziva, ziadna appka, ziadne serialy, nic take

jenny224
13. jan 2020

detto. Tiež sa na tom s priateľom smejeme, že samí Arabi, Turci a neviem prečo mi vlastne nefunguje adblock :D ale minule som mala spestrenie, Taliani ;)

autor
13. jan 2020

Okej,dakujem.Tak to maju viaceri,no snad sa to nejak samo umudri a nebude toho este pribudat.Zaujima ma skor nasa kultura.🙂Konspirovat nejdem,mozno neskor,ak to neprestane,ci sa mi to nejak nepodari eliminovat.🙂

autor
13. jan 2020

@jana_eyre_2 Pozriem to spotifi aj,co je to zac.Este som nepocula o tom.🙂

lenkakravcova
14. jan 2020

Ja zase naopak zvyknem počúvať i mjslimské piesne,, hlavne v anglických verziách.. Ale tiež mi často vyskakuju úplne iné veci v novinkách. Naposledy vkuse reklamy na Nintendo. Čudovala som sa čo mi to vkuse ukazuje.. Nakoniec sa manžel priznal že on si na mobile pozeral konzoly, že si chcel kúpiť. 😁 Nebol to ani spoločný PC, stačila spoločná WiFi. Čiže asi každý jedinec v domácnosti, pripadne sused co ma vaše heslo náhodou, vám môže meniť ponuku. ☺️

autor
14. jan 2020

Jasne,to by som chapala.No ked nieco ponuka youtube,tak vacsinou aj v odporucanych videach.V tomto pripade sa tak nedeje,ani nema preco podla mna.🙂

autor
14. jan 2020

Skratka mi tie piesne ponuka len v reklamach medzi piesnami,co som si aj skutocne navolila,cize slovenskymi detskymi.V casti odporucane videa sa to neobjavuje.

autor
14. jan 2020

@lenkakravcova Ak by som to niekedy pozerala,tak mi to youtube ponukne nie len v reklame...🙂Myslim si.

ankare
1. dec 2021

Aj nám to púšťa. A nic podobne nepocuvame

autor
1. dec 2021

@ankare este ma napadlo,ze duck tv rozpravky su niektore z rumunskeho duck tv,ale preco taketo arabske potom...To asi nebude mat suvis...

petulda333
1. dec 2021

@ukulela u nas tiez nikto nic turecke a idu nam

leskovael
1. dec 2021

Zaplať si yt premium a nebudú ti púšťať žiadne reklamy. Ja som to aktivovala lebo jednak mi tie reklamy vadili a nechcela som, aby malému vyhadzovali rôzne reklamy

tehulka2011
1. dec 2021

Aj nam to davaju casto, a este aj nejake japonky ci cinanky 🙂