Upchatá práčka

18. jan 2024

Naj kto máte osobnú skúsenosť, vybuchol mi v pracke vankúš plnený molitanovou drvinou.Plny bubon molitanu.Vypustila som vodu cez filter,tam bordel nebol.Povyberala som,nechala vyschnúť bubon,povysavala všetky spary a tesnenie a zapla samocistenie.Co bola asi chyba,signalizuje mi upchatie a teraz neviem čo,zas som vypustila vodu cez filter,hadice odmontovala zo steny a ešte vytriasla z odpadovej trochu bordelu.Signalizuje stále chybu.Co s tým kým zavolam servis či uplne som znicila práčku?Je mi zle normálne.Pracka má dva roky

buberova
18. jan 2024

Nemám skúsenosť len ťa chcem úprimne pochváliť že si zručná.. ja by som sa bála riešiť filter a odmontovať hadice.. len by som tak bezradne sedela na zemi a čakala na manžela..

Verím že ti niekto napíše svoju skúsenosť

autor
18. jan 2024

@buberova bože díky,ale asi som tym viac pokazila ako pomohla,asi som to mala nechať tak.

anonymnasnazilka
18. jan 2024

nam sa doslova rozpadol jeden obrus v pracke.. tiez sme filter vycistili, povyberali z bubna co sa dalo a vycistili odpadovu ruru. potom som naliala savo na cistenie pracok a zapla kratky program. nastastie to pomohlo..

mojmacik
18. jan 2024

mne nie molitan ale tie guličky co bývajú v niektorých vankusoch dekoračných resp. Ja som prala ten vankúš co sa dava v aute okolo krku aby hlava nepadla.. Taká tá podkova. Nešla som sa toho zbavit. Ručne som sprchou napustala bubon aby mi vyplávali nad bubon a ručne pohárikom som ich zbierala.... Darmo som vypúšťala... Oni sa nalepili vždy na bubon🙊🙈🙉... Asi aj dve hodiny som sa s tým trapila

mane01
18. jan 2024

Mne sa raz zasekla vnutri ponozka - netusim, ako sa tam dostala… pracka nevedela vypumpovat vodu. Ja som vtedy nevedela, ze tam je ponozka. Asi 3-4 x som ju pustala a zdola vypustala, az sa tam cosi pohlo a ta ponozka sa zjavila vo filtri… potom uz bolo vsetko ok a pracka dalej fičala ako predtym.

20erika07
18. jan 2024

Stalo sa mi to iste s molitanovym vankusom, tiez vsetko upchate, ale najma odpadova rura v stene, musel to manzel drotom dost hlboko vyberat ,potom isla ok

autor
18. jan 2024

@20erika07 to sa práve bojím či to nebude aj v stene.

isis234
18. jan 2024

Tiež sa mi raz otvoril vankúš s molitanom. Vyzbierala som to všetko, vyčistila dolu filter. Nechala vysušiť pračku. Potom som dala prať utierky a do bubna naliala 2 dcl octu s gelom na pranie. Bolo OK.
Ak ti bude stále zobrazovať chyba, musíš zavolať opravára

buberova
18. jan 2024

Tak ako to dopadlo? Nejaké novinky?

11mirka22
18. jan 2024

Presne toto sa mi stalo asi rok a pol dozadu, novú práčku som mala. Upchaty bol sifón, zamurovany v stene. Po dvoch dňoch trápenia a skúšania všetkého možného a nemozneho som si požičala karcher vysávač (tepovac) a priamo z toho sifonu skúšala povysavat. Pomohlo...