Rodina mi zničí vzťah, neprijali môjho priateľa

bielavlcica
11. okt 2019

Ako som davnejsie pisala mojho partnera neprijali. Nechcu ho vidiet, nesmie k nam prist neznasaju ho. Konecne sme sa dopracovali k terminu svadby ale nakoniec to dopadlo tak ze svadbu sme zrusili pretoze sme oddeleni, nie sme spolu. Nefungujeme ako davaj ludia co budu spolocne zit. Jemu vadi,ze rodina ho neprijala nasi o nom nechcu pocut. Sestra mi dnes volala ze mam k nej prist lebo podla nich sa pofakujem a valam si sunky ( hladam pracu) a chcela po mne aby ma doviezol k nej ze ak ma lubi. On ale nechce nie preto ze by ma nelubil, ale preto, ze su to pre neho cudzi ludia ktory ho neprijali.Ked som jej to povedala ze nemoze povedala, ze je zbabelec. Bojim sa, ze o neho pridem. Hladame riesenia ako byg spolu ale vsetko je proti nam. Nemozem ani nic robit lebo vsak mama je v nemocnici a ja ju len stresujem.
Najhorsie je, ze moja rodina nechape ako ho lubim a zalezi mi na nom a znamena pre mna vsetko ale moja rodina robi vsetko preto aby nas dostala od seba vsetci mi hovoria,ze to neni chlap pre mna ale tazko sa to vysvetluje ludom ktory nerozumeju vztahu medzi nami. Vela sme preskakali zmenil sa kvoli mne lebo vedel, ze by o mna prisiel. Vela sme sa naucili a chceme byt spolu dokonca. Patrime k sebe a chcem sa zobudzat vedla neho.
Co mam robit ked nastala takato situacia :(

mala_bodka
11. okt 2019

Necitala som diskusiu pred tym ale
1. Asi maju dovod ho neprijat
2. Mas 15??
3. Aj keby na to mali nejaky dovod by som sa im vysmiala a sestru poslala do riti .. ak samozrejme nemas 15

katarinka89
11. okt 2019

@bielavlcica Ty sama by si mala vedieť čo je pre teba najlepsie. Koľko máš rokov? Pokiaľ nemáš nast, mala by si už vedieť zhodnotiť čo v živote chces a poprípade si byť vedomá aj nasledkov. Svadbu môžete mať aj pri svedkoch, je to váš deň, váš život, bola som v takej istej situácii, psychické vydieranie zo strany rodiny, mama, sestra, ostatní ...prvýkrát som to vzdala a rozišli sme sa no po roku sme to dali a do úspešného konca so 4mi deťmi 😀. Sú všelijaké dní ale neľutujem, ľúbim ho a po búrke vždy vyjde slnko a dúha. Ak ho ľúbiš tak sa nevzdajú, ich to prejde, chce to čas....

bielavlcica
autor
11. okt 2019

@mala_bodka
@katarinka89 mam 32. Ja viem ked sme sa zhodli na termine svadby bola som stastna lenze teraz je taka situacia ze sme oddeleny a nasi nechcu pocut o tom ze by mal byvat u mna. Sice ja som s nim zila cca 2 roky u neho v byte. Je to hrozne komplikovane na vysvetlovanie len on povedal, ze ked je to teraz take ze svadbu nebudeme riesit ked nie sme spolu

vejapa76
11. okt 2019

@bielavlcica aký dôvod tu rodičia a sestra uviedli? Prečo ho nemajú radi? Možno vidia niečo čo si ty vo svojej zamilovanosti nechceš pripustiť. Sama píšeš "zmenil sa". Zmenil v čom? Pil? Fetoval? Kradol? Bol žiarlivy? Never tomu. Zmení sa možno 1% ľudí. Ostatní len potláčajú to čo "zmenili" a časom sa k tomu vrátia.

mala_bodka
11. okt 2019

@vejapa76 presne tak ! Ludia sa nemenia a ked tak len na chvilku .. toolko skusenosti mam A vidim to aj vsade ze az ..

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@bielavlcica nerozumiem-pises, ze ste teraz oddeleni a zaroven Ta on ma doviezt? Tak ako to vlastne je? Tak trochu by som povedala, ze pises dost gulasovo🙊

abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl A ešte pozri jej predchádzajúce diskusie. To ešte len bude sranda. 🙂

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@abbey1 no, radsej nie, idem strikovat😀

0silvia0
11. okt 2019

@bielavlcica kde by nemal byvat u teba? Mas vlastny byt? Ci ho chces priniest byvat k rodicom?

