Reklamy na Modrom koníku

4. okt 2023

Aj vy ste si všimli ako pridali tie reklamy? Čo si o tom myslíte? Mňa osobne to ruší, keď si chcem prečítať diskusiu, tak tie reklamy preskakovať stále 🥴

stellarstar
4. okt 2023

Neriešim, scrolujem a idem dalej

levandula7
4. okt 2023

snažím sa ich ignorovať, ale tiež mi prídu otravné 😒

viestta
4. okt 2023

MK zije z reklamy. Mas ho zadarmo, tak bud to tolerujes, ked to tolerovat nemienis, nemusis sem chodit
(Ano, aj mne lezu na city, ale co uz?)

hortenziaj
4. okt 2023

Lezie mi to na nervy, radšej nech dajú späť reklamy z lidla, cop jednoty a podobne, to ma aspoň zaujímalo, toto vôbec, a už vôbec to kupovať nemienim, predražené

miskakyska
4. okt 2023

Ešte sa môže stať, že Ti mk zavolá, či si s nimi spokojná

levandula7
4. okt 2023

Tak som inšpirovaná týmto fórom skúsila tie reklamy odstrániť a ide to 🙂 stiahni si adBlock (ja mám uBlock Origin) a keď ho budeš mať nainštalovaný, klikni vo fóre pravým tlačítkom a daj Zablokovať prvok -> následne vyber tie "chlieviky" s reklamami a daj Vytvoriť. bude to fungovať pri všetkých fórach tu na MK 🙂

autor
4. okt 2023

@viestta doteraz tiež boli reklamy, to bol ok, ale teraz už sú aj pomedzi diskusiu a tak. Už mi príde, že tie reklamy pchajú stále viac a viac. Nie len MK, ale všade na internete

autor
4. okt 2023

@levandula7 super vďaka 👍

viestta
4. okt 2023

Zriadili eshop, je to ich biznis plan, my s tym nenarobime nic

liusa82
4. okt 2023

a aj to niekto kupuje? ja som na to klikla,aj ked omylom ale mňa tam nezaujalo nič.Asi preto,že som bezdetná😀 plus tie ceny sa mi zdajú premrštené ale zase netušim kolko stojí detská výbavička ale podla tých cien som rada že to nemusím kupovať😀

listy456
4. okt 2023

@viestta a nazor napisat nemoze?? musi to byt o tom hned ze toleruje alebo netoleruje ked to v prispevku nespomenula ani? nepochopim taketo ofenzivne komenty vsak pise iba ako sa citi ohladom tych novych reklam a nie ze kvoli tomu uvazuje nad zmazanim uctu,,, klub bábo, daj si kavu
@liusa82 toto by ma zaujimalo napiste dakto ak kupujete lebo tie ceny su neeeskutocne odveci

cocolino234
4. okt 2023

Ja mám vždy a všade zapnutý adblock, nemám s tým problém. 🙂

jarmila2010
4. okt 2023

@levandula7 dik za radu ;) adblock mam,ale na tieto reklamy sam o sebe nefungoval...

jarmila2010
4. okt 2023

@cocolino234 aj ja ho mam a na tieto reklamy nebol efektivny...

cocolino234
4. okt 2023

@jarmila2010 aký máš? ja si platím ročne, nech mám pokoj. Skúsila som teraz jeden zadarmo, čo je v chrome rozšíreniach a tiež tu nefunguje.

jarmila2010
4. okt 2023

@cocolino234 nemam plateny...tak v tom bude rozdiel...aky je rocny poplatok?

buberova
4. okt 2023

Je to otravné neskutočne. Preto že je ich veľa, niektoré sú dosť veľké a ešte je tam aj tá "profilovka" akoby to niekto pridal ako komentár... och

cocolino234
4. okt 2023

@jarmila2010 úprimne neviem s istotou povedať či práve tam bude ten problém. Všimla som si, že u niektorých ľudí pri rovnakej službe nemajú rovnaké výsledky. Ja mám nordvpn, keďže vpn používam tiež a zhodou náhod majú aj adblocker. Aktuálne majú 2 ročný plán complete za 180 eur.

jarmila2010
4. okt 2023

@cocolino234 prebehla som aj ine temy..aj skupiny a nezobrazuju sa mi tie reklamy,ked som ich ,takto individualne blokla...len,taketo mini okno...a pod uvodnym prispevkom ,ani to...

levandula7
4. okt 2023

@jarmila2010 aj to miniokno vieš schovať 🙂 ja ho tam nemám

levandula7
4. okt 2023
cocolino234
4. okt 2023

@jarmila2010 ánoo, super. Teraz som to skúsila aj ja cez ten adblock, ktorý je zadarmo v chrome rozšírení a presne takto mi to ukazuje ako tebe. Len bolo potrebné ich zablokovať osobitne, super, že je aj takéto riešenie. Podľa mňa sa neoplatí platiť si len adblock osobitne ak sa nevyužívajú aj ostatné služby.

galioska
4. okt 2023

tak ja mammdospelu dceru, pubertiaka a cumle a kociky ma bezaujimaju ale co uz no😀

jarmila2010
4. okt 2023

@levandula7 uz maaam :D dakujem este raz..❤

tykat
5. okt 2023

Ake nove reklamy? Ak tie medzi prispevkami tak ja to uz nejako automaticky filtrujem, ani si ich nevsimnem.
Viac mi vadia na FB kde som si minule uvedomila ze na 1 prispevok ktory ma zaujima (priatelia, skupiny) mi ponuka 10 reklamnych, doporucenych, sponzorovanych. Cize scrolujem a sama reklama.

spadnutaslivka
7. okt 2023

... pár dní sa tu neukážem a čo nevidím... MK sa mení na klasické otravné stránky, kde sa roluješ reklamami, aby si našiel 3 riadky textu... škoda,... (viem, že to nezmením, len som si chcela povzdychnúť 😀 )