Problém s práčkou Whirpool

erikad82
3. dec 2015

Ahojte! Prosím o radu: mám práčku niečo cez 2 roky. Som vlastne bola som s ňou spokojná,no teraz mi nejako hapruje. Po každom cca 3 praní sa mi rozsvieti symbol kľúča teda poruchy. Musím vyčistiť filter,kde je cca 1dcl vody a keď ho vyčistím,tak opäť práčka funguje... a zase cca 3 prania + čistenie filtra... Stalo sa to už niekomu? Chcem sa s vami poradiť,skôr ako zavolám servis - nakoľko mi to momentálne finančne nevychádza...

blska381
3. dec 2015

Zhora plnena pracka? Ci z predu?
My sme mali raz problem pri z predu plnenej pracke bosch ze mi nechcela odcerpat vodu, vzdy mi tam ostalo asi pol litra az liter, tak som volala opravara,som si myslela ze cerpadlo odislo, opravar to rozobral a pri cerpadle bola uviaznuta ponozka, nejako ju to tam vcuclo 🙂

erikad82
autor
4. dec 2015

@blska381 ja mám práčku plnenú zhora ...

blska381
4. dec 2015

No tak to ti neporadim,tam ti z bubna asi nic nevyklzlo,ale kazdopadne treba opravara. No skoda ze tie spotrebice sa zacnu kazit castokrat tesne po 2 rocnej zaruke

erikad82
autor
4. dec 2015

@blska381 veru je to ako naschvál po 2 rokoch akoby odchádzali... známemu sa pokazil PC a bratovi dokonca mobil 1 deň po záručnej dobe ...

prasiatko30
4. dec 2015

Whirlpool je na toto podla vsetkeho expert - strasna kvalita akurat prezit dva roky - kamoska ma skoro vsetky spotrwbice whirlpool a ndava ako pes kebyze si neboli doplatili predlzenu zaruku po dvoch rokoch by bola mohla mycku vyhodit lebo opravar je u nich ako na klaviri

gviera
5. dec 2015

Whirlpool je expert na nekvalitné práčky. Ja som mala predtým práčku zn. Whirlpool, no to bola jedna obrovská katastrofa, porucha za poruchou, kým bola v záruke, servisný technik ju bol opravovať 29x!, chodil ako na klavír. To bolo niečo neskutočné. Akonáhle záruka skončila, tak whirlpoolka mala letecký deň z nášho domu. Potom som si zistila, ktoré práčky sú naozaj kvalitné, a odporúčali mi Elektrolux /drahšie/ a Zanussi. Kúpila som si Zanussi - a poklopem - šlape ako hodinky bez poruchy už 5 rokov, a tá sa teda u nás naperie... Kamoška si kúpila umývačku riadu Whirlpool a hneď po dvoch týždňoch išla umývačka do servisu a dodnes nevedia čo s ňou je. Netrúfam si radiť, či sa oplatí dávať prachy do pozáručných opráv spotrebičov Whirpool, keď je to verejné tajomstvo, že sú nekvalitné a poruchové.

worker_falcon
5. dec 2015

@gviera nahodou, mali sme 6 rokov pracku Whirlpool, a pracovala bez jedinej chybicky. Normalna "stredna trieda", nic extra.

gviera
5. dec 2015

@worker_falcon
Tak som veľmi rada, že ti tak dobre slúžila. 🙂 🙂 🙂