Predĺženie vlasov tape páskami

lea9343
9. jún 2020

Aku mate skusenost s predlzenim vlasov tape paskami? Spokojne, ci ani nie?

brausa
9. jún 2020

@lea9343 Ahoj, ja jsem je par mesicu mela. Mam hodne jemne vlasky, ktere se mi ani po letech snazeni nedari vypestovat delsi nez pod ramena.
Tape pasky jsou super, vypada to prirozene, spoje nejdou videt ani v culiku, cena v porovnani s jinyma metodama super, sundavala jsem si to sama a nahazovala mi to za 1/2hod segra. Vlasy po tom nebyly ani moc znicene na to, jake je mam jemne a lamave. Ale po nejake dobe jsem je sundala, ty spoje jsou dost nepohodlne, spatne se mi s tim spalo. A udrzba zabrala spoustu casu, nez jsem to perfektne vyfenovala... ale to asi resi i vlasate zeny ;) Jinak jsem je mela neco pres pul roku a uz zacinaly byt trochu jete, myslim, zivotnost je max rok. Ale oproti cene keratinu a tak v salonu je to porad na pohodu 🙂 Po porodu se k nim asi vratim, aspon par pasiku na zahusteni...

extension_salon
14. nov 2020

@brausa životnosť všetkých vlasov na predĺženie závisí od kvality. Najviac sa tape in robia z lacných indických vlasov takže ak kúpi niekto pasky na celu hlavu za 150€ to vydrží naozaj len pol roka. Dnes sa už vyrábajú pásky aj z ruských vlasov, cena je vyššia pretože vydržia niekoľko rokov čiže v konečnom dôsledku sa to viac oplatí. Málokto ich ale predáva. Okrem mňa viem že ich predávajú v jednom eshope aj v ČR ale o 100€ viac za ne pýtajú za 10 spojov čiže dosť predražené keďže ja poznám ich skutočnú nákupnú cenu ktorá síce nie je nízka ale nestojí to ani 250€ za 10 spojov ako to predavaju v Česku. A výhodou je ze majú husté konce čo vyžaduje 97% klientov.

xdxdxdxd
7. dec 2021

.Dovoľte mi sa s vami podeliť o moju skúsenosť s predlžovanim vlasov páskovou metódou Seamless1. Vždy bolo mojim snom mať krásne dlhé vlasy avšak moja genetika mi to nikdy neumozňovala. Po dlhšom pátraní a hľadaní čítaní som si všimla video kde Jasmina Alagic propaguje značku Seamless1. Kvalita vlasov značky Seamless1 je podľa mna naozaj na skvelej úrovni či už sú to vlasy z Ruska,Indie alebo z Európy. Presuniem sa viac ku konkrétnej recenzií. M13.studio je názov Salóna v ktorom som predĺženie vlasov absolvovala aj ja dokonca 2krát.Na instagrame mali tisíce sledovateľov brutálne výsledky po predĺžení tak som sa rozhodla vyskúšať práve ich. Vlasy sme predlžovali cca asi 7 hodín Kaderníčka mi objednala 3 sady pritom sme sa dohodli na dvoch. Vlasy prišli napojili sme nafarbili čo sa týka odtienu asi sme sa trochu nedohodli na farbe moja predstava bola platinová blond v skutočnosti som bola skôr platinová šedá.Avšak to nevadí také veci sa stávajú kaderník vidí niečo ide čo zákazník a naopak. Čo sa týka ceny presne si to úprimne nepametam ale aj s farbením predĺžením a kúpou jednej masky a Šamponu ktorý nebol ani od Seamless ale schwarzkopf som zaplatila bolo približne od 600 do 700€..Cena o ktorej sme sa bavili bola o par stoviek nižšia pretože sady vlasov mali byť 2 .Potiaľto bolo všetko v poriadku avšak po 2 a pol mesiacoch keď som išla na prepojenie vlasov to bol skutočný boj. Každý kaderník/kaderníčka vám povie ze základ je sa o vlasy starať,česať ich ak máte predĺžené vlasu tak bud typom kefy ako je tangle teezer .Ale žiadna vám na začiatku nepovie pravdu o tom akým ťažkým spôsobom to ide dole..Prvý krát  som doslova z mojich popravde celkom hustých vlasov ostalo minimum.Chcelo sa mi plakať keď som si po odpojení chytila hlavu. Momentálne mi vlasy už dorastli a všetko je v poriadku ale vtedy to bol obrovský šok..V salóne m13 sami priznali ze neraz vlasy boli tak zlepené a nesli dole ze ich musela strihať!.Popravde urcite to je menej bolestivejsi spôsob ako trhanie vlasov. Obrovské chumače vlasov ktoré po odpajani vlasov padali na zem. Kadernicka použivala sprej ktorým sme to dávali dole. Po hodine doslova trhania vlasov z mojej hlavy sme išli vlasy nafarbit a opäť nalepiť a toto dámy a páni stáli cez 260€..To bola vlastne posledná návšteva tohto Salóna..Odvtedy na to nemám slov. Vlasy sme v čase keď boli salóny zatvorené dali sami dole pomocou olejovej spreju dostupný na stránke goldhair.sk..Bez strihania ale bol to rovnaký boj ako v salóne..Avšak trvalo to par dni pretože inak by som mala vytrhane vlasy ako zo Salóna M13.studio

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xdxdxdxd
7. dec 2021

@nikolka1986 Pravda avšak príčesky som doma už mala bohužiaľ chcela som vyskúšať predĺženie. Tak sama som na to doplatila 🙂