bielavlcica
autor
11. okt 2019

No on je v rodnom meste ja v rodnom je medzi nami 35 kilometrov ale to nevadi. On chodi za mnou. Ako, ze ked sme kamarati to im nevadi ale nepraju si aby somnou byval a zil.
Bol dost naladovy co trosku aj je ale aj vela veci mi vycital ale to bolo sposobene tym, ze sme spolu dostatocne nekomunikovali do toho sa starali susedia snazili sa nas proti sebe postvat, potom susedovych dcera vyuzila to,, ze dva mesiace som bola mimo neho a vnucovala som sa mu. Potom sme mali velku hadku vyzeralo to na rozchod potom sme sa docasne rozdelili a potom si vsetko uvedomil a vratil sa a snazi sa. Vela sa vypravame stanovali sme si pravidla a funhujeme lepsie ale bojime sa,ze ked budeme takto od seba znici nas vztah

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl co teraz strikujes? 😁

katarinka89
11. okt 2019

@bielavlcica Nechápem v čom je problém? Ty bývaš sama alebo u rodičov? Málo vieme faktov a príčin prečo ho neprijali- takto ti ťažko objektívne poradime

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 toto, ale v inej farbe:

abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl Aj na zákazky? Krásne!

0silvia0
11. okt 2019

@bielavlcica myslis, ze rodicia maju pravo rozpravat 32 rocnej svojpravnej osobe do zivota a vyberat jej partnera?

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@abbey1 nie, prosim Ta, som rada, ked stiham sebe🙂

veronikaszabova
11. okt 2019

@bielavlcica mas 32 rokov. Potrebujes zvolenie rodicov??? 😳😳😳
Zariad sa po svojom. Nepaci sa im to? Nech sa paci, nemusite sa stretavat s nimi.
Ja mam 34r a rodicia sa do mojho zivota nestaraju. Ved som dospela zena. A to mam s nimi velmi dobry vztah.

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl nadhera, sikulka si, neboli ta z toho chrbat? Ved to je na hodiny roboty, aj ked to mas ako relax😊

veronikaszabova
11. okt 2019

@katarinka89 v minulych temach to rozoberala

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 kedze tento semester ucim od nevidim, do nevidim, tak vecer zvycajne doslova odpadnem a postrikujem hodinku a chrnim, ale chrbat ma nebolieva, to skor oci. A Ty si uz kupila vlnu? Sme sa raz bavili, ze znovu zacnes😉

lubkavargova1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl nadherna praca. Sikulka. Urcite to bude nadherny kusok!

drobcek53
11. okt 2019

Nie rodina ti zničí vzťah... Ale ty (príp. ty+partner) si zničíš/te vzťah takýmto prístupom. Máš už dosť rokov na to, aby si neprehadzovala zodpovednosť/vinu na niekoho iného, ale prijala zodpovednosť za svoje vlastné rozhodnutia a dokázala sa za tie rozhodnutia aj postaviť.

bielavlcica
autor
11. okt 2019

@katarinka89 nie on si kupil byt mimo tak som sla byvat k nemu co sa nepacilo zas nasim lebo nasi su stara skola a uznavaju len to ze zosobasit sa a tak byt spolu vtedy ho este bralim ja mam vazne ochorenie pri ktorom si musim sledovat stravu a lieky a nasi nadobudli dojem,ze tym ze ja mam zle vysledky je zodpovedny on lebo som varila len pre neho aby on mal plny gagor a na mna sere ale tak to nebolo. Ja som dostala od mesta byt ktory som si zariadila vtedy ked este mamicka bola v poriadku sme planovali ze teda radsej nech byvame spolu v trencine lenze ked sa mame zmenil stav otec sa postavil proti tomu,ze on ten byt nezariadoval na to aby tam nejaky ko....t byval. Navyse sme chceli tam byvat spolu kim si najdeme dom kde by si urobil servis

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

Zeny, ale toto nie je moja praca, to bola inspiracia-proste som nasla fotku a povedala som si, ze tento chcem🙂 Ked ustrikujem ten svoj, tak potom pridam fotku🙂

ivetteb
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl tie zákazky si treba ešte premyslieť, aj ja sa hlásim ;)

bielavlcica
autor
11. okt 2019

@drobcek53 otec je schopny prirutit sa k nemu domov a rozbit mu usta a ja ho chcem chranit

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@ivetteb ked sa raz dozijem dochodku, tak mozno, ale to budem strikovat vnucatam😉

veronikaszabova
11. okt 2019

@bielavlcica tak kto ho zariadil? Ty ci otec?
Preco sa im nepostavis? Dokedy sa im chces podvolovat a robit len to, co chcu oni...
Ak ho milujes, bojuj za vas!

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl ja mam zivotny utlm, nic ma nebavi, ani citanie, ani zahrada, ani pecenie, potrebujem nejaky zivotabudic. Takze nie, k strikovaniu som sa este stale nedostala🤭

katarinka89
11. okt 2019

@bielavlcica ešte jedna otázka: toto je ten istý partner, ktorému si platila nájom 40€ a povedal ti,že ťa nechce a na pokeci si vypisoval s kukurica mi? Ale pravdu! Potom ti napíšem svoj nazor