Reklamácia obuvi CCC

nikola3551
16. jan 2017

Ahojte, kúpila som topánky na zimu v CCC. Vydržali presne 8 dní a potom sa odtrhla koža vzadu na päte. Samozrejme išli na reklamáciu a znalecký posudok. No a dnes uplynulo 31 dní a žiadny znalecký posudok mi poštou neprišiel a v reklamácii je na napísane, že predávajúci je povinný vydať písomný doklad najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Tak sa chcem opýtať či som vo výhode pretože by som chcela naspäť peniaze ale čítala som ostatné fóra a zistila ze CCC nerado vracia peniaze. Ako si to u nich mám vydobiť? 😕

dominika6
16. jan 2017

@nikola3551 prečo sa neopýtaš ich ale tu?
ved si to vybav na predajni,máš nárok na výmenu alebo vrátenie peňazí..

janci05
16. jan 2017

@nikola3551 Pokiaľ ti reklamácia nebola odo dňa podania vybavená do 30 dní, máš nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu, či sa to CCC-čku páči alebo nie. Máš svoje práva, tak sa musíš brániť a nedať sa.

valy
16. jan 2017

Ahojte, moja skusenost s CCC je taka, ze uz do toho obchodu nevkrocim. Kupila som si tam modre flip-flopy kozene, uplne mi zafarbili nohy (flip-flopy sa nedaju nosit inakk, ako naboso). Viem naisto, ze farbenie obuvi je reklamovatelna chyba, boli o tom clanky s expertami na internete. Tak som ich reklamovala. Predavacka nebola ochotna, ale nakoniec to poslala na reklamaciu. Po viac ako mesiaci sa reklamacia vratila s tym, ze mi ju neuznali. Predavacka mi oznamila, ze asi je problem s mojimi nohami!!!

Nemala som vtedy cas a nervy riesit to (posielat sama na expertizu a pripadne ist na sud), ale fakt uplne nikomu neodporucam tam niekedy nieco kupit.

lasina
16. jan 2017

Ja som bola s kamarátkou po mesiaci reklamovať topanky a hneď si mohla vybrať iné.

maminkasisa
16. jan 2017

ja som reklamovala detske topanky, reklamaciu mi uznali, ale peniaze nevratili, v liste ktory mi prisiel bolo napisane, ze si mozem vybrat tie iste topanky, alebo kupit nieco ine v ich obchodoch.... myslim, ze peniaze celkove vracaju velmi malo....

shia
16. jan 2017

mne dnes vratili peniaze, nie hend,ale az po vyjadreni znaleckeho posudku (este pred vianocami som reklamovala). Kazda topanka vyzerala plne inak po 4 dnoch nosenia, boli to kozene cizmy, jedna zostala hladka a druha uplne zvraskavena...

rakahaka
18. jan 2017

@maminkasisa coze??? Ved na toto je zakon, ak nechces nic z toho obchodu MUSIA ti peniaze vratit. To su oblbovaky na zakaznikov, ze my peniaze nevraciame, vyberte si tovar, vela predavackam tak stahuju premie, ak si zakaznik vyziada peniaze.